fbpx

«Робота є робота». Цінність військового досвіду в мирних професіях

Редакція Пт., 15.05.20 Новини

Фонд Східна Європа та  Veteran Hub створили соціальну рекламу «Робота є робота». Три відеоролики підкреслюють важливість військового досвіду ветеранів у мирних професіях. 


Військовий досвід як перевага у резюме


7 з 10 військових після служби повертаються до роботи за наймом. Половина контрактників змушена шукати нове місце роботи після повернення. Фонд Східна Європа за підтримки Посольства Великої Британії в Україні реалізує проєкт «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів». У рамках цього проєкту спільно з VeteranHub було записано три соціальні ролики, покликані подолати дискримінацію військових на ринку праці.  

Часто рекрутери мають стереотипне розуміння того, що таке військова кар’єра, і не вважають такий досвід цінним у мирних професіях. У свою чергу ветерани не зазначають військовий досвід у резюме, вважаючи, що це відлякує потенційних роботодавців.

Натомість служба за військовим контрактом – це теж досвід роботи: із завданнями, дедлайнами, документами та величезною відповідальністю. Участь у війні — це досвід роботи, як і будь-який інший. Ветеранам треба вміти описати його у резюме, щоб влучити в ціль та отримати посаду. HR-ам треба вивчати та шукати такий досвід, щоб не проґавити талановитого співробітника.


Навідник стає далекобійником, розвідник — су-шефом, а командир роти — виконробом


Мета соціальних роликів — показати, що робота є робота, де б ти не був.

Командиром роти під Авдіївкою може стати виконробом на столичному будівництві.

Навідник АГС під Дебальцевим успішно працює далекобійником на німецькому автобані.
Розвідник під Щастям стає су-шефом у київському ресторані.


Партнерами у зніманні роликів виступили дружні до ветеранів роботодавці: «Нова пошта», Ресторани Гусовських та ПБГ «Ковальська», які безкоштовно надали свої майданчики.

Автори проєкту сподіваються, що ветерани почнуть зазначати військовий досвід у резюме, а рекрутери — сприймати таку інформацію як додаткову цінність кандидата.  

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: