fbpx

Онлайн-курс з державного управління GNR.NEXT

online

Бізнес-школа MIM і Гарік Корогодський оголошують набір на 5-місячний онлайн-курс GNR.NEXT з підготовки нового покоління лідерів у державному управлінні.

 

Про курс

Програма курсу складається з 200 годин класичного бізнес-навчання та суспільних дисциплін від державних менеджерів, бізнесменів і громадських діячів. Запрошеними лекторами стануть Юрій Голік, Дмитро Дубілет, Дмитро Розенфельд, Ігор Смілянський та інші. Також студентів чекає 20-годинний авторський блок Гаріка Корогодського, присвячений бізнесу, партнерству і переговорам. 

Весь курс повністю пройде в онлайн-форматі за допомогою Zoom, Moodle, онлайн-симуляцій, а також інтерактивних методів навчання, таких як дискусії та консультації. Всі випускники програми отримають сертифікат про закінчення курсу, електронні матеріали, а також доступ до баз даних і закритого товариства MIM-Kyiv.

 

Умови вступу

Для успішного вступу на програму учасникам потрібно буде заповнити анкету, написати мотиваційне есе, а також підтвердити рівень володіння англійською мовою сертифікатом. Ще однією обов’язковою умовою є рекомендація від викладача в університеті, бізнесмена або публічної особи, яку потенційні учасники повинні надати приймальній комісії.

Також всі випускники зобов’язуються відпрацювати один рік на державній службі після закінчення курсу.

 

Вартість і стипендії

Вартість курсу складає 17 600 грн.

Програма також передбачає безкоштовне навчання для 10 осіб за рекомендацією Гаріка Корогодського. За словами організаторів, перевагу віддадуть стипендіатам з регіонів.

 

Подати заявку на участь можна до 22 квітня. Старт занять —  25 квітня.

Ціна питання: 0-17600 UAH

Скоро відбудуться

Навчання

Онлайн-курс «Папа бренда» від Андрія Федоріва

Навчання

Онлайн-курс «Просування і заробіток на YouTube»

Навчання

Онлайн-курс «Нефінансова звітність»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: