fbpx

3D SOFTPROMotion: IT Forum & Fair

online
Ср., 13/05 - Чт., 14/05

13-14 травня 2020 року група компаній Softprom проведе для ІТ першу в світі конференцію у віртуальній реальності 3D SOFTPROMotion: IT Forum & Fair, у якій візьмуть участь понад 2000 відвідувачів з 12 країн.

 

Як це — віртуальна конференція

Це перша подібна віртуальна конференція «аватарів» відвідувачів, що розроблена за допомогою 3D-технологій. Подія нового покоління для бізнес-знайомств, де будуть реалізовані практично всі інструменти оффлайн-заходів і навіть більше. 

У перший день учасники опиняться в історичному центрі Відня. Захід відбудеться на місці нового Парламенту, розташованому навпроти палацового комплексу Хофбург. На другий день їх будуть оточувати вражаючі краєвиди островів Полінезії. І все це стане можливим завдяки віртуальній реальності та 3D-технологіям.

 

Що робитимуть віртуальні учасники

На 3D SOFTPROMotion будуть представлені 12 країн, 70 спікерів та понад 2000 учасників, кожен з яких зможе створити свій власний «аватар» для відчуття повної присутності на заході. Учасник 3D SOFTPROMotion зможе:

  • долучитися до Live Streaming дискусій у віртуальній аудиторії, включатися в них і ставити запитання. Паралельно будуть працювати потоки з прямим підключенням спікерів з 12 країн і 5 напрямків. Очікується більше 70 live-виступів;
  • відвідати більше 40-ка 3D-стендів світових лідерів IT-індустрії за п’ятьма напрямами: IT-безпека, IT-інфраструктура, відео безпека, хмарні сервіси, САПР і автоматизація. На кожному стенді можна буде підключитися і поспілкуватися з представником компанії за допомогою голосу або письмово у чаті. На форумі буде реалізована функція проведення зустрічі в окремій віртуальній кімнаті переговорів;
  • впілкуватися з колегами і потенційними партнерами, обмінюватися онлайн-візитівками, телефонувати і робити все те, чого ми зараз позбавлені.

Головна ідея 3D SOFTPROMotion – закриття кордонів не стане на заваді повноцінній ділової комунікації. За допомогою високих технологій ви зможете «перенестися» у будь-яку точку світу. Австрія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Польща, Росія, Румунія, Узбекистан, Україна – і це лиш неповний список країн, учасники яких створять свій «аватар», вивчатимуть, будуть знайомитися, спілкуватися і «тусити» разом із нами.

Участь у заході безкоштовна за попередньою реєстрацією.

 

 

Коли: 13 травня, Ср, 00:00 - 14 травня, Чт, 00:00

Де: online

Скоро відбудуться

Вт., 29/09 Подія

Freedom Business Summit ONLINE 2020

Чт., 01/10 Подія

Insight. Старт кар’єри в PR

Сб., 03/10 Подія

Онлайн-воркшоп «SMM не про котиків»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: