Journalism Exchange Program (Online Mentoring)

online

Здається, ви трохи запізнились :(

Компанія вже закрила набір на стажування, бо, певно, знайшла свого ідеального кандидата. Але не засмучуйтесь - ще стільки організацій хочуть зробити чиїсь понеділки щасливими!
Подивіться пропозиції від них в розділі «Стажування».

подивитися

Програма міжредакційних обмінів Journalism Exchange Program — це можливість для регіональних журналістів пройти стажування у найкращих українських редакціях.

Що буде?

Програма, яка включає в себе:

  • місячне онлайн-стажування (1 березня — 1 квітня);
  • допомогу, підтримку й фідбек від професійних медійників, які є експертами у певній сфері;
  • якісне і ефективне онлайн-навчання, яке передбачає роботу з реальними кейсами під наглядом і з допомогою компетентного ментора, конкретні знання і навички, які допоможуть вам стати більш професійними у своїй сфері.

Роботи протягом стажування буде багато. Тому її не вийде поєднувати з фултаймом у своїй редакції. Якщо ви подаєтесь, то подумайте, чи зможете поєднати інтенсивне навчання з роботою (спробуйте обговорити з редактором, чому цей місяць у перспективі принесе вам і вашій редакції набагато більше цінності і користі, ніж втрат).

Ви будете витрачати на стажування від 2 до 6 годин щодня (залежно від планування з ментором).

Стажування проходить не у редакції ментора, а в самого ментора. Це означає, що ви будете працювати або для медіа ментора, або для свого, це залежить від вашої домовленості.

Хто ментори?

  1. Дмитро Тужанський — аналітик та політичний оглядач з Центральної Європи. Має досвід співпраці з провідними українськими та іноземними медіа (The New York Times, Le Monde, The Nikkei, Spiegel, ARD). Дмитро розкаже, чому міжнародна журналістика в Україні – це завжди new sexy, а також які специфічні компетенції необхідні для того, аби бути ефективним та успішним у цій сфері.
  2. Тетяна Гордієнко — головна редакторка The Lede. З нею ви можете отримати доступ до найкращих українських медійників, розберетеся в особливостях роботи українських і міжнародних медіа, а також навчитеся писати, редагувати і створювати дуже різні матеріали про медіа.
  3. Тетяна Козирєва — розслідувачка, у фокусі якої такі теми, як корупція та відмивання грошей серед ділової еліти Америки, України та Росії. На стажуванні Тетяна розкаже, як працювати з базами даних, оцінювати ризики і застрахувати себе й редакцію від тиску великого бізнесу, а також поділиться інформацією про участь у міжнародних журналістських розслідуваннях на прикладі проєкту FinCEN Files.
  4. Олексій Набожняк — засновник консалтингу для підприємців, юридичних компаній і власників бізнесу Exper.Tips, старший викладач Могилянської школи журналістики. Олексій розкаже про окремі галузі економіки, навчить користуватися реєстрами, урядовими та комерційними базами даних і працювати з експертами.
  5. Ярослав Кобзар — керівник відділу спецпроєктів у Babel. Він розкаже, як відрізняти хороший проєкт від поганого, пітчити свою ідею замовникові, розраховувати маржинальність проєкту та відділу продажів, а також як приводити бачення замовника та редакції до спільного знаменника.

Для кого?

Цільова аудиторія програми — молоді регіональні журналісти з досвідом у професії до 5 років, які хочуть розвивати власну компетентність, експертизу, кваліфікацію, конкретні навички, покращити якість і ефективність роботи (hard skills).

 

Участь у програмі безкоштовна, але необхідно подати заявку до 24 лютого.

Де: online

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: