fbpx

uData School безкоштовно готує Data Science спеціалістів. Набір на програму вже розпочато

Київ, Україна
Пт., 08/11

Бажаєте опанувати професію майбутнього і стати спеціалістом по роботі з даними та машинному навчанню? uData School вже втретє безкоштовно готуватиме дата-сайентистів.

uData School є освітньою частиною екосистеми uData, до складу якої також входять консалтингова компанія у сфері роботи з даними, внутрішній інкубатор стартапів та івент-напрям #yoUDATAtalks. Попередні два набори до школи викликали неабиякий ажіотаж і показали, що професія Data Science спеціаліста впевнено переходить зі списку незрозумілих та невідомих у список трендових.

Складно у відборі, цікаво у навчанні

Щоб потрапити до uData School, потрібно знати вищу математику та мову програмування Python на базовому рівні.

Програма підготовки майбутніх дата-сайентистів розрахована на 6 місяців інтенсивного вивчення поглиблених математичних та спеціалізованих курсів по роботі з великими даними. Відбір на програму складається з онлайн та оффлайн етапів (тестування з математики та мови програмування Python), співбесіди та Crash Course.

Crash Course — це випробувальний термін навчання, на який буде зараховано 60 кандидатів. Після фінального іспиту не більш ніж 40 найкращих залишаться на програмі. З третього місяця студенти розпочнуть стажування на реальних бізнес-проектах в інтернатурі. Після закінчення програми кращі випускники гарантовано отримають цікаві пропозиції щодо працевлаштування.

Хочу спробувати! Що треба зробити?

Відбір кандидатів на програму вже розпочався і триватиме до 8 листопада. Навчання стартує у січні 2020 року. Щоб взяти участь у відборі, потрібно зареєструватися на сайті школи.

Усі подробиці — на сайті uData School.

Когда: 8 ноября, Пт

Рекомендуем

«Школа менторів» від ГО «Про.Світ»

Ведет:
ГО «Про.Світ»

Длительность:
5 днів

Детали

Скоро состоятся

Обучение

Digital Urban Services. Human-Centered Design for Better Cities

Обучение

Программа по развитию индустриальных парков

Конкурси

«Школа менторів» від ГО «Про.Світ»

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: