Громадська спілка Techosystem склала оновлений каталог “Top 100 Ukrainian Rising Startups” з переліком найбільш перспективних українських стартапів. Платформа з розвитку кар’єри Happy Monday другий рік поспіль потрапляє до цього рейтингу. Розповідаємо, як відбирали компанії та хто ще увійшов у сотню.
Перспективні стартапи: хто увійшов у рейтинг
Експерти обирали команди, які формують майбутнє світових інновацій. У перелік, що має на меті «підкреслити унікальність українських стартапів та їхню інвестиційну привабливість», увійшли компанії з різноманітними продуктами. Зокрема, у сфері охорони здоров’я, освіти, фінансів, медіа, маркетингу та підвищення продуктивності бізнесу.
До 100 найперспективніших потрапила і платформа з розвитку кар’єри Happy Monday, що поєднує сучасні інноваційні компанії зі свідомими та вмотивованими кандидатами. Нагадаємо, минулого року наша платформа теж була серед сотні найперспективніших стартапів 2023 у першому виданні каталогу під назвою “Rising UA Startups: Resilience Edition».
Серед інших відомих стартапів у рейтингу ― Bank of Memories. Волонтерська команда створює цифрові історії та пам’ятники, щоб зберегти пам’ять про героїв, які віддали своє життя за Україну.
У списку також є соцмережа та EdTech-платформа для креативних індустрій CASES, мультисервіс для подій eventmate, стартап зі створення біорозкладних виробів з кавової гущі rekava та платформа для пошуку психотерапевтів Rozmova.
Читайте також: Українців запрошують пройти безкоштовний курс з пошуку роботи
Ось перелік усіх компаній, які потрапили до рейтингу найперспективніших стартапів. Зазначимо, що команди розташовані в алфавітному порядку.
Каталог доступний у цифровому та друкованому вигляді. Завантажити його можна на сайті Ukrainian Tech Ecosystem Overview, а отримати друковану версію — на IDF Annual Meeting 2024, що відбудеться 19 грудня у Києві.
Як відбирали стартапи
У початковому списку було понад 300 українських стартапів. З них відбирали сотню найкращих за наступними критеріями:
- українське походження ― засновник та понад 30% команди повинні бути українцями;
- стартапу не більше 10 років;
- орієнтований на інновації;
- сплачує податки в бюджет України;
- має масштабовану бізнес-модель.
Журі для відбору стартапів до каталогу складалося з 50 провідних експертів української технологічної екосистеми.
Шукаєте роботу або співробітників?
У розділі «Вакансії» ми допомагаємо компаніям і кандидатам знайти одне одного!
Вакансії
Дякуємо!
Тепер редактори знають.