fbpx

Працевлаштування ветеранів: онлайн-дискусія від IREX

Zoom
Вт., 18/08

IREX та Veteran Hub запрошують на другу онлайн-дискусію з американськими експертами з працевлаштування.

Що буде?

Не упустіть можливість дізнатися:

  • як розробити ефективну програму для залучення більшої кількості ветеранів до післявоєнної кар’єри;
  • як успішно управляти розширенням ваших програм;
  • досвід американських організацій у створенні кампаній щодо залучення та інформування роботодавців (з якими труднощами зіткнулися та як їх подолали);
  • як створити успішні та ефективні ветеранські ініціативи з працевлаштування.

Буде достатньо часу для запитань та обговорень, тому підготуйте свої запитання щодо зайнятості ветеранів.

Хто спікери?

Стеф Дрейк – виконавча директорка некомерційної організації NextOp, що займається питаннями працевлаштування ветеранів та допомагає ветеранам в переформатуванні своєї військової підготовки в успішну цивільну кар’єру. Також займає посаду Голови Комітету з питань професійного зростання, котрий об’єднує між собою різноманітні організації, які займаються питаннями допомоги та підтримки ветеранам.

Джейсон Дозьє – програмний директор з операцій та оцінки в організації Hire Heroes USA. Джейсон відповідає за операційну складову програмного відділу, налагоджує співпрацю з діловими та некомерційними партнерами та проводить аналіз ефективності діючих програм з метою виявлення можливостей для вдосконалення майбутніх проектів та процесів Hiring Heroes USA. Також він випускник 2015 року освітньої програми LEAD Атланта, в 2016 році виступив партнером Проекту національної безпеки Трумена, та був нагороджений премією Atlanta Business Chronicle 40 Under 40.

Джон Борстлер – засновник Combined Arms, некомерційної організації, яка працює над об’єднанням ветеранів та громади з метою зміцнення впливу ветеранів на міста, до яких вони повертаються, шляхом збільшення відповідальності, швидкості та ефективності надання послуг ветеранськими громадськими організаціями. В рамках програми Stand-To, Джон працює над створенням та розширенням моделі Combined Arms, яку громади можуть реплікувати та використовувати з метою надання якісних послуг та можливостей для ветеранів.

 

Захід відбуватиметься англійською мовою із синхронним перекладом на українську. Для участі потрібно зареєструватись.

Коли: 18 серпня, Вт, 16:00 - 17:30

Де: Zoom

Скоро відбудуться

Вт., 29/09 Подія

Freedom Business Summit ONLINE 2020

Чт., 01/10 Подія

Insight. Старт кар’єри в PR

Сб., 03/10 Подія

Онлайн-воркшоп «SMM не про котиків»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: