fbpx

Усе, що ви хотіли знати про КСВ: доступний безкоштовний онлайн-курс

онлайн

Марина Гриценко, експертка з розвитку КСВ в Україні, у свої статті для нашого журналу якось сказала: «КСВ схожа на підлітковий секс. Всі говорять, що це роблять, але мало хто насправді робить саме це». Так от — щоб усі знали, що таке корпоративна соціальна відповідальність та як її впроваджувати, на платформі Impactorium тепер можна пройти безкоштовний онлайн-курс. 

Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в Україні суттєво відстає від міжнародного. Згідно з дослідженням, проведеним Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), третина компаній в Україні визнають, що їм не вистачає знань та досвіду для впровадження КСВ. 

Щоб заповнити цю прогалину, за ініціативи 1+1 медіа та CSR Ukraine було розроблено онлайн-курс із КСВ, який поєднує теоретичні знання із практичним досвідом  державних та приватних, міжнародних та українських компаній: 1+1 media, Енергоатом, Deloitte Ukraine, ДТЕК, Astarta, щоб дати можливість керівникам малого та великого бізнесу, КСВ-менеджерам великих компаній, викладачам університетів, студентам та іншим зацікавленим у темі КСВ отримати структуровані знання з актуальними прикладами. 

Курс складається із 15-ти відеоуроків з теорією та практичними кейсами, які розкривають основні поняття, інструменти, практики і переваги корпоративної соціальної відповідальності. 

Переглянути кілька роликів, щоб зрозуміти, як побудовано курс, можна за посиланням

Пройти курс та отримати сертифікат може кожен охочий, який зареєструється на платформі Impactorium.

Где: онлайн

Скоро состоятся

Чт., 24/09 Обучение

Серія ефірів «Інтернет-прорив: як зробити бізнес прибутковим?»

Обучение

Онлайн-курси від Державної служби зайнятості

Обучение

Безкоштовний відеокурс «Skills Lab: Успішна кар’єра»

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: