fbpx

Розмова з американськими експертами з працевлаштування

Zoom
Ср., 29/07

IREX та Veteran Hub запрошують на онлайн-дискусію з американськими експертами з працевлаштування.

Що буде?

На івенті ви дізнаєтеся:

  • як американські організації створювали коаліції роботодавців, готових до найму ветеранів;
  • як роботодавці набирали, навчали та утримували ветеранів у своїх компаніях;
  • з якими проблемами вони зіткнулися і як їх подолали;
  • яким досвідом вони можуть поділитися з іншими людьми, які прагнуть створити успішні ветеранські ініціативи з працевлаштування.

Буде достатньо часу для запитань та обговорень, тому підготуйте свої запитання щодо зайнятості ветеранів.

Хто спікери?

Ерік Еверсол – віце-президент Торгової палати США та президент фонду Hiring Our Heroes, програми Фонду Торгово-промислової палати США. Ерік Еверсол діє стратегічно, залучає партнерів приватного та державного сектору до програми, намагаючись створити зв’язки між бізнесом та талановитими чоловіками і жінками, які залишають військову службу, а також з членами їх подружжя.

Нік Тран – менеджер з громадських та ветеранських справ у компанії Schlumberger Limited. Протягом 2014 – 2015 років Нік був Програмним менеджером з військового рекрутингу в Cameron, компанії Schlumberger, де він створив та впровадив програму для ветеранів, спрямовану на залучення, набір та утримання колишніх військових в організаціях.

Полковник Меттью Ф. Амідон – директор Ініціативи Військової Служби Інституту Джорджа Буша. Полковник Амідон керує щоденною роботою Ініціативи Військової Служби та команди, яка веде політичну та програмну роботу щодо переходу ветеранів з військової сфери у цивільну.

Джон Берстлер є засновником Combined Arms – некомерційної організації, яка працює над об’єднанням ветеранів та громади з метою зміцнити вплив ветеранів на міста, до яких вони повертаються, шляхом збільшення відповідальності, швидкості та ефективності надання послуг ветеранськми громадськими організаціями. Джон був залучений у програму Stand-To, він працює над створенням та розширенням моделі Combined Arms, яку громади можуть використовувати для того, щоб жоден ветеран більше не залишився поза допомогою соціальних сервісів.

 

Захід відбуватиметься англійською мовою із синхронним перекладом на українську. Для участі потрібно зареєструватись.

Коли: 29 липня, Ср, 16:00 - 17:30

Де: Zoom

Скоро відбудуться

Конкурси
Вт., 27/10 Навчання

Серія ефірів «Інтернет-прорив: як зробити бізнес прибутковим?»

Вт., 27/10 Подія

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: