fbpx

X «Кубок Одеси»: соціалізація через дебати

НУ «ОЮА», вул. Академічна, 2
Одеса, Україна
Сб., 23/11 - Нд., 24/11

23-24 листопада в Одесі відбудеться наймасштабніший в Україні дебатний турнір «Кубок Одеси». У ньому візьмуть участь студенти, школярі та молоді викладачі з усієї країни. 

100 команд по два участники в кожній будуть відстоювати свою позицію в економічних, політичних, соціальних та інших актуальних питаннях. Турнір  «Кубок Одеси» пройде за Британським форматом парламентських дебатів, який використовують у Оксфорді, Кембриджі та на чемпіонатах світу по дебатах.

Протягом 5 відбіркових раундів усі гравці, незалежно від рівня та досвіду, змагаються разом, а потім, у півфіналах та фіналах — окремо за треками (новачки, школярі та досвідчені). 

24 листопада у Національному университеті «Одеська юридична академія» відбудуться заключні раунди, де визначать кращого спікера та команду у кожній категорії. Фінальні ігри будуть відкриті для всіх бажаючих. 

Організатор турніру: ГО «Debate for Changes» у партнерстві з Одеським відділенням ВМГО «Федерація дебатів України».

Партнери проєкту: Impact Hub Odessa, НУ «ОЮА», Coca-Cola, Yakaboo, «Хороший отдых», «Ахмад», Ukrainian Volunteer Service, «Кривоозерская», Одеський Головпоштамт.

Коли: 23 листопада, Сб, 00:00 - 24 листопада, Нд, 00:00

Де: НУ «ОЮА», вул. Академічна, 2

Скоро відбудуться

Ср., 30/09 Подія
Чт., 01/10 Подія

Все про пітчинг: як «продавати» ідеї

Чт., 01/10 Подія

Insight. Старт кар’єри в PR

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: