fbpx

Конкурс для студентів «FinTeens: Покоління фінансово незалежних»

Чт., 19/03

Згідно з дослідженнями, 72% молодих людей у віці 18-24 роки мають низьку фінансову обізнаність і не вміють керувати своїми фінансами. CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошують студентів усіх спеціальностей взяти участь в проєкті «FinTeens: Покоління фінансово незалежних». 

Мета проєкту — підвищити інтерес молоді до теми фінансової грамотності та залучити студентів до розробки інноваційних матеріалів для батьків з навчання фінансовій грамотності своїх дітей.

 

Умови участі

Участь у проєкті можуть взяти студенти ЗВО усіх спеціальностей та курсів. Реєструватися необхідно командами по 6 осіб. Для реєстрації команди потрібно заповнити реєстраційну форму до 19 березня 2020 року за посиланням: careerhub.in.ua/ukrsibbank-contest.

Серед усіх зареєстрованих команд організатори відберуть 10, які будуть запрошені на конкурс у Києві. Про результати відбору команд на конкурс буде повідомлено до 24 березня 2020 року. Протягом місяця команди розроблятимуть свої рішення із залученням співробітників банку в якості менторів, а вкінці квітня презентують свої розробки на фіналі конкурсу. Команди-переможці отримають корисні призи від організаторів. 

 

Детальні умови проєкту читайте у Положенні.

Контакти з будь-яких питань щодо участі: td@csr-ukraine.org, тел. (044) 292 02 48, Тарас Деркач.

Коли: 19 березня, Чт

Скоро відбудуться

Вт., 29/09 Подія

Freedom Business Summit ONLINE 2020

Чт., 01/10 Подія

Insight. Старт кар’єри в PR

Сб., 03/10 Подія

Онлайн-воркшоп «SMM не про котиків»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: