fbpx

5 корисних книжок для саморозвитку: від сили волі до секретів продуктивності

Редакція Сб., 03.11.18 Новини

Що читати, щоб потроху вдосконалювати себе і своє життя.

Барбара Оклі «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну»

Книжки для саморозвитку

Кожен із нас має потенціал, щоб засвоїти будь-які знання – варто лише навчитися вчитися. Для цього у книзі є безліч практичних інструментів та корисних лайфхаків, які допоможуть швидко й ефективно запам’ятовувати інформацію і засвоювати будь-які навички. Радимо прочитати всім, кому стереотипи про технарів та гуманітаріїв заважають вчитися новому.  

Келлі Макґоніґал «Сила волі. Шлях до влади над собою»

Книжки для саморозвиткуЩоб позбуватися шкідливих навичок, освоювати корисні та досягати бажаних результатів у кар’єрі й житті, потрібна не просто мотивація, але й сила волі і самодисципліна. Добре, що їх можна натренувати. У своїй книзі Келлі Макґоніґал якраз підготувала для цього практичні поради та вправи.

Чарлз Дахіґґ «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі»

Книжки для саморозвиткуЛауреат престижної Пулітцерівської премії Чарлз Дахіґґ зібрав лайфхаки та секрети продуктивності, необхідні для досягнення успіху у будь-якій сфері. Такий собі путівник на шляху до повної самореалізації.

Анна Барнс та її серія книжок «Як бути»

Книжки для саморозвиткуСерія книжок Анни Барнс «Як бути» для тих, кому терміново потрібно приділити собі час та розібратися у життєво важливих питаннях: «Як бути впевненим у собі?», «Як бути усвідомленим?», «Як бути спокійним?» та нарешті «Як бути щасливим?».   

Майкл Гаят, Деніел Гаркаві «Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя»

Книжки для саморозвиткуЯк перестати плисти за течією і наважитися нарешті робити те, про що давно мріяли? Ця книга – готова інструкція для тих, хто хоче перезавантажити своє життя, з прикладами життєвих планів і надихаючими порадами.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: