fbpx

Події лютого для вашого професійного розвитку

Редакція Чт., 31/01 Новини

Зібрали актуальні події лютого у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері. 

1 лютого2 лютого | 4 лютого | 5 лютого | 6 лютого | 7 лютого9 лютого | 12 лютого | 15 лютого | 16 лютого | 19 лютого | 20 лютого | 21 лютого23 лютого | 26 лютого | 27 лютого | 28 лютого

1 лютого

10 лайфхаків творення реформ. Чому у ProZorro вийшло?

Ви почуєте історію успіху системи електронних закупівель ProZorro від одного з її творців – Олександра Стародубцева. А також отримаєте практичні поради, як людині не з системи творити зміни в умовах бюрократії, коли, як кажуть, «і стіни тиснуть». Все можливо! Приходьте, щоб дізнатися як. 


2 лютого

Моделюй власний бізнес: інноваційний toolbox сучасної компанії

Ви подивитесь на всі процеси в компанії зі стратегічного точки зору, переконаєтесь у дієвості стратегічного лідерства і системного управління та почуєте про досвід успішного, а інколи і помилкового управління компанією. А ще – дізнаєтесь про переваги британської бізнес-освіти в Україні.


4 лютого

Де мешкає прибуток у дизайн-індустрії?


На лекції говоритимуть про гроші у сервісному бізнесі. Про бізнес-модель, собівартість продукту та чому власники веб-студій не їздять на Bentley. А головне – як почати нарешті отримувати заслужений прибуток.

 


Онлайн-курс про часи в англійській мові

6-тижневий онлайн-курс для тих, хто думає, що англійська граматика — це абракадабра, і мріє розібратися у ній раз і назавжди. У комфортній атмосфері ви зануритесь в одну з найважливіших тем англійської граматики і навчитеся правильно і впевнено  використовувати часи під час спілкування та на письмі.

5 лютого

Як розробнику ефективно лідити команду?

Ви розробник, який хоче рости у напрямку Lead? Ця зустріч допоможе апргрейднути менеджерські скіли й стати ефективним керівником і наставником для своєї команди. Для цього організатори зібрали трьох досвідчених лідів, які на вечір стануть вашими менторами.

 

UNIT.City OPEN DAY | February


UNIT.City OPEN DAY — день, коли можна на власні очі побачити, як технологічні компанії, лабораторії, акселератори стартапів, R&D-центри та навчальні заклади об’єднуються в екосистему для розвитку інновацій.

6 лютого

Дизайн та урбаністика

Дизайнер-урбаніст Даша Подольцева покаже свої роботи, які вона робила разом з ГО «Місто-сад», »Тепле Місто» та благодійнім фондом «Мистецький Арсенал». А також торкнеться проблеми пошуку заняття, яке буде подобатись. Буде корисно всім, кого цікавлять дизайн і урбаністика.

 

Forum Digital: цифрові інструменти для бізнесу


Подія, що допоможе зорієнтуватися у світі цифрових технологій, – розібратися, які інструменти стануть у пригоді саме вам та дізнатися, як швидко і безболісно впровадити цифрові рішення та спростити бізнес-процеси.

7 лютого

Small talk про work-life balance з Марічкою Падалко


Марічка поділиться своєю історією успіху як однієї із найвідоміших телеведучих України на найбільш рейтинговому каналі, розповість про поєднання роботи із вихованням дітей, та розкаже, як воно – переплисти Босфор.

 

WTECH Meetup #3

На третій зустрічі ком’юніті жінок-керівниць в IT & Tech виступить Євген Черняк – автор найпопулярнішого YouTube-каналу про бізнес – BigMoney. Разом із співзасновницями WTECH він говоритиме про новини і найближчі плани ком’юніті, а після виступів відбудеться традиційна нетворкінг-сесія.


Інтелект-тренування з ораторської майстерності

Ораторська майстерність відіграє важливу роль у вашому житті, оскільки, як сказав Наполеон Бонапарт: «Хто не вміє говорити, не збудує кар’єру». Люди, які  опанували це мистецтво, завжди вирізняються з-поміж інших, і у вас є можливість бути серед них.  


9 лютого

Як лоскотати п’яти і продавати креативні ідеї

Колишній арт-директор Banda Agency розповість, як проводити презентацію, представляти свої ідеї та захищати їх. А ще – допоможе розібратися з послідовністю і побудовою презентації та поділиться секретами спілкування з клієнтом.

12 лютого

Мозок і «анатомія» щастя

На лекції кандидата біологічних наук Олександра Скорохода ви дізнаєтесь, що робить нас щасливими та звідки приходять радість, натхнення і задоволення. А ще – чому банани та шоколад піднімають настрій та скільки потрібно спати, щоб вставати з тієї ноги.

Як писати, щоб тебе розуміли

Ви вже давно вмієте складати речення та впевнено розставляєте розділові знаки. Замість диктантів пишете листи партнерам та дописи у соцмережах. Але раптом іноді здається, що щось не так? На івенті розкажуть, як зробити з мови робочий інструмент та впевнено вести комунікацію.

15 лютого

SMM Intensive

3-денний інтенсив для підприємців, власників бізнесу, smm- і трафік-фахівців. А також всіх, хто хоче прокачати навички таргету у Facebook та Instagram.

 

Що і як читати дизайнеру?

На лекції розповідатимуть, які книжки формують дизайнерське мислення, етичні принципи і систему цінностей та що конкретно можна винести з книг у дизайн. А також – як і навіщо формувати нові парадигми мислення в процесі читання книг.

 

16 лютого

Як розвиватись дизайнеру?


Дизайнер інтерфейсів Олександр Супрун на зустрічі розгляне популярні помилки та страхи дизайнерів, розкаже про інструменти, які використовує для організації роботи, та підсумує, яким повинен бути хороший дизайнер.

19 лютого

EQ. Емоційний інтелект у бізнесі

Емоційний інтелект (EQ) вже кілька років є невід’ємною складовою списку топ-10 навичок успішного лідера. На лекції ви дізнаєтесь про концепцію чотирьох видів інтелекту у бізнесі, різницю між EQ і IQ та визначите свій рівень емоційного інтелекту.

20 лютого

Маркетинг малого бізнесу


Олена Потієнко – підприємець, strategic head в Uptimal та ментор маркетологів-початківців – на зустрічі розкаже, як на серветці перевірити, злетить бізнес чи ні, та чому 80% малих бізнесів закриваються у перший рік.

 


Публічні виступи: як перетворити прокляття в дар?

Глософобія – страх публічних виступів – входить до трійки найпоширеніших фобій людства. При цьому професійне середовище вимагає, щоб блискучі ідеї так само блискуче презентувалися перед аудиторією. Як побороти страх назавжди і почати захоплювати публіку?

День відкритих дверей у Quadrate 28 Corp.

Якщо ви давно хотіли познайомитись з групою компаній Quadrate 28 та потрапити у команду, вас вже чекають у гості 🙂 День відкритих дверей — це можливість дізнатися більше про проекти, познайомитись з керуючими партнерами, дізнатися про відкриті вакансії, та поспілкуватися з HR-менеджером. Зустріч відкрита, реєстрація за посиланням.


21 лютого

Безкоштовний семінар з англомовної освіти у Німеччині

На семінарі від освітньої агенції Karandash та університету Jacobs University Bremen (№1 серед приватних університетів Німеччини) ви почуєте, скільки коштує поїхати на навчання за кордон та як проходить процес вступу (іспити, дедлайни й документи). А ще дізнаєтесь про програми Jacobs University Bremen, зокрема й англомовні. Реєстрація тут.


Безкоштовний вебінар «Про професії: дизайнер презентацій»

Продовжуємо серію вебінарів про професії з майстрами своєї справи. 21 лютого будемо знайомитись із особливостями роботи дизайнера презентацій разом із Андрієм Приходченко, співзасновником і креативним директором Reprezent. Де можна працювати дизайнеру презентацій, з чого почати та як розвиватися. Реєстрація тут.

 


Онлайн-конференція Digital Fishka для рекрутерів та HR

Безкоштовна онлайн-конференція для всіх, хто хоче впровадити digital-технології у процес підбору, адаптації та навчання талантів і автоматизувати рекрутинг з мінімальними витратами. 8 насичених майстер-класів, 300 хвилин концентрованого контенту та безкінечна кількість HR-Tech сервісів, лайфхаків та фішок. Реєстрація тут. 

 


MBA25 Business Education Forum


На зустріч із представниками та професорами провідних бізнес-шкіл світу у Києві запрошуються майбутні МВА-кандидати: мідл- та топ-менеджери і власники бізнесу.

 

23 лютого

Copyrafting

Велика конференція для всіх, хто пише, – копірайтерів, контент-менеджерів, UX-райтерів, маркетологів, редакторів та навіть дизайнерів. Спікери з Intercom, Macpaw, Django Stars розповідатимуть, як вигадувати та структурувати ідеї, грамотно продумувати концепції та працювати з текстом.

 


Zlit: Страх і ненависть в IТ

На зустрічі активних учасників IT-спільноти Києва піднімуть теми толерантності (вікової / культурної / поведінкової), рівності прав, подвійних стандартів і токсичної поведінки. Говоритимуть, як це все пов’язано з відкритістю і неформальними практиками в компаніях.

 


Як Google керує ефективністю співробітників без KPI?

Не дивлячись на те, що KPI – інструмент застарілий, роботу співробітників, як і раніше, потрібно координувати та направляти. То що ж робити? На семінарі ви зможете розібратися з тим, як Google, LinkedIn та інші мотивують та координують співробітників та вивчите OKR – інструмент, який прийде на заміну KPI.

 

 

26 лютого

Шлях від стартапу до бізнесу

Засновники стартапів Kabanchik.ua, Poptop Event Planning Concierge і PromoRepublic розповідатимуть, що стоїть за успіхом кожної компанії та які важливі рішення вплинули на зростання бізнесу. Ви зможете запитати, що хлопці зробили б по-іншому і яких помилок воліли б уникнути.

 


Самопрезентація: мистецтво справляти враження

Експерт із моделювання поведінки Анна Чаплигіна розповість про цілі і завдання самопрезентації, чому важливо керувати враженням, яке ми справляємо на інших людей, та як зробити так, щоб воно працювало на користь, доповнюючи і посилюючи професійні таланти компетенції.

Безкоштовний вебінар «Як знайти себе в ІТ»

Чи обов’язково ставати junior-розробником чи QA, якщо ви хочете працювати в IT? Як створити покроковий план дій для переходу в ІТ, не міняючи свою спеціалізацію? Дізнаєтесь на вебінарі від Лідії Терпель, засновниці Skyworker – кар’єрно-аналітичної компанії, що допомагає реалізовуватись ІТ-спеціалістам.

 

 27 лютого

Презентуй красиво. Майстер-клас з презентації

Зустріч для всіх, хто шукає натхнення. Ви навчитесь розуміти власні думки, розставляти смислові акценти, подавати інформацію в зручній формі та прибирати зайве, відчувати структуру через сценарій виступу або усну презентацію.

28 лютого

Табір для підприємців-початківців Startup Camp

Startup Ukraine запрошує усіх, хто мріє відкрити власну справу, у табір Startup Camp. З 28 лютого по 3 березня ви отримаєте досвід, що змінює життя! На вас чекають 4 дні інтенсивного навчання, робота в команді над прототипом продукту, алгоритм створення власного бізнесу та цілодобова підтримка від менторів-підприємців. Реєструйтеся тут.

 

Disrupt HR Kyiv II

Це вже друга міжнародна подія Disrupt HR у Києві, яка проходить під гаслом «Навчіть нас, але зробіть це швидко та лаконічно!» Формат незмінний: 14 спікерів, 5 хвилин на кожен виступ і нові сенси та рефлексії щодо роботи з людьми.


Серед спікерів Disrupt HR Kyiv ІІ:

  • Ірина Горова, продюсер, співзасновниця продюсерського центру MOZGI Entertainment, співвласниця MOZGI GROUP;
  • Кіра Рудик, CEO Ring Ukraine;
  • Давид Браун, засновник TemplateMonster та Weblium;
  • Анастасія Владичинська, експерт №1 із сервісу в Україні;
  • Ірина Шаталова, HR Business Partner 1+1 Digital, HR Project Manager 1+1 media.

Програма та квитки за посиланням.


Огляд IT-сектору України від UNIT.City: $290 млн інвестицій, 4000 компаній і 185 000 розробників

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: