fbpx
Dentsu Aegis Network Ukraine
Київ, Ukraine Communication

Dentsu Aegis Network Ukraine – це міжнародна комунікаційна група, представник одного з найбільших холдингів у сфері медіа, digital та комунікаційних послуг – Dentsu Aegis Network, який налічує понад 300 офісів у більш ніж 145 країнах.

В агентствах групи Dentsu Aegis Network Ukraine працюють понад 400 cпівробітників, які надають послуги успішним українським і міжнародним компаніям.

Dentsu Aegis Network Ukraine – це насамперед командний дух
В Україні
№1комунікаційна група
400+співробітників
12агенцій
У світі
>300 офісів
145країн
40000співробітників

Офіс, де народжуються ідеї

Підтримуємо статус лідера

За 25 років компанія з 3 людей виросла до 400 працівників і переїхала з маленької кімнатки на Подолі у великий бізнес-центр. Це стало можливим завдяки вмінню дивитися в майбутнє і робити все, щоб досягти мети – стати найкращими на ринку. В Dentsu Aegis Network Ukraine не бояться експериментувати та задають тренди – у цьому й полягає запорука лідерства.

Створюємо інновації

Dentsu Aegis Network Ukraine є засновником і організатором Future Lab – однієї з найбільших в Україні конференцій з маркетингу, комунікацій та медіа. Її мета – це розвиток українського комунікаційного ринку, обмін досвідом та презентація інноваційних рішень і продуктів.

Aegis Innovations – щорічний внутрішній конкурс з обміну інноваційними проектами та ідеями, який з 2014 року проходить серед усіх агентств групи та її окремих підрозділів (фінансового, юридичного, HR, PR тощо). У 2017 році на конкурс було подано 102 проекти, в розробці яких взяли участь близько 150 співробітників.

Dentsu Aegis Network Ukraine – це насамперед командний дух

Тут швидко включаються у комунікацію і знаходять спільну мову. Тут акумулюються найкращі молоді таланти, які підхоплюють тренди, живуть ними й розповсюджують їх.

У компанії цінують людяність і щирість у спілкуванні. І це не просто слова – це формат роботи, в якому комфорт висувається на перший план. Кожен співробітник Dentsu Aegis Network Ukraine – це насамперед особистість.

Відповідальний підхід до роботи та людей

Dentsu Aegis Network Ukraine працює на основі стратегії і глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності Future Proof, яка включає підтримку спортивних заходів, проектів green office та благодійних
ініціатив співробітників.

З 2016 року в компанії діє програма стажування та працевлаштування людей з вадами слуху. Зараз в Dentsu Aegis Network Ukraine на на різних позиціях працюють 4 людини з порушеннями слуху.

DAN Lifestyle

У 2018 році комунікаційна група запустила річний проект Well DAN!, який об'єднує сфери здоров'я, спорту, екології та творчості. Щомісяця у рамках проекту проходять активності на підтримку здорового способу життя, занять спортом, екосвідомості та гармонійного розвитку співробітників.

Healthy Projects

Компанія підтримує зовнішні спортивні заходи: пробіги, чемпіонати з футболу, а також організовує внутрішні: День зору, День здоров'я. У 2017 році Dentsu Aegis Network Ukraine впровадила програму корпоративних спортивних змагань в офісі DAN Sport Challenge, переможниця якого простояла в планці 30 хвилин 17 секунд!

День дітей

Щороку Dentsu Aegis Network Ukraine проводить День дітей. Працівники беруть на роботу своїх малюків, для яких компанія влаштовує безліч розваг та корисних заходів і показує, де і як працюють їхні батьки.

Кар'єра в Dentsu Aegis Network Ukraine

«Більше половини співробітників у компанії – це молодь до 30 років. Молоді фахівці приваблюють нас креативними здібностями та критичним мисленням: вони аналізують та ставлять під сумнів будь-яку інформацію,
а це дуже цінно. У той же час ми з радістю приймаємо людей з досвідом і необхідними знаннями.

Ми пишаємося нашим проектом для співробітників – DAN Development School. Це корпоративна онлайн-платформа для навчання з курсами різних рівнів та тематичних напрямів. Кожен співробітник має свій аккаунт в системі і може навчатися в будь-який зручний час і в будь-якому місці, де є інтернет».

Наталія Стаценко,
HR-директор Dentsu Aegis Network Ukraine

У нас багато історій успішного кар'єрного росту

У 18 років, після першого курсу навчання, я зустрів на вулиці свого товариша. Йому саме потрібно було знайти собі заміну для роботи охоронцем. Я засумнівався, але мене підкупив маленький колектив і те, що працювати потрібно було не на прохідній, а на рецепції з дівчатами :). Минуло 7-8 місяців, мені запропонували позицію асистента, і я, звичайно, погодився. Уже в 19 років я почав працювати з клієнтами, спочатку як помічник, а потім самостійно. Я починав з виготовлення сувенірної продукції та друку постерів, потім займався Non-TV плануванням та баїнгом, в 2016-му році став директором агентства UMG. За цей період я став професіоналом, одружився, у мене народилися двоє дітей. Все найкраще зі мною відбувалося саме тут».

Сергій Борсук,
Managing Director UMG, працює в компанії 13 років

Я прийшла у Vizeum на п'ятому курсі університету. Завжди думала, що пов'яжу життя із профільною спеціалізацією, а не з рекламою та маркетингом. Але мене запросили на співбесіду (якраз завдяки профільним навичкам економетричного моделювання), і я вирішила, що можна спробувати й це. Спочатку я погано розуміла, чим конкретно буду займатися. Мені давали різні аналітичні, часто незрозумілі й складні, але завжди цікаві завдання, і це мене затягувало. Мені подобалося самостійно розбирати їх на логічні частини, знаходити шляхи вирішення та керувати цим процесом. Так я росла у знаннях та навичках. Менш ніж за 2,5 роки я виросла з позиції Junior Communication Manager до посади Media Director, яку займаю вже більше двох років. Вважаю, що головний драйвер та найкращий спосіб зростати й розвиватися – постійно приймати нові виклики та виходити із зони комфорту, намагатися стрибнути вище себе. Звісно, не завжди виходить ідеально та бездоганно, але це 100%-й ріст. І завжди важливо бачити сенс. Якщо ти бачиш сенс і цінність у тому, чим займаєшся, отже, це Твоя робота і Твоя компанія».

Вікторія Кочура,
Media Director Vizeum Ukraine, працює в компанії 5 років
Ми у постійному діалозі зі студентами

Media Challenge

У 2018 році Dentsu Aegis Network Ukraine започаткували кейс-чемпіонат для студентів старших курсів, який допомагає отримати нові знання у сфері медіа та реклами, прослухати лекції топ-менеджменту компанії, розвинути комунікаційні навички, познайомитися з реальними бізнес-кейсами, а також пройти співбесіду на junior-позиції у групі. Media Challenge проходитиме кілька разів на рік.

Інтелектуальне волонтерство

Фахівці групи з 2018 року підтримують рух інтелектуального волонтерства в Україні і беруть участь у ключових заходах Pro Bono Club UkrainePro Bono WeekEuropean Pro Bono Summit.

Додати відгук

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: