fbpx

uData School безкоштовно готує Data Science спеціалістів. Набір на програму вже розпочато

Київ, Україна
Пт., 08/11

Бажаєте опанувати професію майбутнього і стати спеціалістом по роботі з даними та машинному навчанню? uData School вже втретє безкоштовно готуватиме дата-сайентистів.

uData School є освітньою частиною екосистеми uData, до складу якої також входять консалтингова компанія у сфері роботи з даними, внутрішній інкубатор стартапів та івент-напрям #yoUDATAtalks. Попередні два набори до школи викликали неабиякий ажіотаж і показали, що професія Data Science спеціаліста впевнено переходить зі списку незрозумілих та невідомих у список трендових.

Складно у відборі, цікаво у навчанні

Щоб потрапити до uData School, потрібно знати вищу математику та мову програмування Python на базовому рівні.

Програма підготовки майбутніх дата-сайентистів розрахована на 6 місяців інтенсивного вивчення поглиблених математичних та спеціалізованих курсів по роботі з великими даними. Відбір на програму складається з онлайн та оффлайн етапів (тестування з математики та мови програмування Python), співбесіди та Crash Course.

Crash Course — це випробувальний термін навчання, на який буде зараховано 60 кандидатів. Після фінального іспиту не більш ніж 40 найкращих залишаться на програмі. З третього місяця студенти розпочнуть стажування на реальних бізнес-проектах в інтернатурі. Після закінчення програми кращі випускники гарантовано отримають цікаві пропозиції щодо працевлаштування.

Хочу спробувати! Що треба зробити?

Відбір кандидатів на програму вже розпочався і триватиме до 8 листопада. Навчання стартує у січні 2020 року. Щоб взяти участь у відборі, потрібно зареєструватися на сайті школи.

Усі подробиці — на сайті uData School.

Коли: 8 листопада, Пт

Де: Київ, Україна

Скоро відбудуться

Навчання

Онлайн-курс «Папа бренда» від Андрія Федоріва

Навчання

Онлайн-курс «Просування і заробіток на YouTube»

Навчання

Онлайн-курс «Нефінансова звітність»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: