fbpx

Безкоштовне навчання у Східноєвропейській Музичній Академії

online

Незалежна ініціатива Music Export Ukraine у ​​партнерстві з литовською менеджмент-компанією та лейблом MONOKEY оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою для музикантів та музичних менеджерів з 8 країн Східної Європи (України, Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Польщі, Румунії та Білорусі).

В чому суть програми?

Східноєвропейська Музична Академія це перший освітній та нетворкінг-проєкт, який має на меті пошук та обговорення можливостей для діджиталізації неакадемічної музики та співпраці між талантами з усього регіону. Він важливий для музикантів та музичних менеджерів, які хочуть подолати кризу концертної індустрії, занурившись у деталі альтернативних можливостей заробітку в сучасних реаліях. Крім того, Академія створить спільноту однодумців, які прагнуть розширити свою діяльність на весь східноєвропейський регіон.

Як буде проходити навчання?

Навчання проходитиме онлайн, на вихідних, з серпня по жовтень 2020. Потрібно бути готовим виділяти 5-6 годин щотижня на виконання навчальних та практичних завдань.

Менторами Академії будуть імениті професіонали з усієї Європи, які мають досвід роботи в мейджор-лейблах, успішно розвивають свій музичний бізнес або є першим контактом для входу в міжнародні асоціації та музичні об’єднання. 

Що отримають студенти?

В результаті навчання в Академії студенти:

  • матимуть досвід співпраці, написання музики та створення стратегій просування разом з колегами з усього регіону;
  • розширять свою базу контактів у Східній Європі для продовження перспективної співпраці;
  • отримають інструменти заробітку зараз, коли жива індустрія не є варіантом;
  • випустять музичний реліз на литовському лейблі MONOKEY.

Як потрапити?

Для студентів навчання в Академії безкоштовне, але при заповненні аплікаційної форми необхідно продемонструвати сильну мотивацію до навчання, представити короткостроковий план того, як він/ вона втілюватиме нові знання та бути відкритим до співпраці. Обов’язковим є володіння англійською мовою. 

 

Кінцевий термін прийому заявок 22 липня 2020 року (23:00 за Україною). Результати відбору оголосять 27 липня.

Де: online

Скоро відбудуться

Навчання

Digital Urban Services. Human-Centered Design for Better Cities

Навчання

Програма обміну майбутніх лідерів FLEX

Навчання

Програма з розвитку індустріальних парків

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: