fbpx

Онлайн-курс з екологічного права «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян»

online

Стартує 5-й набір на онлайн-курс з екологічного права на тему «Євроінтеграційні правові інструменти захисту довкілля та прав громадян».

Що буде?

Онлайн-курс складається із п’яти модулів (кожен тривалістю 1 місяць), які охоплюють питання впровадження європейських інструментів оцінки впливу на довкілля. Серед них є такі:

  • стратегічна екологічна оцінка (СЕО);
  • оцінка впливу на довкілля (ОВД);
  • запровадження європейських підходів до збереження біорізноманіття та охорони ПЗФ;
  • управління відходами та водними ресурсами.

Такий курс допоможе активістам та практикам краще розуміти суть нових підходів до охорони довкілля, дозволить активізувати свою участь в застосуванні цих інструментів та поширювати правильне розуміння їх ролі.

Успішні слухачі онлайн-курсу отримають не тільки сертифікат від організаторів, але й можливість взяти участь в літній школі за участі команди ЕПЛ та відомих експертів та фахівців в довкіллєвій сфері.

Тривалість курсу — 5 місяців (1 грудня 2020 року — 30 квітня 2021 року). Робота над модулем полягатиме у вивченні обов’язкової літератури, участі в онлайн-вебінарах (оглядовому та дискусійному), участі в форум-обговореннях, та складання тестових контрольних питань в кінці кожного модуля. Завершальним етапом для слухачів курсу буде підготовка короткого есе на обрану тему.

Хто лектори?

Лекторами курсу є фахівці МБО «Екологія-право-людина» (ЕПЛ) та запрошені експерти, що дотичні до процесу розробки та імплементації законодавства України в сфері СЕО, ОВД, відходів, управління водними ресурсами та захисту біорізноманіття.

Для кого?

Для представників будь-яких професій, фахів, незалежно від місця проживання, віку та освіти.

 

Для участі необхідно до 15 листопада 2020 року надіслати заявку на електронну адресу ЕПЛ із зазначенням в темі «Курс екологічного права 2020-2021». Кожна заявка повинна містити:

  • резюме (до 600 слів);
  • мотиваційний лист (до 600 слів).

Де: online

Рекомендуємо

Yalantis Delivery Leaders program

Проводить:
Yalantis

Тривалість:
2 місяці

Деталі

Скоро відбудуться

Навчання

Yalantis Delivery Leaders program

Навчання

ІТ-курси в Mate academy

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: