fbpx

Несподівана порада для співробітників від голови Alibaba Group

Редакція Чт., 16.05.19 Новини

Китайський мільярдер і власник Alibaba Group Джек Ма на зустрічі зі співробітниками порадив їм займатися сексом шість разів на тиждень і якомога довше. Так само, як і працювати.

Зустріч пройшла в рамках заходу Ali Day, присвяченого парам співробітників компанії, які одружилися між собою протягом року. Джек Ма порадив працювати за його знаменитим принципом «966», а кохатися — за принципом «669».

Нагадаємо, концепція «996» передбачає, що співробітник працює з 9 ранку до 9 вечора 6 днів в тиждень. Любовна концепція Джека Ма у свою чергу розшифровується як 6 разів за 6 днів, а число «9» китайською за звучанням нагадує англійське слово «long» («довго»).

У китайських соцмережах поради Джека Ма оцінили не всі. «996 вдень, 669 вночі — так я менше ніж через місяць потраплю до відділення інтенсивної терапії», — пишуть в мережі.

Про дітей засновник Alibaba теж говорив бізнес-термінами. Він закликав підлеглих народжувати дітей, оскільки це головний KPI (ключовий показник ефективності) шлюбу.

Втім, навряд чи у співробітників Alibaba Group вистачатиме часу на бурхливе особисте життя, враховуючи їх навантаження на роботі. Вони давно протестують проти 12-годинного робочого дня, який Джек Ма  називає «благословенням», і апелюють до китайського законодавства, яке обмежує робочий тиждень до 44 годин і передбачає оплату понаднормових.

 

Джерело: Афиша.Daily

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: