fbpx
Антикризова кар'єрна допомога
Безкоштовні консультації від експертів для тих,
хто потрапив в професійну халепу
Як виникла ідея проєкту?
Кар'єрний портал Happy Monday створено для того, щоб кожен знайшов улюблену роботу. Для цього ми збираємо професійні поради у вигляді статей, організовуємо кар'єрні конференції, публікуємо вакансії та знайомимо з найкращими роботодавцями.

Втім, настали часи, коли потрібна адресна допомога. Багато людей опинилися у важкій ситуації: їх поставили перед фактом скорочень, звільнень, неоплачуваних відпусток. До такого розвитку подій не був готовий майже ніхто.

Тому ми вирішили запустити соціальний проєкт «Антикризова кар'єрна допомога» — платформу, де поєднуємо небайдужих професіоналів з тими, хто потребує термінової підтримки та поради.
Статистика проєкту
102 експертів
долучились до проєкту в якості консультантів
261 годин
консультацій, доступних про боно
177 консультацій
вже проведено
Як це працює?
Подайте заявку
Уважно та детально заповніть аплікаційну форму для участі в проєкті. Зверніть увагу, що проєкт розраховано на допомогу саме тим, хто потрапив у важке професійне становище через поточну кризу.
Мотиваційний лист — ваша перепустка до консультації
Експерти самостійно оберуть учасників, яким зможуть допомогти, на основі мотиваційного листа. Лист є обов'язковою частиною аплікаційної заявки. Саме якість і обгрунтованість вашої мотивації впливає на вибір консультанта.
Дочекайтеся відповіді

Якщо вашу заявку буде обрано, ви отримаєте листа від консультанта з пропозицією обрати час та дату консультації. Якщо ви не отримаєте відповідь протягом тижня, будь ласка, напишіть на info@happymonday.ua.
Тривалість консультації від 30 хвилин
Ми звернулись до експертів з проханням виділити пів години свого часу для консультації. Експерт за власним бажанням може продовжити час спілкування, але 30 хвилин — це той мінімум, на який ви точно можете розраховувати.
Залишіть відгук
Для нас та для кожного експерта важливо знати, що наш час та ресурс були корисними для вас. Після проходження консультації ми надішлемо вам лист с формою зворотного зв'язку. Будь ласка, приділіть час для того, щоб залишити свій відгук.
Розкажіть про проєкт друзям
Це некомерційний проєкт і наша мета — допомогти тим, хто цього справді потребує. Будь ласка, розкажіть друзям та колегам, яких скоротили або з якими трапилась інша професійна неприємність, про таку можливість.
Якщо ви рекрутер, HR експерт або кар'єрний консультант, який бажає долучитися до нашої ініціативи, заповніть анкету за посиланням: http://tiny.cc/career_help
Потрапили в професійну халепу?
Заповніть форму, і ми підберемо консультанта для вас
Татьяна Волошина
Темы:
 1. Поиск работы.
 2. Подготовка резюме.
 3. Как выделиться среди других кандидатов.

8 лет в HR, более 4 лет консультирую по поиску работы и развитию карьеры. Опыт работы в фарм отрасли, страховании, IT. Веду блог о поиске работы, телеграм-канал и активно развиваю карьерное консультирование в Украине.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 3 консультации по 30 минут
Время: на выходных
Катерина Асаулюк
Темы:
 1. Как подготовиться к собеседованию.
 2. Создаём эффективное резюме.
 3. Где искать вакансии?
 4. Собеседование. Пройдено ✅
 5. Позитив - главное оружие.

Руководитель отдела подбора и адаптации персонала Укрзалізниця. Подбор персонала - это мое хобби. Начинала карьеру с рабочей профессии. Знаю где искать таланты, как их привлекать, как выстраивать эффективные коммуникации.
+ Подбор руководителей, выстраивание hr систем, поиск и внедрение новаторских решений для бизнеса.


Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 30 минут
Время: Будни - с 17:30 до 18:30. Выходные - подстроюсь под запрос
Катерина Маргітіч
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. План дій при пошуку роботи.
 3. Проходження співбесід.

8 років у продажах. Банківський сектор (міжнародні банки: Unicreditbank, Ukrsibbank BNP Patinas Group). 5 років в управлінні персоналу та в рекрутингу. Спочатку банківський сектор, а потім , IT. Кар'єрний консультант у проєкті «Воїну гідна праця» від МОМ ООН. Закрила 1000+ вакансій, та в 5 разів більше співбесід. Успішно провела оцінки персоналу у кількох компаніях. Провела десятки кар'єрних консультацій, в результаті яких клієнти успішно себе реалізували і змінили життя на краще. Знаю, як шукати роботу, як писати резюме та продавати себе на ринку праці. Можу допомогти з переходом в іншу сферу.

Профіль у соціальних мережах: Facebook

Доступно: 2 години
Ірина Сулацька
Теми:
 1. Перегляд резюме з коментуванням.
 2. Допомога в написанні супровідних листів.
 3. Допомога в побудові стратегії пошуку роботи.
 4. Питання про рекрутинг (і з боку компаній, і з боку кандидатів).
6 років досвіду в ІТ рекрутингу, ~3 роки викладання (рекрутинг, сорсинг, HR), 2 роки написання статтей (happymonday, sourcecon), 3 роки редагування резюме, супровідних листів, консультацій про «як шукати роботу і з чого почати», індивідуальних консультацій про «як стати рекрутером».

Профіль у соціальних мережах: Facebook

Доступно: 1 консультація
Час: вихідні, 10:00 - 12:00
Алена Пересунько
Темы:
Помогу сменить сферу деятельности, отвечу на вопрос чего хочет работодатель, расскажу как расставить правильно цели и приоритеты в поиске работы, как лучше вести переговоры с будущим работодателем.

8 лет работы в рекрутинге в разных сферах (retail, horeca, FMCG, IT). Работала, как в международных компаниях, так и в украинских стартапах. Имею опыт построения с нуля рекрутингового процесса.
1,5 года опыта в IT рекрутинге. 3 года опыта на позиции HR Manager.

Профиль в социальных сетях: Linkedin

Доступно: индивидуально обсудим
Время: индивидуально обсудим
Ольга Гуртова
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
 3. Рекомендації з побудови кар'єри.

Психолог, HR, рекрутер, маю 10 рокiв досвiду. Працювала як в рекрутингових агенцiях, так i в компанiях iз рiзних сфер дiяльностi, останнi 2 роки працюю у IT сферi. Могу допомогти знайти роботу і будувати кар'єру у великому і малому бізнесі.

Профіль у соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 5 консультацій
Час: с 8.30 до 9.30 с пн по пт
Осадча Мирослава
Теми:
 1. Підготовка резюме та Cover Letter.
 2. Як обрати «свого» роботодавця.
 3. Як проводити класні співбесіди (для people managers).

Маю 2,5 роки в HR та рекрутингу. Працювала з вакансіями різних рівнів в комунікаціях, креативі, ІТ, з адміністративними позиціями. Є керівником HR-функції в групі компаній One Philosophy. Проводила кілька тренінгів про класне CV, як обрати «свого» роботодавця та що таке хороший зворотний зв'язок.

Профиль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 5-7 годин
Час: будні — після 18:00, вихідні — з 10 до 20. Можу виділити годинку й впродовж робочого дня.
Катерина Вольська
Теми:
 1. Консультація щодо підготовки резюме.
 2. Розробка стратегії пошуку роботи.
 3. Підготовка до співбесіди.
 4. Кар'єрне консультування.

Сертифікований коуч, бізнес-тренер та засновник HR компанії UniSkill. 3 роки на позиції HRD в міжнародній групі компаній Aerostar Group. Сертифікований бізнес-тренер ICBT, сертифікований коуч-консультант Wiesbaden Academy, WIAT.

Закінчила навчання для тренерів в Erickson Coaching International, авторський курс Marilyn Atkinson. Спікер на профільних заходах і HR-конференціях. Автор профільних статей на провідних HR ресурсах України (robota.ua; work.ua; happymonday.ua)

Допомагаю компаніям розвивати їх бізнес шляхом побудови сильних і вмотивованих команд та налагодження внутрішніх HR-процесів. Займаюся улюбленою справою. Також працюю з тими, хто вирішив змінити роботу або сферу діяльності.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 10-12 годин
Час: з 8 до 16 квітня з 14:00 до 17:00
Катерина Реутова
Темы:
 1. Определение карьерных целей.
 2. Поиск ресурсов и новых возможностей, для достижения карьерных целей.
 3. Смена сферы деятельности.
 4. Профессиональный и карьерный рост.
HR generalist и сертифицированный коуч ICU. Имею пятилетний опыт сфере управления персоналом. Последних два года специализируюсь на развитии и раскрытии потенциала сотрудников. В основном работала в группах компаний, в аграрном секторе и сферах строительства. Знаю как определить и развить навыки и компетенции сотрудника, которые позволят создать наибольшую ценность для организации. Провела более 240 индивидуальных коуч сессий, 300+ часов групповых сессий, брейнштормов, тренингов, лекций.

Профиль в социальных сетях: Facebook, Сайт

Доступно: 10 консультаций
Время: временной промежуток не имеет значения, предварительная запись минимум за 1 день.
Катерина Заславська
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Проходження співбесіди.
 3. Пошук роботи.
 4. Боротьбя з вигоранням.
 5. Цілепокладання, «що роботи, коли не знаєш, чого хочеш і з чого почати».

HR-експертка, кар'єрна консультантка. 10+ років в управлінні персоналом - побудова HR-систем, розробка програм рекрутингу, адаптації, оцінки та мотивацій. Пройшла шлях від HR-менеджерки до директорки Київського офісу компанії. Тренерка з тем побудови HR-систем, розробки особистих цілей та пошуку нової роботи, боротьби з вигоранням, як наважитись на зміни тощо. Консультую молодих спеціалістів з пошуку першої роботи та професіоналів з досвідом роботи, які хочуть змінити компанію/індустрію чи професію. Провела 70+ тренінгів та консультацій.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 10 консультацій
Час: я гнучка, будемо домовлятись:)
Домініка Іванова-Бекар
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Стратегія пошуку роботи.
 3. Підготовка до проходження співбесіди.
 4. Менторинг для HR фахівців та рекрутерів.
 5. Профорієнтація та перезавантаження кар'єри.

HR експерт, маю більше 15-ти років управлінського досвіду на посадах HRD у національних та міжнародних компаніях у сферах: e-commerce, retail, туризм, FMCG та IT. Призер Премії HR бренд Україна 2013. З 2016 року є волонтером, кар'єрним консультантом та коучем в проєктах Центру Зайнятості Вільних Людей.


Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 2 консультації (30 - 60 хв)
Час: вт, чт з 14.00 до 19.00
Каролина Павловская
Теми:
 1. Самореализация: поиск любимой деятельности в соответствии с личными талантами, ценностями, интересами.
 2. Составление дальнейшего плана самореализации.
 3. Определение приоритетов.
 4. Достижение желаемых целей.
 5. Повышение уверенности в себе через самопознание и выбор профессии.
Коуч и консультант по самореализации и личностному росту. Окончила курс «Профессиональный коуч» в школе Ицхака Пинтосевича (+ сертификация), «Коучинг Предназначения» у Русланы Орловской, семинары по профориентации детей и взрослых в Giunti Psychometrics Ukraine. 100+ часов личной практики в коучинге. Выпустила воркбук для самопознания, повышения уверенности в себе, поиска любимого дела. Помогаю людям найти свои таланты, сильные стороны, любимую деятельность, раскрыть потенциал.

Профиль в социальных сетях: Instagram

Доступно: 10 консультаций
Время: гибкое
Ольга Гончарова
Теми:
 1. Допомога у визначенні кар'єрних цілей
 2. Розробка стратегії пошуку нової роботи або переходу в іншу сферу
 3. Аудит резюме та супровідного листа
 4. Підготовка до співбесіди

Більше 10 років тому я прийшла в сферу HR, щоб допомагати людям, пройшла шлях від рекрутера до HR-партнера в міжнародніх FMCG та IT компаніях. Зараз я займаюся кар'єрним консультуванням та допомагаю кандидатам з тим, щоб роботодавці розгледіли їх. Вчу бути на співбесіді собою, спираючись на свої сильні сторони.

Профіль в соціальних мережах: Facebook , LinkedIn

Доступно: 2-3 консультації (по 30-50 хвилин кожна)
Час: cереда/четвер — друга половина дня, субота — друга половина дня
Олена Господ
Теми:
1. Пошук вакансій
2. Як прискорити процес фідбеку на відправлене резюме
3. Онлайн тренування по проходженню співбесіди

Практикуючий IT рекрутер з 7 роками досвіду.
Працювала з вакансіями:
- на ремоут,
- на релокейт до Німеччини,
- по ринку США, в найбільшы фінансові структури світу,
- у великі аутсорс та не великі продуктові компанії України.

Створила телеграм канал CatchOn, мета якого розширити знання про фінансові доходи різних професій, в різних частинах світу.

Більше про мене на Linkedin

Доступно: 1 консультація
Час: вихідні, 11:00 - 12:00
Наталія Кузьмак
Теми:
Пошук роботи.

Маю великий досвід роботи в державних установах. Створення установи з нуля, реорганізації, ліквідації. Проведення конкурсів. Адаптація.

Профиль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 30 хв
Час: після 20.00
Ирина Науменко
Темы:
Я помогаю руководителям и командам видеть неочевидное, успешно выходить из сложных ситуаций, внедрять изменения и повышать личную эффективность, раскрывая возможности и потенциал каждого.

Бизнес-тренер, психолог. 12 лет - HR в украинских и международных компаниях. 8 лет - опыт проведения тренингов в темах управленческой эффективности, эмоционального интеллекта, коммуникации, поиска призвания и самореализации в компании. Ключевые должности: Директор по персоналу, Руководитель отдела обучения, Бизнес-тренер, Руководитель отдела оценки. Ключевые компании: Centravis, Interpipe, Together Networks, АЛЛО.

Профиль в социальных сетях:
Facebook

Доступно: 4 часа
Время: 14:00 - 17:00
Уляна Ходорівська
Теми:
Самопрезентація в резюме та на співбесідах, перехід в нову сферу роботи, відновлення самооцінки після складного звільнення.


Кар'єрна консультантка, 1000+ годин приватної практики. Працюю з темами: зміни сфери діяльності, виходу з вигорання та кризи, професійних трансформацій, самопрезентації в переговорах (зокрема, про гроші) та з професійною самооцінкою. Сфери: від медіа до IT, офісні спеціальності, творчі професії, власний бізнес як кар'єра.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 3 години
Час: по домовленності
Ольга Клесман
Темы:
1. Консультации по выбору перспективного направления
2. Рекомендации при смене карьеры.

Карьерный консультант, Head of НR в IT компании. Несколько раз кардинально изменила карьерную траекторию. Новый счастливый поворот моей карьеры был в 44 года.

Профиль в социальных сетях:
Facebook

Доступно: 3 консультации
Время: будние дни, с 15.00 до 19.00.
Євгенія Склярець
Теми:
1) Підготовка резюме
2) Кар'єрна консультація та коучинг
3)Підготовка до співбесіди
4)Створення плану з розвитку

10 років у сфері HR у компаніях FMCG: Anhouser Busch InBev та Mondelez Int. Пройшла шлях від Асистента до HR Manager, країни Східної Європи, маю досвід міжнародного призначення та можу поділитися досвідом і лафхаками. 4 роки лідую проект з кар'єрного розвитку для співробітників. Радо надам консультаціі з кар'єри, а також з персонального розвитку.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 4 консультації
Час: з 7 до 9:00 або 15:00-18:00
Андрій Стрехалюк
Теми:
1) підготовка резюме
2) пошук роботи
3) рекомендації з побудови кар'єри

Консультант у сфері HR, executive search, рекрутменті, розвитку лідерства й формуванні високоефективних команд, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Розвивав кар'єру як в українських, так і міжнародних компаніях (Студія «1+1», Amrop, DuPont, Mondelez International, Innovecs, Zeo Alliance), має досвід побудови функції рекрутменту, трансформації HR на регіональному й глобальному рівнях в Україні, СНД, Європі (EMEA) та США.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 1,5 години
Час: 15:00 до 17:00
Потрапили в професійну халепу?
Заповніть форму, і ми підберемо консультанта для вас
Юлія Васильєва
Теми:
 1. Вибір напряму та формату зайнятості (профорієнтація, психологічне тестування).
 2. Стратегія і тактика пошуку роботи.
 3. Індивідуальний підбір вакансій.
 4. Аудит резюме та LinkedIn-профілю.
 5. Написання мотиваційного листа.
 6. Підготовка до співбесіди.
 7. Тренінг-інтерв'ю (тестова співбесіда зі зворотним зв'язком і роботою над помилками).

Кар'єрний консультант, рекрутер і HR-бізнес-партнер. Психолог за освітою. Cтажувалася/працювала в провідних міжнародних і вітчизняних компаніях (Microsoft, McDonald's, L'Oreal, "ТРК Україна", 1+1 media). В HR-сфері з 2011 року, консультую з 2018 року. Маю особистий успішний досвід кар'єрних переходів та освоєння нових професій (PR, маркетинг, HR, копірайтинг, SMM). Сертифікована спеціалістка CEB SHL Ukraine з курсу «Планування індивідуального розвитку».

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 3 консультації по 30 хвилин
Час: 11.04-12.04 с 12:00 до 14:00
Ольга Мирошниченко
Теми:
 1. Аудит резюме
 2. Аудит соцмереж.
 3. Підготовка до співбесіди.
 4. Кар'єрна консультація з будь-якого питання чи запиту.
 5. Коуч-сесії з питань підвищення самооцінки, профілактики «вигорання».
HR, коуч, консультант з пошуку роботи, планування кар'єри, професійного розвитку та формуванню персонального бренду.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 4 години
Час: вихідні з 12:00 до 17:00
Анна Меламед
Темы:
 1. Психологическая устойчивость в период перемен.
 2. Какие компетенции развивать в настоящем и на перспективу.
 3. Состояния профвыгорания.
 4. Поиск внутренних ресурсов, чтобы выстоять в период перемен.
Карьерный коуч и HR, консультант в методе позитивной психотерапии. ОР в бизнесе в сфере HR с 2001 года. Работаю с профвыгоранием, нахождением work-life balance, развитием компетенций, личным брендом в найме, карьерными переходами, переход в свой бизнес из найма. Сейчас консультирую на предмет психологической устойчивости и поиска внутренних ресурсов в период изменений.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 3 консультации по 30-50 минут
Время: вт-чт с 10 до 12, с 18 до 19
Артур Федоренко
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
 3. Рекомендації з побудови кар'єри.
 4. Підготовка до співбесіди.

Занимаюсь рекрутингом и HR более 7 лет. Собрал более 5 крупных коллективов. Запустил образовательную платформу для рекрутеров и HR — Точка отбора. Моя цель — повысить уровень компетенции рекрутинга на рынке.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 1,5 часа
Время: 9 апреля, 10:00-11:30
Світлана Кучер
Теми:
 1. Підготовка резюме та супровідного листа.
 2. Зміна сфери діяльності.
 3. Рекомендації з побудови кар'єри в освіті, сфері послуг, HR, управлінській діяльності.
 4. Пошук роботи при виході з декрету.
Кар'єрний консультант з 10-річним досвідом у сфері HR та управління бізнесом. 12 років керувала великою освітньою компанією. Досконально знає процес найму з позиції роботодавця. Звикла дивитися на ситуацію з різних сторін та шукати нетривіальні рішення. Невиправний оптиміст. Вміє підтримати та надихнути.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 4 консультації
Катя Глушеня
Темы:
 1. Совместная подготовка резюме
 2. Консультация относительно стратегии поиска работы
 3. Консультации относительно прохождения интервью
Head of HR в LABA. Складываю пазл «работодатель-соискатель» больше 6 лет. Помогаю компании найти классных ребят, соискателям построить стратегию поиска работы, сделать резюме и сопроводительное, которое зацепит нанимающего менеджера. За этот год провела 60+ консультаций, помогла обновить больше 200 резюме и сопроводительных писем.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 3 консультации
Время гибкое
Марина Мовчан
Теми:
 1. Рекомендації з розвитку кар'єри в IT сфері.
 2. Менторинг для Junior HR та Recruitment фахівців.
 3. Підготовка персонального плану розвитку.
 4. Допомога в написанні резюме та заповненні профайлу LinkedIn.
Chief People Officer в IT компанії, Organizational development консультант в консалтинговій компанії. Маю понад 10 років досвіду в People management.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 2 консультації
Час: 8.00 до 17.00 в будні дні
Галина Островерхова
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
Маю 5 років досвіду в управлінні персоналом.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 3 консультації
Час: з 8.00 до 9.00 або з 18.00 до 19.00 у будні
Анастасія Якименко
Теми: залежно від запиту.

Кар'єрний стратег, коуч, психолог. Маю досвід роботи HR business partner в різних компаніях, в т.ч. ІТ. Допомагаю клієнтам розуміти свої цінності, знаходити сенс в тому, що робиш, і будувати кар'єрні стратегії, ставити цілі. І як результат — займатись діяльністю, що подобається та приносить дохід. Провела більш як 200 годин кар'єрних консультацій/коуч сесій, тренінгів з пошуку роботи. Маю досвід роботи практичним психологом 7+ років.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 5 годин
Час: гнучко
Юлія Павловіч
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
 3. Рекомендації з побудови кар'єри в сфері IT.
 4. Консультацiя з дiлового стилю: як одягнутися для спiвбесiди; для виступу; дiловий стиль у побудовi кар'єри.
 5. Пiдготовка до спiвбесiди.
 6. Оцiнка себе як фахiвця.

Кар'єрний консультант та консультант з дiлового стилю. Сертифiкованый консультант з SDS-5. Почала в 2012 роцi як рекрутер та пройшла шлях до CHRO (2018) в IT компанії. Працювала як консультант та співзасновник в мiжнародному проєктi «Кар'єра та материнство». Консультувала жiнок в Українi, та за кордоном ( Великобританiя). Допомагала будувати кар'єру після декрету та знайти нову професiю. Досвiд у підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу.
Здобуваю освіту гештальт-терапевта, що збагачує мій досвід роботи з людьми.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 15 консультацій
Час: пн-ср з 10:00 до 15:00;
чт-сб з 13:00 до 16:00.
Евгения Бова
Теми:
 1. Подготовка продающего резюме.
 2. Составление грамотного сопроводительного письма.
 3. Подготовка к прохождению собеседования. Тестовое собеседование.
 4. Грамотный выход из декрета.
 5. Поиск работы.
 6. Консультации на тему поиска работы по запросу (длительный перерыв, смена сферы деятельности и др.).

В HR c 2007 года (от рекрутера до директора по персоналу, в таких сферах как retail, B2В, производство). За свою карьеру просмотрела более 30 000 резюме, провела более 10 000 собеседований на самые разные позиции.
С 2018 года провожу частные консультации по поиску работы и развитию карьеры. Провела более 100 индивидуальных консультаций и обучила кандидатов тому, как составить продающее резюме и успешно пройти собеседования.

Профиль в социальных сетях: Instagram

Доступно: 3 часа
Время: гибко
Ирина Овчаренко
Теми:
 1. Выявление сильных сторон, компетенций и навыков.
 2. Финансовые запросы (в частности, монетизация навыков).
 3. Профессиональное выгорание.
 4. Прокрастинация,
 5. Профессиональные страхи, неуверенность, низкая самооценка.

Психолог, профконсультант, психодиагност. 7+ лет опыта в консультировании, оценке персонала и психотерапии. Специализируюсь на запросах по профориентации взрослых.
Более 600 индивидуальных консультаций, десятки семинаров, мастер-классов и вебинаров, статьи и руководства по психологии. В работе фокусирую внимание на понимании себя и своих особенностей, и использовании собственных ресурсов для построения хорошей жизни, и в частности, карьеры. Также, занимаюсь психотерапией и консультированием по личным проблемам.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 3 консультации
Время: гибко
Елена Иванчикова
Темы:
 1. Профориентация.
 2. Создание резюме.
 3. Подготовка к интервью.
 4. Создание карьерного плана в сфере FMCG
 5. Работа в сети LinkedIn.

Карьерный консультант и коуч Международного Союза Коучей ICU. Работаю с запросами по профориентации, созданию резюме, моделированию собеседований, позиционированию в LinkedIn. Опыт в HR сфере более 8 лет. До HR направления работала в сфере Ритейла в Операционных Департаментах и Продажах. Знакома с B&B и B&C сегментами.

Профиль в социальных сетях:
Facebook

Доступно: ориентировочно 1-2 консультации в неделю
Время: первая половина дня, с 10:00 до 14:00
Віра Проценко
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
 3. Підготовка до співбесіди.
 4. Побудова свідомої кар'єри.
 5. Ефективне досягненя цілей.

Віра Проценко, засновниця компанії GOLOVABOUTIQUE, напрямками якої є: підбір персоналу, створення та покращення всіх hr процесів, кар'єрні консультації і коучінг ефективності. Авторка трансформаційного проекту «Бери й Роби» Авторка коучпланеру "Бери й Роби". Авторка колонки карєрного консультанта в "Юридична Газета" З 2012 по 2018 роки працювала в адвокатському об'єднанні Arzinger, компанія займає лідируючі позиції на юридичному ринку України. Кар'єру в Arzinger розпочала в 2012 році з посади Директорка з персоналу. З квітня 2017 року займала посаду Операційного Директора АО Arzinger. До того як приєдналась до команди Arzinger, була керівником відділу з найму персоналу, в компанії Staff Service. Маю більше 15-ти років досвіду у сфері управління персоналом, створенні ефективних команд, підвищенні рівня пізнаваності бренду роботодавця, створенні натхненної корпоративної культури. Брала участь у розробці та запуску десятка успішних проектів, найму працівників, створила відділи персоналу з нуля в декількох компаніях. Крім цього, я є сертифікованим коучем та сертифікованим фахівцем з НЛП.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 2 години
Час: будні: 18.00 - 20.00, вихідні: 10.00-12.00
Ірина Горлач
Теми:
 1. Залучення та координація волонтерів.
 2. Створення та управління командами.
 3. Дизайн освітніх проектів.
 4. Міжнародні партнерства, рекрутинг
Протягом останніх 5 років розвиваю проекти в громадському секторі, а саме у сфері освіти та міжнародних зв'язків, створюю та розвиваю команди, займаюсь залученням міжнародних волонтерів та розбудовою спільноти. Разом з командою залучила 1000+ іноземних волонтерів з 70 країни світу викладати іноземні мови 150 000 школярам України. Організували 50+ тренінгів та інших освітніх заходів.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 2 години/тиждень
Наталія Софійчук
Теми:
 1. Консультаціі із зміни роботи, кар'єрного росту, зміни сфери бізнеса, перехід на фріланс. Робота із психологічними стопами: страхами, сумнівами і тд.
Кар'єрний консультант і психотерапевт. 17 років досвіду в різних напрямках HR, включаючи підбір. Працювала в міжнародних і локальних бізнесах (IT, Telecom, Pharma, FMCG). 10 років менеджерського досвіду. Досвід кар'єрного консультування від рядових працівників до топів.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 2 години на тиждень
Час: вихідні
Ганна Різніченко
Теми:
 1. Профорієнтація дорослих та підлітків
 2. Як визначити сильні сторони та інтереси
 3. Робота з самооцінкою (перфекціонізм та прокрастинація, страх перед співбесідами, страх звільнення та інше)
 4. Емоційне вигорання
 5. Який спосіб життя я хочу вести та що я взагалі від нього хочу
 6. Реструктуризація власного бізнесу у зв'язку з кризою
 7. Як перейти з найманої праці на власний заробіток (фріланс, самозайнятість, створення бізнесу/проекту)
 8. Вихід з декрету
Спеціаліст з профорієнтації, практикуючий психотерапевт. Вела тренінги на 1+1 медіа та у проекті Життєлюб. Ключовий тренер напрямку профорієнтації в Giunty Psychometrics. Працює в Україні та в Європі.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 1 година
Час: гнучко
Вячеслав Калинкин
Теми:
Составление / проверка резюме. Подготовка к собеседованию / Тренинг-интервью. Написание мотивационного письма. Поиск работы независимо от сферы деятельности. Помощь в заполнении профайлов Linkedin / job-сайтов. Рекомендации в построении карьеры (профессиональный и карьерный рост). Выявление компетенций и навыков. Адаптация в компании / команде.

Более 5 лет в HR сфере. За время профессиональной деятельности успешно реализовал и внедрил бизнес-процессы по управлению и развитию персоналом, коммуникации, разрабатывал системы мотивации, формировал и улучшал корпоративную культуру. Практика построения HR-процессов в компаниях – стартапах. Опыт закрытия вакансий от линейного персонала до ТОП-менеджмента, а также узкоспециализированные должности. Работал в украинских и международных компаниях: от 10 человек и до 13000 человек. Сейчас занимаю должность HR-Specialist в крупной IT-компании.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn


Доступно: 5 часов
Время: Пн-Пт с 17.30 до 19.00
Ольга Максименко
Теми:
 1. Щастя в професії.
 2. Самооцінка.
 3. Впевненість в собі.
 4. Сareer transition - особливо перехід в нову сферу підчас кризи.
 5. Початок власного проекту.
 6. Підготовка до job interview ("репетиція" запитань та вашої реакції і т.д.), особливо англійською мовою.
Коуч з кар'єри та лайф-коуч, спікер, що надихає. Маю більше 800 годин досвіду в коуч-сесіях. Я розпочала коучінговий проект LIFE STYLIST в квітні 2014-го. До того десять років працювала в сфері PR, комунікацій та міжнародних відносин. Знаю, як зробити так, щоб кризи були не страшні. Якщо зараз ви відчуваєте, що питання не стільки в тому "що робити?", а в тому "хто я?" і "в чому моя сила?", робота зі мною точно може бути вам корисною. Це щастя - бути причетною до хороших змін в житті людини. І я вам за цю можливість дякую!

Профіль в соціальних мережах:
Facebook , LinkedIn

Доступно: 5 консультацій
Час: будні, з 11:00 до 18:00, субота, з 12:00 до 16:00
Yuliia Leibenko
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
 3. Написання мотиваційного листа.
 4. Проходження інтерв'ю.
Рекрутер з загальним досвідом 6 років, 3 з яких в IT Займаюсь повним циклом підбору кандидатів (співбесіди, оцінка) Рік займалась адаптацією людей та розробляла різні програми для цього Проводила лекції для студентів як писати резюме, знайти роботу мрії та пройти співбесіду.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: 2-3 консультації
Час: найкраще в обідній час, 13-14 година
Діана Рижкова
Теми:
 1. Де і як шукати персонал.
 2. Що варто кандидату вказувати у резюме і як рекрутеру аналізувати резюме.
 3. Адаптація та мотивація персоналу.
 4. Робота з кандидатами середнього і топ-рівня.
 5. Секрети проходження співбесіди (на що звертають увагу).
 6. Необхідні навички в незалежності від вакансії та рівня позиції.
 7. Чому не можу знайти роботу? Робота із самооцінкою
Вітаю! Мене звати Діана Рижкова. Буду рада допомогти як тим, хто шукає роботу, так і тим, хто шукає тих, хто її шукає і навіть не шукає 🙂 Свій кар'єрний шлях починала у банківській сфері (5 років). Потім вирішила змінити професійну діяльність. Таким чином, за плечима наразі 3 роки роботи у сфері підбору персоналу. З них - 2 роки у міжнародній компанії в сфері Executive Search - пошук та підбір топ-менеджерів. Працювала з такими проектами, як СЕО для Приват Банку та Наглядова рада для Укрпошти. Наразі працюю головним спеціалістом з підбору та адаптації персоналу в державному секторі. Є співавтором школи Executive Search. Допомагаю з пошуком релевантних кандидатів. Люблю вчитися і надихати інших.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook

Доступно: У будні дні 30-40 хвилин у день чи ввечері, у вихідні - 1 годину вдень

Юлия Ефименко
Теми:
 1. Подготовка резюме.
 2. Cтратегия поиска работы.
 3. Комплексный сорсинг интересующих вакансий.
 4. Создание индивидуального плана развития.

11 лет работаю в сфере hr и рекрутинга. Сферы в которых работала — IТ, телекоммуникации, digital. Работа с запросами по поиску работы, карьерные переходы, постановка карьерных целей, развитие компетенций. Самооценка и презентация. Работаю карьерным консультантом с 2018 года, действующий рекрутер.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 3 консультации
Час: с 10:00 до 20:00 в будни
Анастасія Хижняк
Теми:
 1. Резюме, мотиваційні листи, співбесіди.
 2. IT сектор в Україні.

HR консультант з 7 роками досвіду в ейчар та рекрутменті. Працюю зараз більше в напрямку стратегії компанії, цікавлюся організаційним дизайном. Працювала як у більших, так і менших компаніях. Маю міжнародні сертифікації з різних областей HR, systems thinking etc. Консультую компанії з приводу побудови процесів.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 3 години
Час: пн, ср, чт з 6:00 до 7:00 або з 9:00 до 10:00 ранку
Марина Галак
Темы:
1. Стратегия поиска работы.
2. Аудит и подготовка резюме и LinkedIn профайла.
3. Аудит опыта работы кандидата и его востребованность на рынке труда.
4. Подготовка к интервью.
5. Менторинг для начинающих рекрутеров и HR.

Владелец рекрутмент агентства PRO people, 12 лет в подборе и управлении персоналом, опыт работы в IT и digital сфере. Последние 5 лет практикующий карьерный консультант, 1000+ карьерных консультаций, более 500 трудоустроенных человек в год. Эксперт в теме digital рекрутмента. Руководитель проекта школы по обучению рекрутеров «Be PRO».

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 2 консультации
Время: по договоренности.
Елена Кириченко
Теми:
 1. Оценка профессионального потенциала (приоритет).
 2. Поиск любимого дела/выбор нового направления.
 3. Помощь в поиске работы.
 4. Помощь в подготовке резюме.
 5. Рекомендации построении карьеры в ресторанном бизнесе.
 6. Рекомендации построении карьеры в HR.

4+ лет в HR. Текущая должность employer brand manager в компании ОККО. Ранее занимала позиции: менеджера проектов обучения, HR BP. Карьерный консультант. Ключевая специализация оценка профессионального потенциала. 5+ лет работы в ресторанном бизнесе (путь от официанта до директора 2 ресторанов).

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 5 консультаций
Время:
9.04 (четверг) 17:00 — 19:00
12.04 (воскресенье) 11:00 — 13:00
14.04 (вторник) 17:00 — 19:00
15.04 (среда) 17:00 — 19:00
19.04 (воскресенье) 11:00 — 13:00
Илона Лозовская
Теми:
 1. Подготовка резюме.
 2. Рекомендации в построении карьеры в IT сфере.
Опыт в IT c 2013 года, есть опыт в рекрутменте, развитии персонала и коучинге. Работала в продуктовых, аутсаффинговых и аутсорсинговых компаниях. На данный момент помогаю компаниям и командам выстраивать процессы.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 1 година
Час: пт 10.04 c 18:30 до 20:00 или сб с 14:00 до 16:00
Валерія Мерзлікіна
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.
 3. Планування та розвиток кар'єри.
HR експерт, досвід в HR більше 7 років, на посадах HRBP у великих міжнародних та українських компаніях, досвід трансформації HR функції в органах державної влади.
Досвід кар'єрних консультацій для фахівців, які починають кар'єру в HR в рамках онлайн курсу «HR в IT» від Spalah online school.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 5 консультацій
Час: Щоденно о 10:00 або 15:00
Анна Саковець
Теми:
 1. Перепрофілювання, кар'єрні зміни, пошуки сенсів.
 2. Пошук роботи, підготовка до співбесіди
 3. Резюме та рекомендації

HRD. Коуч ECF, кар'єрний консультант.

Доступно: 5 годин
Час: щоденно o 19:00
Олена Гоноровська
Теми:
 1. Проактивний пошук роботи.
 2. Резюме, співбесіда.
 3. Роль у команді.
 4. Кар'єра в FMCG.

Організаційний і кар'єрний консультант, гештальт-терапевт, тренер, колишній рекрутер. Більше 12 років в фукціях поєднання людини і бізнесу. Досвід роботи в великих корпораціях та у власному бізнесі

Профіль в соціальних мережах: Facebook , LinkedIn

Доступно: 3 консультації
Час: гнучко
Катерина Сегляник
Теми: как Коуч я поддерживаю клиента в развитии осознанности, в поиске лучших ответов на свои запросы.

В прошлом прошла путь от продавца до СЕО крупной национальной компании. После 17 лет в бизнесе вышла из компании и развиваюсь как коуч, тренер (специализация «самоорганизующиеся команды»), поддерживаю лидеров и команды в изменениях. Верю в мудрость человека и знаю, что если есть запрос, то одновременно есть и ответ, нужно просто не мешать его найти, верить в мудрость каждого. Мама 4х детей. Актриса Плейбек театра.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 2 консультации
Час: гибко
Наталья Кутняк
Темы:
Составление / проверка резюме.
Подготовка к собеседованию.
Написание мотивационного письма.
Анализ рынка (поиск работы, кроме IT направления).
Анализ соц.сетей. Помощь в заполнении профайлов Linkedin, jobs-сайтов.
Рекомендации в построении карьеры (профессиональный и карьерный рост).
Сопровождение в адаптации (карьерный коучинг)
Особенности трудоустройства 35/45+
Профориентация от 14+

HRG, опыт работы в HR направлении более 7 лет. Практикующий карьерный консультант и коуч ICU. Опыт в производстве, торговле и автобизнесе + частная практика по рекрутингу и консалтингу.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 2 консультации
Время: договоренности.
Катерина Васильева
Теми:
 1. Особиста ефективність та ефективність команди.
 2. Рекомендації з побудови кар'єри
 3. Підготовка резюме

Маю більше, ніж 8 років в HR з досвідом в різних бізнесах: IT, консалтинг, фармацевтичний та юридичний бізнес. Маю добре розуміння роботи як великих, так і маленьких компаній, та чудово орієнтуюсь в усіх HR процесах. Останнім часом більше сконцентрована на роботі з менеджерами щодо управління командами.

Доступно: 2 години
Час: пн/пт до 10.00 або після 19.00
Наталія Печенюк
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Пошук роботи
 3. Успішне інтерв'ю

Рекрутер, можу виступати експертом в підборі та оцінці персоналу. Працюю з 2012 року за вахом. Є досвід роботи в міжнародних та українських компанїях, цікавий досвід в медіа. Допоможу скласти ефективне резюме, з гарантією отримання запрошення на співбесіду і підготовкою до нього. Провела 1000+ співбесід.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 5 годин
Час: 18:00-20:00
Alla Adam
Теми:
 1. Job search.
 2. CV preparation.
 3. Diverse career development references etc.

Smart Human. Life, Career & Startup Coach.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 30 хвилин
Час: Weekdays not weekends. Time 12-14.00 CST (I reside in Chicago)
Юлія Приходько
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи у сфері IT.
 3. Pекомендації з побудови кар'єри в сфері IT.
 4. Аналіз сильних та слабких сторін, складання особистого плану розвитку

Кар'єрна консультантака, Soft-skills тренер та проектна менеджерка. Маю 2,5 роки консультування з працевлаштування в IT сфері, співавторка програми з Soft-skills для підлітків. Провела 50+ консультаций зі складання особистого плану розвитку, 70+ консультацій за працевлаштування та складання резюме та відредагувала 100+ резюме починаючих ІТ спеціалістів.

Доступно: 3 консультації по 60 хвилин
Олена Ковальчук
Теми:
 1. Підтримуючі консультації — рекомендації по вгамуванню тривоги і пригнічення від втрати
 2. Правила проживання кризи і карантину
 3. Нові стосунки (робочі і сімейні) під час кризи і карантину.

Психолог, коуч

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 3 години (по 60 хв)
Романенко Роман
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Пошук роботи
 3. Проходження співбесіди
 4. Рекомендації з побудови кар'єри в сфері IT
 5. Психологічна допомога в кризовий період

Маю 7 років досвіду роботи в HR, з них 5 років у сфері IT. Працював кар'єрним консультантом у проекті благодійного фонду "Я вірю в Україну" в 2016 р. для переселенців, де провів більше 100 консультацій на теми пошуку роботи, створення резюме та проходження співбесіди. По теперішній час займаю посаду HR BP в компанії Kitsoft, де створюю та впроваджую системи адаптації, оцінки, мотивації, пошуку, розвитку і навчання персоналу. За фахом психолог, маю 2 роки досвіду особистої практики в еклектичному підході. Наразі отримую сертифікацію психотерапевта у гештальт підході від "Московського Гештальт Інституту".

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 2 години
Час: вівторок та четверг з 17:00 до 19:00
Лідія Гудир-Порицька
Теми:
 1. Як знайти улюблену справу, реалізуючи свої унікальні здібності

Засновниця Жіночої онлайн академії «Сяяння нової Зірки», коуч-консультант, експерт у сфері реалізації свого покликання та заробітку на улюбленій справі.

З 2015 року допомогла понад 100 клієнтам реалізувати свої таланти. Понад 500 годин коучингової практики.

Знайшла своє покликання після 35 років, опанувала цілком нову професію і тепер щаслива, що реалізую своє призначення. Пишаюсь, що здобула незалежність и свободу від необхідності витрачати життя на роботу не до душі.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 5 годин
Час: графік плаваючий, можна погоджувати за наявістю запиту
Ірина Дек
Теми:
 1. Пошук роботи у громадському секторі, міжнародних організаціях.
 2. Обговорення резюме, його відповідність конкретній вакансії.
 3. Рекомендації щодо складання мотиваційного листа.
 4. Поради для тих, хто шукає свою першу роботу у громадському секторі.

Маю досвід роботи у громадському секторі (від локальної НУО до однієї з агенцій ООН). 2 роки працювала на сході України у гуманітарних проектах та програмах з економічної підтримки підприємців. Зможу поділитись позитивним кейсом зміни напряму діяльності, раніше працювала у сфері IT продажів.

Профілі в соціальних мережах: Facebook та LinkedIn

Доступно: обговоримо індивідуально
Час: обговоримо індивідуально
Юлія Головко
Теми:
 1. Кар'єрне консультування
 2. Як та де шукати роботу
 3. Допомога в створенні та редагуванні резюме
 4. Аудит профілю в LinkedIn
 5. Підготовка до проходження співбесіди

Маю більше 15 років у рекрутингу. Працювала в рекрутинговій агенції, Американському посольстві та IT компаніях. Можу бути корисна у кар'єрному консультуванні, редагуванні резюме, допоможу у створенні власної стратегії у пошуку роботи.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 5 годин
Час: пн-пт 14.00-16.00
Олександра Опанасюк
Теми:
 1. Гнучкість та переформатування ваших сильних навичок в умовах кризи.
 2. Самопрезентація на ринку праці.
 3. Підготовка резюме та мотиваційного листа.
 4. Мотиваційна коуч-сесія.

Засновник проекту "Talk&Work - керуй своєю кар'єрою". Організаційний Коуч. Кар'єрний консультант. 15 років в HR. Маю досвід в підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Працювала у великих міжнародних компаніях, зокрема в IT.
Проконсультую, як себе краще позиціонувати, як шукати роботу та робити акцент на свої сильні компетенції. Увагу приділимо також вашому резюме та вигляду у соцмережах - гарний профіль у LinkedIn та фб ще нікому не завадив)

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 30-40 хвилин
Час: робочі дні з 16:00 до 18:00
Сашко Чернологов
Теми:
 1. Пошук знань для нових ролей.
 2. Зміна сфери діяльності.

Досвід ресторанного маркетингу на позиції маркетинг-директора 6 років. Івент-менеджер в глобальній IT-компанії. Вмію працювати "всупереч", що породжує нові ідеї, підходи і результат.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 90 хвилин
Час: окрім вихідних днів, ранок 08:15 - 09:00, обід 12:00-13:00
Наталія Щербина
Теми:
 1. Психологічна підтримка на етапі втрати роботи
 2. Опрацювання стресових реакцій у зв'язку з втратою роботи
 3. Відновлення впевненості в собі
 4. Складання та опрацювання антикризового плану дій
 5. Допомога в перефокусуванні уваги на можливості, що виникають навколо
 6. Профілактика емоційного виснаження, емоційного вигорання
 7. Аналіз попереднього кар'єрного досвіду, рефлексія власних трендів та дефіцитів, складання адекватного плану професійного зростання

Системний коуч - організаційний супервізор (ANSE), корпоративний психолог, травматерапевт. Досвід роботи - 18 років у великих міжнародних компаніях, проектна робота з підтримки малого бізнесу та організацій "третього сектору". Досвід "повного циклу" підтримки співробітників компаній.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 2 консультації по 60 хвилин
Час: щопонеділка з 16.00 до 18.00
Яна Стовбур
Теми:
 1. Підготовка резюме та нестандартний пошук роботи.

Маю 4 роки в people management на різних ролях - рекрутер, офіс-менеджер, асистент бухгалтера, фул стек ейчар 🙂 Працювала як суто в рекрутинговому агенстві, яке займається пошуком спеціалістів по Україні, так і в продуктовій, і згодом в аутсорсній компаніях. Ці ролі дали багато досвіду, яким готова поділитись. На волонтерських засадах вичитувала резюме в комьюніті рідного Запоріжжя, була спікером з профорієнтації для школярів у Be Profi Сamp.

Профілі в соціальних мережах: Facebook та LinkedIn

Доступно: 2 години на день
Час: 11:00-20:00
Крикунова Ирина
Темы:
 1. Помогу составить резюме.
 2. Отвечу на вопросы по "стоимости" специалиста на рынке.
 3. Подготовлю к прохождению собеседований.
 4. Обсудим ваши перспективы для роста на ближайшие 2-3 года в ИТ сфере.

6 лет опыта подбора и адаптации персонала в сфере ИТ, опыт работы в аутсорсинговых и продуктовых компаниях. Более 400 закрытых технических и Digital вакансий за это время.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 7 часов
Время: будни: 9-10 утра, 18-21 вечера, выходные - опционально, можем обсудить
Юлія Кудіна
Теми:
 1. Підготовка резюме і супровідного листа
 2. Рекомендації з побудови кар'єри в сфері IT
 3. Рекомендації з пошуку роботи

Маю 7 років HRM досвіду в IT сфері: підбір, оцінка, розвиток персоналу, внутрішні комунікації, коучинг лідерів. Працювала в продукті (gamedev), стартапі (fintech), та аутсорсі. Допомагаю розвивати кар'єру, знаходити спільну мову всередині команди та розвивати soft skills.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 4 консультації
Час: з 9:00 до 11:00, але можу бути гнучкою і домовитись про інший час
Елена Полищук
Темы:
 1. Поиск работы, развитие карьеры в международных компаниях
 2. Смена работы (сareer transition)
 3. Продающее резюме
 4. Оптимизация профиля в LinkedIn
 5. Как подготовиться к собеседованию
 6. Личный бренд.

Карьерный коуч, основатель Career Academy (Калифорния), автор курса, книги и публикаций про поиск работы и развитие карьеры. 20 лет работы управления маркетингом в международных корпорациях и отелях Sofitel (AccorHotels) InterContinental (IHG), Nike, Amway, Schlumberger и др. Имею МВА американской бизнес-школы Hult International Business School.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: 30 минут
Время: будни, 19:00 по Киеву
Ксенія Заворіна
Теми:
 1. Як швидко прокачати софт і хард скіллс.
 2. Як збудувати стратегію та індивідуальний план розвитку самостійно.
 3. Як швидко перевести здобуті знання у навички.
Я — Employee Development Manager. Працюю у навчанні та розвитку персоналу 6+ років у продуктовій компанії, It сектора. Долучена до втілення Learning Culture. Займаюся побудовою та втіленням стратегії навчання та розвитку працівників компанії та проектів системи управління знаннями.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 4 консультації
Час: вівторок та четверг після 19:00, в суботу з 14:00 - 16:00
Сусська Ольга
Теми:
 1. Проходження співбесіди
 2. Правильна побудова резюме
 3. Розвиток навичок самопрезентації
 4. Обговорення комунікаційних питань у побудові кар'єри, профтестування

Доцент кафедри PR НаУКМА, член Соціологічної Асоціації України (САУ), медіаексперт, член правління Асоціації політичних психологів (АППУ),тренер з тайм-менеджменту і комунікації. Готую магістрів PR, які проходять практику і працюють HR-фахівцями; надаю консультації з комунікації, стратегій особистого розвитку, перепрофілювання.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 45-80 хвилин
Час: по домовленості
Анна Тамбовська
Теми:
 1. Підготовка і коригування резюме.
 2. Пошуку роботи (складання дорожньої карти з пошуку роботи).
 3. Рекомендації з побудови або зміни в кар'єрі.
 4. Підготовка до інтерв'ю.

9 років HR-практики, сертифікований кар'єрний консультант. Експертиза: Retail, FMCG, B2B, Industry, Agro і.т.д. Я знаю як будувати горизонтальну / вертикальну кар'єру та як робити послідовні кар'єрні зміни. За останній рік провела більше 250 годин кар'єрних консультацій.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 5 консультацій
Час: по домовленості
Яна Зубкова
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Пошук вакансій та проходження співбесід
 3. Рекомендації з побудови кар'єри в сфері тестування програмного забезпечення
 4. Допомога в переході на віддалений формат роботи

Консультант та менеджер відділу з якості в ІТ департаменті однієї із найбільших бізнес тревел корпорацій світу. Маю 8 років досвіду у сфері розробки програмного забезпечення. Побудувала з нуля команду з якості у стартапі-випускнику відомого акселератора Y Combinator. Можу допомогти як початківцям в сфері тестування, так і досвідченим спеціалістам.

Профілі в соціальних мережах: Facebook та LinkedIn

Доступно: 5 годин
Час: будні дні з 12:00 до 15:00
Тетяна Деркач
Теми:
 1. Підготовка та оцінка резюме
 2. Побудова кар'єри у FMCG

15+ років у сфері HR та індивідуальної, особистої ефективності. Також маю управлінський досвід у міжнародних FMCG, ІТ, Pharma. Є співзасновницею та членом наглядової ради Urban Space 500.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 30 хвилин
Час: вт та чт із 10 до 12.00
Darina Danchenko
Темы:
 1. Составление резюме
 2. Предоставление аналитики о текущем состоянии рынка
 3. Консультирование по карьерному развитию
 4. Консультирование по релокации за пределы страны

Lead Technical Recruiter /HR generalist в сфере IT. С 2014 имею опыт работы в международном подборе на местных рынках и в релокейте. Специализируюсь на управлении талантами, составлении sourcing стратегии, обучении и развитии персонала, координации процессов релокации заграницу и т.д.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: 10 часов
Время: обсудим индивидуально
Воронова Юлия
Темы:
 1. Подготовка/редактирование резюме
 2. Составление плана поиска работы
 3. Рекомендации для презентации себя на интервью

Работаю в рекрутинге и HR более 10-лет (в рекрутинговых, производственных и банковских учреждениях, логистических и международных компаниях, НКО).
В IT-сегменте с 2017 года. Имею успешный опыт закрытия вакансий Middle и TOP-management в сегментах рынка В2В и В2С; опыт международного рекрутинга в странах СНГ.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: 2 консультации по 30-60 минут
Время: понедельник, среда - 12-14, пятница - 15-17 часов
Людмила Пушонкина
Темы:
 1. Разработка стратегии поиска новой работы
 2. Подготовка резюме и сопроводительного письма
 3. Рекомендации по построению карьеры в проектных организациях и трудоустройства технических специалистов (инженеры, разработчики ПО для телекоммуникаций, инженеры-конструкторы и тд)
 4. Составление индивидуального плана развития

Опыт в управлении персоналом с 2014 года. В карьере стартовала в должности рекрутера в международной компании. С 2017 года работаю HR generalist в инженерной, системной компании (рынки СНГ, Европы, ЕМЕА). Параллельно последние два года помогаю людям определиться в карьере, систематизировать карьерные цели, проанализировать сильные и слабые стороны, проф. достижения и области роста.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: 6 часов
Время: Сб/Вс с 11:00 до 15:00, но можем договориться и о другом индивидуально
Ирина Иванова
Темы:
 1. Подготовка резюме
 2. Поиск работы и подготовка к интервью
 3. Анализ профиля в LinkedIn

Более 10 лет опыта в подборе персонала (банковская сфера, FMCG, Retail, IT), а так же в адаптации и оценке. Работала в крупных отечественных и иностранных компаниях, последние годы - в крупной ИТ аутсорсинговой компании. Помогаю составлять и редактировать резюме, настроить профиль в LinkedIn, подготовиться к собеседованию.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 2 часа
Время: в рабочие дни, с 14.00 до 16.00
Закрасняна Олександра
Теми:
 1. Планування кар'єри
 2. Класичний коучинг
 3. Підготовка до співбесіди
 4. Підтримка на етапі зміни роботи

ТОП менеджер Національних та міжнародних компаній більше 12 років, провела більше 1000 співбесід та сотні перемовин, коуч ICU

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 1-2 консультації
Час: по домовленості
Луцишина Анна
Теми:
 1. Підготовка резюме

5+ років досвіду роботи у напрямку HR, зокрема значний досвід у сфері рекрутингу. Працювала у великих міжнародних компаніях та одній із провідних рекрутингових агенцій, спеціалізація - sales&marketing. Знаю, як скласти резюме, яке зацікавить роботодавця та підкреслить сильні сторони.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 2-3 години
Час: Пн - пт: 19.00 - 20.00, Сб - нд: 10.00 - 17.00
Олена Велика
Теми:
 1. Рекомендації як сформувати ефективне резюме.
 2. Оцінка вже сформованого резюме.
 3. Консультація щодо будь-якого кар'єрного рішення.
 4. Коротка співбесіда з ціллю формування кандидатом розуміння сильних/слабких сторін.
 5. Поради щодо успішного проходження співбесіди.
 6. Менторство для молодих рекрутерів.
 7. Консультація менеджерам щодо проводення співбесіди.

Сертифікований кар'єрний консультант, HR бізнес партнер. Маю 15 річний досвід в HR, 10 років за напрямком - рекрутинг (в компаніях зі штатом 5000-30000 персоналу) . Здебільшого працюю з ТОП менеджментом та керівниками середньої ланки, але із задоволенням поспілкуюсь з кожним.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: за домовленістю
Час:за домовленістю
Марина Коломоец
Темы:
 1. Аудит резюме глазами HR ( бонус: чек-лист проверки резюме)
 2. Составление резюме и сопроводительного письма (бонус: инструкция по таргетированию резюме под вакансию)
 3. Профориентация для взрослых
 4. Создание и оптимизация профиля LinkedIn
 5. Подготовка к собеседованию (бонус: список провокационных вопросов на собеседовании)

Сертифицированный карьерный коуч, бизнес-тренер, HRD Ugears, практик с 10-ти летним стажем в сфере управления персоналом. Осознанно выбрала профессию и прошла все этапы карьерной лестницы от тренера HR-службы до Директора по персоналу.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 2 консультации по 30 мин
Время: пн.-пт. - с 8.30 до 9.00
Анна Пархоменко
Теми:
 1. Стратегія пошуку роботи.
 2. Зміна сфери діяльності.
 3. Кар'єрне планування.
 4. Аналіз Soft/Hard skills.
 5. Складання професійного резюме.
 6. Підготовка до співбесіди по компетенціям.
 7. Коуч-сесії по досягненню кар'єрних цілей.

Сертифікований кар'єрний коуч і консультант, HR generalist. За останній рік провела більше 200 годин коуч-сесій по кар'єрним запитам. Допомагаю клієнтам знаходити роботу за покликанням, розвивати компетенції для реалізації кар'єрних цілей. Моя місія - розкрити внутрішній потенціал і таланти клієнта. Показати шлях особистісного розвитку, зміцнити впевненість та віру в себе. Дати поштовх для досягнення максимуму в професійній діяльності.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 10 консультацій по 60 хв
Час: будні з 12.00-15.00
Ситник Анастасія
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Пошук роботи

Має 12 років досвіду у підборі оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Працювала у великих національних Рітейлерів на керівной посаді. Провела 5000+ співбесід, більше 300 працевлаштованих осіб на рік. Останнім часом є практикуючою кар'єрною консультанткою. Експертка в темі рекрутмента.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 1 консультація на 30 хв
Час: пн-пт 10:00-12:00
Костянтин Альберт
Теми:
 1. Зони найближчого розвитку
 2. Побудова та супровід кар'єрної траєкторії
 3. Рефреймінг професійного бекграунда

Консультант з кар'єри, оцінки та розвитку компетентностей; спеціаліст з професійного навчання та розвітку (більше 3000 г. тренінгу); працював з великими національними компаніями.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 1 година
Час: понеділок та четвер за 9-00 до 11-00
Наталія Бексяк
Теми:
 1. Підготовка резюме та супровідного листа
 2. Підготовка до інтерв'ю
 3. Підвищення самооцінки та позитивного настрою під час пошуку роботи
 4. Побудова кар'єри у міжнародній компанії -аудит, консалтинг, податково-юридичні послуги

Кар'єрний консультант та коуч. Більше 10 років досвіду у підборі та оцінці персоналу у міжнародній аудиторській та консалтинговій компанії. Розуміє, що важливо при пошуку роботи та побудові кар'єри у компанії із західними стандартами аудитором, консультантом, юристом тощо. Досвід роботі у IT стартапі. Волонтер у проекті кар'єрного консультування жінок після кар'єрної відпустки. Більше 500 годин консультацій та коучингу.

Профілі в соціальних мережах: LinkedIn та Facebook

Доступно: 2 години
Час: 11:00-13:00
Яніна Кодорук
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Пошук роботи
 3. Будь-які додаткові запитання, якщо це дозволить моя компетенція

Спеціалізуюсь на пошуку та інтерв'юванні менеджерів та IT спеціалістів.
Працюю в сфері персоналу близько 3-х років, отримала профільну освіту і вважаю що моя роботу несе певний сенс та місію. Тому буду рада, якщо вдасться комусь допомогти. Знаю як правильно скласти резюме, щоб було коротко, зрозуміло і містко.
Підкажу та направлю в тому як проходити інтерв'ю. Постараюсь зробити усе, що від мене може залежати 🙂

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: по домовленності
Час: по домовленності
Анна Горова
Темы:
 1. Подготовка CV
 2. Поиск работы
 3. Помощь в трудоустройстве

Имею более 3-х лет опыта в сфере подбора и управления персоналом в ИТ компаниях. Я предоставляю услуги по поиску талантов, устанавливаю кадровые процессы в компаниях и консультирую владельцев по кадровым вопросам. Занимаюсь поиском талантливых людей для лидеров мнений на рынке IT - стартапов USA и Europe. Также помогаю талантливым людям находить компании мечты. Провожу консультации по составлению CV.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: 3 часа
Время: с 10:00 до 11:00 в понедельник, среду, пятницу
Алла Миненок
Темы:
 1. Подготовка резюме
 2. Поиск работы
 3. Рекомендации по построению карьеры в сфере FMCG

Работаю в HR направлениях более 10-ти лет: IT, дистрибьюция, ритейл, логистика; от компаний с численностью персонала 5000 до небольших до 100 человек. Опыт в рекрутинге, хантинге, обучении, внутренних коммуникациях. Веду свой канал в Instagram: bazar_hr - провожу карьерные консультации более 3-х лет.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: готова обсуждать
Время: готова обсуждать
Екатерина Кошкина
Темы:
 1. Подготовка к интервью
 2. Анализ причин увольнения (запрос: не перестаю задавать себе вопрос "что я сделал не так, что меня уволили")
 3. Работа над ошибками на будущее

Более 15 лет в HR, строила команды и проекты с нуля. Большой опыт в подборе , оценке и расстановке персонала, формировании и развитии команд. Опыт работы в в первую очередь в международных компаниях, в развивающихся отраслях (фин сектор, IT, производство и дистрибуция).

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: до 30 мин в день
Время: готова обсуждать
Olga Karasevych
Теми:
 1. Пошук роботи
 2. Профілювання та профорієнтація
 3. Зміна кар'єри
 4. Кореція профілю в Linkedin

Executive Search Consultant, проводжу кар'єрні консультації та надаю супровід у пошуку роботи. Досвід в підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Також надаю консультації з Ba Zi.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 4 години
Час: до 9 ранку будь-який день, або після 19:00 будь-який день, крім суботи та неділі
Анастасія Тітікова
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Рекомендації з постановки кар'єрних цілей
 3. Рекомендації з побудови кар'єри
 4. Рекомендації з особистого та професійного розвитку

Консультант з HR питань та бізнес коуч ECF. Маю більше 7-ми років управлінського досвіду та консалтингу в підборі, адаптації та розвитку персоналу. Співпрацювала з великими міжнародними компаніями в сфері консалтингу (Big4) та IT. Знаю, як реалізувати свій потенціал в компанії та побудувати кар'єру у великому та малому бізнесі. Провела 200 + коуч-сесій з питань власного розвитку, побудови кар'єри та планування бізнесу.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Доступно: 2 консультації
Час: індивідуально
Марія Йовса
Теми:
 1. Підготовка резюме
 2. Створення карти пошуку роботи
 3. Допомога при професійному застою або вигоранні
 4. Допомога в пошуку себе

Маю досвід в HR вже більше 4-х років. Працювала зовнішнім рекрутером - а тому знаю, як зробити так, щоб вибір роботодавця був у ваш бік. Вже більше 2-х років допомогаю людям оформляти резюме і отримувати оффери. Працюю People Partner IT в Deloitte 🇺🇦. Вмію правильно мотивувати та допомогаю знаходити власний шлях!

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: до 2 годин в день
Час: бажано вечірній час, або в обідню перерву
Филь Елена
Темы:
 1. Как HRBP для владельцев бизнеса и ТОП-менеджмента: рекрутинг ТОп и мидл-менеджмента для компаний, эффективность HR-процессов и др.;
 2. Как карьерный консультант- подбор релевантных вакансий под имеющийся опыт, выбор новых карьерных горизонтов и профессий/сфер работы, оцифровка резюме, сопровождение в трудоустройстве кандидатов-соискателей в компании партнеров либо рекомендации коллегам-HR.

HRBP-стратегический партнер владельцев бизнеса и операционный ТОП-менеджер с опытом полного цикла Hr- процессов в сегментах B2R, B2B, B2C, B2G; НoReCa, FMCG, производство (пищевое, металлургическое), строительство, инжиниринг, ритейл (фуд и нонфуд) и др. Имею более 100 результативных рекрутинговых проектов.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Доступно: 30 мин
Время: период 17.00 -18.00, день необходимо согласовывать заранее
Irena Bubyr
Темы:
 1. Подготовка CV
 2. Подготовка к собеседованию
 3. Рекомендации в построении карьеры
 4. Смена сферы деятельности
 5. Развитие компетенций
 6. Проработка страхов и барьеров
 7. Каналы поиска

Опыт в поборе, адаптации персонала 7 лет. Сертифицированный карьерный коуч (Европейская ассоциация коучей), 150 часов практики. Специализация - IT.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 30 мин
Время: готова обсуждать
Марія Конарова
Теми:
 1. Створення резюме
 2. Ефективний пошук роботи
 3. Успішні співбесіди
 4. Загальні рекомендації з побудови кар'єри
 5. Зниження тривожності
 6. Боротьба з синдромом самозванця.

Майже 10 років працюю в HR. Маю реалізовані проекти з розвитку персоналу. Упакую навіть невеликий досвід роботи у привабливе резюме. Підготую до співбесід із примхливими рекрутерами. Допоможу відшукати внутрішню силу для побудови кар'єри.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: до 1 години в день
Час: будні дні - 10-11 або 14-15, але можна обговорювати
Валентина Волощук
Темы:
 1. Как организовать удаленную работу, как работать эффективно.
 2. Как организовать удаленные HR процессы.
 3. Аудит и помощь в заполнении профилей Linkedin, Facebook
 4. Стратегия и тактика поиска работы
 5. Подготовка в прохождении интервью, тренинг-интервью.
 6. Вопросы/кейсы по рекрутингу, HR

HR Generalist в IT продуктовой компании с удаленным форматом работы. В HR 8 лет, сферы: IT, FMCG. Верю в людей, верю, что каждый человек талантлив и способен на многое. Окончила программу Global HR Pro, на основе компетенций SHRM от HR Forum, прошла сертифицированный курс Tomas PPA от Jansen Capital Management, тренинг тренеров от МКГ "Живое Дело". Буду рада поделиться опытом, фишками, дать рекомендации, консультации.

Профиль в социальных сетях: Facebook та LinkedIn

Доступно: готова обсуждать
Время: ПН-ПТ: 18-20, СБ: 12-15
Татьяна Быкова
Темы:
 1. Подготовка резюме
 2. Подготовка к собеседованию
 3. Помощь в поиске работы
 4. Как найти себя в мире IT
 5. Консультации для начинающих IT рекрутеров

7+ лет опыта в подборе IT специалистов, работала в агенстве, в продуктовых и аутсорсинг IT компания, закрыла более 500 вакансий (от junior уровня до architect). Сейчас работаю в аутсорсинг компании на позиции Recruitment Lead.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Доступно: 2 -3 консультации в день
Время: ежедневно с 12 до 20
Катерина Якутович
Темы:
 1. Подготовка резюме
 2. Поиск работы
 3. Рекомендации относительно построения карьеры в финансовом секторе.

Руководитель отдела по подбору персонала Альфа-Банк. Опыт работы в подборе, оценке, адаптации и развитии персонала.

Доступно: 30 мин/день
Время: с 10:00 до 13:00
Артем Бур'янов
Теми:
 1. Як адаптуватися до змін та «перетравити» негативні емоції, пов'язані із звільненням.
 2. Як подолати страх фінансової невизначеності та повернути віру в себе, як професіонала.
 3. Де знаходити сили, внутрішні ресурси та як підтримувати себе при підготовці до співбесіди.

Керівник напрямку «польового» коучингу, бізнес-тренер та HR з 15-річним досвідом інтенсивної співпраці з бізнесом. Маю досвід роботи у банківській сфері, виробничому секторі, рітейлі. Застосовуючи helicopter view та інструменти коучингу, можу допомогти підлеглому та керівнику дійти згоди, а також кожній з цих сторін - знайти ресурс для ефективної взаємодії.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Доступно: 30 хв
Час: з 19.00 до 20.00

Світлана Рептух
Теми:
 1. Підготовка резюме.
 2. Пошук роботи.

HR з досвідом понад 11 років у різних компаніях (як за кількістю працівників, так і за сферою діяльності), тож працювала в усіх HR-процесах. Знаю багато, але з задоволенням допомогла б скласти за потреби резюме чи відкоригувати стратегію пошуку роботи.

Доступно: 1-1,5 години
Час: 18:30 у вівторок і 17:30 у п"ятницю
Потрапили в професійну халепу?
Заповніть форму, і ми підберемо консультанта для вас

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: