Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

На що я дивлюсь і не дивлюсь у резюме? Колонка Валерії Іонан

08.05.19 Пошук роботи 4 хв читання

Який досвід і навички дійсно важливі для бізнесу, а на що ніхто так і не зверне увагу? Своїм підходом до аналізу резюме кандидатів ділиться Валерія Іонан — засновниця й керівна партнерка групи компаній Quadrate 28 Corp., ексвидавчиня MC Today, засновниця SMEA й ліцензіатка Disrupt HR Kyiv.

Усе почалося з двох людей і невеликої маркетинг-агенції, а сьогодні ми ціла група компаній, яка надає послуги на аутсорсі для стартапів, малого й середнього бізнесу в Україні та за її межами. За 5 років ми виросли до 80 людей, зараз оптимізувалися до 65, а до кінця року, найімовірніше, знову виростемо до 100 людей.

Нам не один раз доводилося змінювати операційні процеси всередині компанії, оскільки ми розбудовуємо абсолютно новий формат команди за запитом, а це означає, що наші співробітники на зв’язку з клієнтами майже 24/7. Одна робоча група — це 5-6 спеціалістів, які ведуть у середньому 4-5 проєктів.

Ритм — вогняний, але водночас дуже драйвовий! Така багатозадачність, можливість працювати з різними бізнесами одночасно дозволяє нашим працівникам дуже швидко зростати. Багато наших колег на ринку зазначають, що Quadrate 28 — це дуже хороша школа, що не може не радувати.

Робоча зустріч команди Quadrate 28 щовівторка


Як ми відбираємо людей у команду


Під час пошуку людей для нас і особисто для мене дуже важливо, щоб людина була своя, підходила за духом, настроєм, гумором. Навіть на етапі листа від кандидата ми намагаємось це відчути.

У резюме я завжди дивлюсь на останнє місце роботи. Якщо в людини є професійний досвід, релевантний вакансії, на яку вона відгукується, — це завжди плюс і можливість швидше потрапити до нас на співбесіду.

Водночас середній вік нашої команди — 25-26 років, і цей факт говорить сам за себе. У нас багато людей, яких ми беремо на позиції інтернів, асистентів, джунів, оскільки вони приходять з мінімальним досвідом або зовсім без нього.

Завжди звертаю увагу на знання, професійні навички, готовність до нашого графіка роботи. Звісно, ці пункти завжди будуть на першому місці. Ще дуже важливо, щоб у людини було бажання зростати і щоб вона була готова багато для цього працювати.

Для мене дуже важливим є мотиваційний лист: я хочу прочитати й відчути, про що думає кандидат, чи дійсно він хоче познайомитися з нами, щоб зрозуміти, чи є ми для нього правильним вибором.

На перших співбесідах ми завжди озвучуємо цілі компанії на найближчі 10 років. І це не просто так, адже ми робимо все, щоб за 10 років у компанії було 100 офісів по всьому світу. Це амбітна мета, що вимагає віддачі від усієї команди.

Одним з етапів співбесіди у нас є Role Play — занурення кандидата в реальну ситуацію з життя компанії. Тут ми перевіряємо і професійні, і софт скіли. Role Play допомагає людині зрозуміти реалії, з якими їй доведеться працювати, а нам допомагає відразу побачити підхід людини до роботи.

День відкритих дверей у Quadrate 28

Найбільш неважливе для мене — це диплом і виш. На жаль, вища освіта не завжди підтверджує компетенції кандидата — досвід роботи та проєкти важать набагато більше. Тому якщо ви навчались на агрономічному факультеті, але хочете змінити сферу діяльності на маркетинг — ми завжди даємо можливість спробувати та навчаємо.

Вік кандидата — теж не основний критерій. Якщо людина багато чого досягла і вміє у свої 18-20 років, вона сміливо може претендувати на позиції менеджера й керівника, ми взагалі не будемо звертати увагу на цифри. Ми з моєю партнеркою Надею Табанюк заснували Quadrate 28 у 23 роки, до того тривалий час попрацювавши на керівних позиціях, тому для нас вік — зовсім не завада.

Є позиції, для яких відіграє роль візуальне оформлення (наприклад, для дизайнерів), але я більше звертаю увагу на знання, досвід, вміння описати свої досягнення й аргументувати свою роботу. Хай це буде документ у форматі Word, зате акуратно зверстаний, структурований, грамотний і з мотиваційним листом.

Завжди пишіть про свої досягнення та зазначайте плани на подальший розвиток. І не бійтеся змінювати сферу діяльності, якщо поточна позиція вам не до душі. Шукайте те, що буде вас драйвити та мотивувати працювати більше!

Готові надсилати резюме на вакансію мрії?

У нас таких — хоч греблю гати!

Вакансії

Читайте також

Чи важлива вища освіта для роботи? Батл думок ейчарів і рекрутерів

7 безкоштовних сервісів для створення резюме українською

Як влаштуватися в IT-компанію: що писати в резюме та як поводитися на співбесіді

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: