fbpx

PJSC Carlsberg Ukraine проводить науковий батл і пропонує мільйон гривень на наукові проєкти

Редакція Ср., 25.09.19 Новости компаний

Маєте ідею, здатну змінити світ? Тепер ви можете стати на крок ближче до її реалізації! Беріть участь у всеукраїнському конкурсі наукових проєктів Science Battle від компанії Carlsberg Ukraine — і вигравайте 1 000 000 грн (до оподаткування) на втілення своїх задумів.


Що таке Science Battle?


Science Battle — це всеукраїнський конкурс наукових проєктів від PJSC Carlsberg Ukraine для українських науковців, винахідників та просто ентузіастів, які опікуються темами охорони довкілля.

Мета наукового батлу — знайти проєкти, які б вирішував одну з двох глобальних проблем: зменшення шкоди від великих виробництв та / або підвищення їхньої ефективності.

Взяти участь у Science Battle можуть розробники проєктів у таких сферах:

  • агропромисловість;
  • водні ресурси;
  • біотехнології;
  • ефективна енергетика;
  • зменшення викидів СО2.


Як взяти участь у науковому батлі?


Автори наукових ідей та їхні однодумці можуть подати онлайн-заявку на участь до 25 жовтня. 1 листопада будуть оголошені десять найкращих проєктів, які вийдуть у фінал.

На фіналістів чекає тиждень роботи з досвідченими менторами, які допоможуть учасникам підготуватися до презентації проєктів:

  • розкриють секрети ораторської майстерності,
  • навчать прораховувати бізнес-план і переконувати інвесторів;
  • розкажуть про дизайн-мислення і його використання;
  • покажуть, як забрендувати науку та доносити ідею проєкту.

Фінал Science Battle, під час якого будуть презентовані найкращі проєкти, відбудеться 23 листопада 2019 року у Києві (UNIT.City). Переможців — найкращі інноваційні проєкти — оберуть представники компанії Carlsberg Ukraine та авторитетне журі. Результати оголосять 25 листопада на сайті конкурсу.

Про організатора конкурсу

PJSC Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива й інших напоїв. Від моменту заснування у 1847 році Carlsberg Group стабільно працює та вносить позитивний вклад у розвиток суспільства на усіх своїх ринках. Компанія протягом своєї історії активно підтримує розвиток науки в усьому світі.

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: