fbpx

Open interview із закордонними експертами культурних та креативних індустрій

online

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні розпочинає серію відкритих онлайн-інтерв’ю із закордонними експертами культурних та креативних індустрій. Вони розповідатимуть про власні історії успіху, реалізацію проєктів за підтримки програми, поділяться секретами роботи на міжнародному рівні, викликами та можливостями у нинішньому світі, який змінюється кожного дня. 

Про експертів

Перший гість — Маттіас Телл, засновник Westside Music Sweden (WMS) та координатор проєкту Excite. Він розповість про досвід  координатора у проєктах міжнародної співпраці. У 2017-2019 роках Маттіас був куратором проєкту, який був підтриманий програмою «Креативна Європа» — Excite (Exchange of international talent in Europe). Проєкт об’єднав у собі дев’ять партнерів із різних країн та п’ятнадцять фестивалів, які разом працювали над обмінами молоддю та плануванням турів для них. 

Коли: 13 квітня 13:00

Реєстрація: https://forms.gle/7BRtNMdcpdMMNn579  

 

Також є можливість поспілкуватися з Робертом Майєрінком щодо премії ЄС у галузі музики. Він голова програмного відділу та букер  Eurosonic Noorderslag, європейської конференції та шоукейсу в м.Гронінген, Нідерланди. ESNS — ключова платформа та мережа для обміну досвідом, а також єдиний 100% європейський шоукейс для молодих артистів. Щороку захід відвідують більш ніж 4000 тисяч делегатів, в тому числі понад 400 міжнародних фестивалів та концертних залів. Також Роберт є головою журі Music Moves Europe Talent Award Ceremony.

Коли: 16 квітня 13:00

Реєстрація: https://forms.gle/1EvbGwP1FkhpyHDF8  

 

Лінк на підключення до відкритого інтерв’ю буде наданий всім зареєстрованим.

Скоро відбудуться

Сб., 03/10 Подія

Онлайн-воркшоп «SMM не про котиків»

Чт., 15/10 Подія

Освітні сесії для онлайн-медіа: основи монетизації

Пт., 16/10 Подія

XIV Форум HR-Директорів

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: