fbpx

Google запустив нові безкоштовні онлайн-курси українською мовою

Редакція Чт., 30/05 Новини

На платформі Google Digital Workshop з’явилися чотири нові освітні модулі. Вони доступні українською мовою, повідомляє AIN.

Курси присвячено важливим кар’єрним навичкам, які дуже цінують роботодавці: комунікація, мотивація, здатність впливати на інших та приймати рішення у складних умовах.

Перелік нових курсів від Google

  1. Мистецтво публічних виступів: щоб впевнено почуватися під час публічного виступу та навчитися правильно розмовляти з певною аудиторією.
  2. Як ділитися ідеями за допомогою історій і візуалізацій: курс про методи і способи зацікавити аудиторію.
  3. Ділове спілкування: поради щодо ділового листування та основи написання стислих, простих та цікавих текстів.
  4. Ефективне налагодження зв’язків : курс про те, як завдяки мережі корисних зв’язків можна впливати на розвиток своєї кар’єри, знайти роботу чи розвивати бізнес.

Кожен курс складається з 4-5 відеоуроків по 15-35 хвилин кожен. Рекомендується проходити їх послідовно. Курси розроблені в партнерстві з такими відомими платформами онлайн-освіти, як FutureLearn, The Open University, OpenClassrooms та Goodwill Community Foundation. Користувачі, які успішно закінчили курси, отримають сертифікат від Google Digital Workshop, акредитований The Open University (найбільший університет відкритої освіти Великобританії, один з провідних навчальних закладів Європи, світовий лідер дистанційного навчання) і IAB Europe.

У Google вважають, що наявність подібного сертифікату сприятиме працевлаштуванню. 

Джерело: AIN

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: