fbpx
Dentsu Ukraine
Київ, Ukraine Communication

Dentsu Ukraine (раніше Dentsu Aegis Network Ukraine) – це міжнародна комунікаційна група, представник одного з найбільших холдингів у сфері медіа, digital та комунікаційних послуг – dentsu, який налічує понад 300 офісів у більш ніж 145 країнах.

В агентствах групи dentsu Ukraine працюють понад 400 cпівробітників, які надають послуги успішним українським і міжнародним компаніям.

Dentsu Ukraine – це насамперед командний дух
В Україні
№1комунікаційна група
400+співробітників
12агенцій
У світі
>300 офісів
145країн
40000співробітників

Офіс, де народжуються ідеї

Підтримуємо статус лідера

За 25 років компанія з 3 людей виросла до 400 працівників і переїхала з маленької кімнатки на Подолі у великий бізнес-центр. Це стало можливим завдяки вмінню дивитися в майбутнє і робити все, щоб досягти мети – стати найкращими на ринку. В dentsu Ukraine не бояться експериментувати та задають тренди – у цьому й полягає запорука лідерства.

Створюємо інновації

Dentsu Ukraine є засновником і організатором Future Lab – однієї з найбільших в Україні конференцій з маркетингу, комунікацій та медіа. Її мета – це розвиток українського комунікаційного ринку, обмін досвідом та презентація інноваційних рішень і продуктів.

Aegis Innovations – щорічний внутрішній конкурс з обміну інноваційними проектами та ідеями, який з 2014 року проходить серед усіх агентств групи та її окремих підрозділів (фінансового, юридичного, HR, PR тощо). У 2017 році на конкурс було подано 102 проекти, в розробці яких взяли участь близько 150 співробітників.

Dentsu Ukraine – це насамперед командний дух

Тут швидко включаються у комунікацію і знаходять спільну мову. Тут акумулюються найкращі молоді таланти, які підхоплюють тренди, живуть ними й розповсюджують їх.

У компанії цінують людяність і щирість у спілкуванні. І це не просто слова – це формат роботи, в якому комфорт висувається на перший план. Кожен співробітник dentsu Ukraine – це насамперед особистість.

Відповідальний підхід до роботи та людей

Dentsu Ukraine працює на основі стратегії і глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності Future Proof, яка включає підтримку спортивних заходів, проектів green office та благодійних
ініціатив співробітників.

З 2016 року в компанії діє програма стажування та працевлаштування людей з вадами слуху. Зараз в dentsu Ukraine на на різних позиціях працюють 4 людини з порушеннями слуху.

DAN Lifestyle

У 2018 році комунікаційна група запустила річний проект Well DAN!, який об'єднує сфери здоров'я, спорту, екології та творчості. Щомісяця у рамках проекту проходять активності на підтримку здорового способу життя, занять спортом, екосвідомості та гармонійного розвитку співробітників.

Healthy Projects

Компанія підтримує зовнішні спортивні заходи: пробіги, чемпіонати з футболу, а також організовує внутрішні: День зору, День здоров'я. У 2017 році dentsu Ukraine впровадила програму корпоративних спортивних змагань в офісі DAN Sport Challenge, переможниця якого простояла в планці 30 хвилин 17 секунд!

День дітей

Щороку dentsu Ukraine проводить День дітей. Працівники беруть на роботу своїх малюків, для яких компанія влаштовує безліч розваг та корисних заходів і показує, де і як працюють їхні батьки.

Кар'єра в dentsu Ukraine

«Більше половини співробітників у компанії – це молодь до 30 років. Молоді фахівці приваблюють нас креативними здібностями та критичним мисленням: вони аналізують та ставлять під сумнів будь-яку інформацію,
а це дуже цінно. У той же час ми з радістю приймаємо людей з досвідом і необхідними знаннями.

Ми пишаємося нашим проектом для співробітників – DAN Development School. Це корпоративна онлайн-платформа для навчання з курсами різних рівнів та тематичних напрямів. Кожен співробітник має свій аккаунт в системі і може навчатися в будь-який зручний час і в будь-якому місці, де є інтернет».

Наталія Стаценко,
HR-директор dentsu Ukraine

У нас багато історій успішного кар'єрного росту

У 18 років, після першого курсу навчання, я зустрів на вулиці свого товариша. Йому саме потрібно було знайти собі заміну для роботи охоронцем. Я засумнівався, але мене підкупив маленький колектив і те, що працювати потрібно було не на прохідній, а на рецепції з дівчатами :). Минуло 7-8 місяців, мені запропонували позицію асистента, і я, звичайно, погодився. Уже в 19 років я почав працювати з клієнтами, спочатку як помічник, а потім самостійно. Я починав з виготовлення сувенірної продукції та друку постерів, потім займався Non-TV плануванням та баїнгом, в 2016-му році став директором агентства UMG. За цей період я став професіоналом, одружився, у мене народилися двоє дітей. Все найкраще зі мною відбувалося саме тут».

Сергій Борсук,
Managing Director UMG, працює в компанії 13 років

Я прийшла у Vizeum на п'ятому курсі університету. Завжди думала, що пов'яжу життя із профільною спеціалізацією, а не з рекламою та маркетингом. Але мене запросили на співбесіду (якраз завдяки профільним навичкам економетричного моделювання), і я вирішила, що можна спробувати й це. Спочатку я погано розуміла, чим конкретно буду займатися. Мені давали різні аналітичні, часто незрозумілі й складні, але завжди цікаві завдання, і це мене затягувало. Мені подобалося самостійно розбирати їх на логічні частини, знаходити шляхи вирішення та керувати цим процесом. Так я росла у знаннях та навичках. Менш ніж за 2,5 роки я виросла з позиції Junior Communication Manager до посади Media Director, яку займаю вже більше двох років. Вважаю, що головний драйвер та найкращий спосіб зростати й розвиватися – постійно приймати нові виклики та виходити із зони комфорту, намагатися стрибнути вище себе. Звісно, не завжди виходить ідеально та бездоганно, але це 100%-й ріст. І завжди важливо бачити сенс. Якщо ти бачиш сенс і цінність у тому, чим займаєшся, отже, це Твоя робота і Твоя компанія».

Вікторія Кочура,
Media Director Vizeum Ukraine, працює в компанії 5 років
Ми у постійному діалозі зі студентами

Media Challenge

У 2018 році dentsu Ukraine започаткували кейс-чемпіонат для студентів старших курсів, який допомагає отримати нові знання у сфері медіа та реклами, прослухати лекції топ-менеджменту компанії, розвинути комунікаційні навички, познайомитися з реальними бізнес-кейсами, а також пройти співбесіду на junior-позиції у групі. Media Challenge проходитиме кілька разів на рік.

Інтелектуальне волонтерство

Фахівці групи з 2018 року підтримують рух інтелектуального волонтерства в Україні і беруть участь у ключових заходах Pro Bono Club UkrainePro Bono WeekEuropean Pro Bono Summit.

Додати відгук

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: