fbpx

Онлайн-курс «Нефінансова звітність»

online

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», запускає новий онлайн-курс «Нефінансова звітність» на платформі Impactorium. Лекторами курсу виступили представники/ці українських компаній «Нова Пошта», «Енергоатом», «Ашан», «Астарта», «Кока-Кола», які діляться своїм практичним досвідом створення нефінансових звітів.

 

Що таке нефінансова звітність?

Нефінансова звітність — це звіти компаній, де розкрито показники з реалізації екологічних та соціальних проєктів, продемонстровано управлінські практики та результати. Також, саме в нефінансових звітах буде розкрито і допомогу компанії у боротьбі із поширенням COVID-19. Нефінансові звіти вимагають регуляторні органи, інвестори та співробітники. 

За дослідженням, проведеним Центром «Розвиток КСВ», у 2018 році 13% компаній готували нефінансові звіти в Україні порівняно із 78 % компаній на глобальному рівні.

 

Про курс

Мета онлайн-курсу – надихнути інші компанії готувати подібні звіти і висвітлювати досягнення своїх соціальних та екологічних проєктів.

Впродовж 5 лекцій слухачі онлайн-курсу дізнаються більше про секрети підготовки нефінансового звіту, стратегію, початок та процес його підготовки, а також практичні поради, як комунікувати звіт. 

Цікаво, що у рамках гармонізації українського законодавства із європейським, з 2018 року українські компанії, де працює більше 250 співробітників/ць, мають подавати новий вид звіту – Звіт про управління. 

Скоро відбудуться

Пн., 10/08 Навчання

Всеукраїнська школа волонтерів «ONLINE VOLUNTEER SCHOOL»

Навчання

Програма «Менеджмент соціальних інновацій»

Навчання

Онлайн-курс «Папа бренда» від Андрія Федоріва

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: