fbpx

Мітап «Знайди себе в ІТ: поради експертів»

online
Чт., 27/08

Sigma Software University та Beetroot Academy запрошують на мітап, де обговорять кар’єрні можливості та особливості 4 найпопулярніших напрямів в ІТ (Front-End розробка, програмування на Python, тестування програмного забезпечення, HR).

Що буде?

Під час зустрічі ви:

  • дізнаєтеся про 4 найпопулярніші ІТ-напрями для початківців (Front-End розробка, програмування на Python, тестування програмного забезпечення, HR);
  • переглянете презентацію сучасних навчальних платформ;
  • обговорите з експертами перспективи кар’єрного розвитку в ІТ за 4 розглянутими напрямами;
  • дізнаєтеся, якими базовими знаннями слід володіти для старту в професії;
  • візьмете участь в Q&A сесії.

Експерти Sigma Software University та Beetroot Academy поділяться власним досвідом, дадуть поради для легкого старту та відповіді на запитання учасників.

Для кого?

Зустріч стане корисною всім, хто прагне розпочати свій шлях в ІТ, дізнатися більше про технічні, нетехнічні напрями галузі та задати питання експертам з багаторічним досвідом.

Хто спікери?

Катерина Заховайко – Front-End розробниця у компанії Beetroot, викладачка курсу Front-End розробка Beetroot Academy. Катерина розробила та викладала курс з Front-End development у Швеції для програми Pink Programming. Кар’єру в ІТ почала чотири роки тому. Спочатку працювала sales-менеджеркою та маркетологом, а півтора роки тому стала розробницею.

Ганна Піскун — Head of HR Department у Sigma Software. За її плечима понад 20 років досвіду в сфері управління персоналом, у тому числі на посаді HR-директора аутсорсингових та продуктових ІТ-компаній. Ганна — практик із глибоким розумінням всіх складових функцій управління персоналом, починаючи з розробки стратегії керування компанією до її реалізації.

Дмитро Придатко — Test Engineer у Sigma Software. Понад 17 років працює у сфері IT. За цей час спробував себе у розробці додатків та баз даних, бізнес аналізі та керуванні проектами, займався тестуванням різних платформ та став Head of QA. Наразі Дмитро з головою поринув у тестування, у вільний час пише статті та ділиться набутим професійним досвідом.

Віталій Гуляй — Software Developer у компанії Beetroot, його основна мова розробки — Python. Кар’єру в ІТ почав три роки тому, а до цього працював у сфері юриспурденції.

 

Участь у мітапі безкоштовна за умов попередньої реєстрації.

Коли: 27 серпня, Чт, 18:30 - 20:00

Де: online

Скоро відбудуться

Чт., 01/10 Подія

Все про пітчинг: як «продавати» ідеї

Чт., 01/10 Подія

Insight. Старт кар’єри в PR

Чт., 01/10 Подія

TikTok: заходити не варто зволікати

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: