fbpx

Онлайн-марафон із саморозвитку для школярів

online

Усі на карантині, але саморозвиток ніхто не відміняв. Саме час прокачати себе, задуматися над майбутньою кар’єрою, та поспілкуватися з однолітками.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» разом з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) додає онлайн формат для своїх учасників і анонсує марафон із кар’єрного саморозвитку в рамках проєкту «Моя кар’єра в Україні».

Для кого

У марафоні можуть брати учні 9,10 та 11 класів.  Він триватиме з 20 березня по 3 квітня. А визначення найактивніших учасників та нагородження призами відбудеться з 3 по 13 квітня на сторінці Career Hub у Facebook.

Важливо, що участь у марафоні не є частиною відбору на проєкт, та не впливає на загальний рейтинг у проєкті, а є додатковою активністю.

На фініші оголосять трьох фіналістів: золото, срібло та бронза марафону. Це будуть найактивніші учасники, які отримають Career Pack (книга, чашка та блокнот від організаторів проєкту) за свою активність. 

Що буде

На учасників марафону чекають:

  • цікаві підбірки книг по кар’єрі;
  • відео для саморозвитку;
  • челенджі;
  • конкурси від відомих українців.

Як взяти участь

  1. До 20 березня додатися до каналу в Телеграмі, де будуть давати завдання, які можна виконувати вдома і розвиватися разом. 
  2. Долучитися до чату в Телеграмі , де можна ділитися ідеями, як продуктивно провести карантин, а також похвалитися своїми перемогами.

Виконуйте завдання та слідкуйте за новинами у соцмережах Career Hub у Facebook та Instagram!

 

Скоро відбудуться

Навчання

Онлайн-курс «Нефінансова звітність»

Навчання

Онлайн-курси від Державної служби зайнятості

Навчання

Безкоштовний відеокурс «Skills Lab: Успішна кар’єра»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: