fbpx

Конкурс сценаріїв для молоді «Єдність у свободі»

online

З нагоди 30-тої річниці з дня свого возз’єднання Німеччини Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні (Київ) у співпраці з Центром «Ейдос» оголошує конкурс сценаріїв анімаційних короткометражних фільмів у рамках «Тижнів Німеччини в Україні» на тему «Єдність і свобода – вчора й сьогодні – в Україні, Німеччині та Європі».

Що потрібно для участі?

Необхідно розробити та надіслати концепції, сценарії анімаційних короткометражних фільмів тривалістю до 10 хвилин на тему «Єдність і свобода – вчора й сьогодні – в Україні, Німеччині та Європі».

Вимоги до роботи:

  • пропозиції не повинні містити художніх засобів вираження (малюнків тощо).
  • вибір теми та дії довільний.
  • у концепції має лише йтися про тематичний комплекс «Єдність і свобода – вчора й сьогодні – в Україні, Німеччині та Європі» в українському та/або європейському контексті.

Що отримають переможці?

Три найкращі та найкреативніші ідеї будуть реалізовані за підтримки ФКА як анімаційні короткометражні фільми та представлені більш широкій публіці за участю авторів під час презентації наприкінці жовтня.

 

Врахуйте всі вимоги та рекомендації, описані вище. Оформіть свою концепцію у форматі doc/docx/pdf та надішліть до 13 вересня 2020 року включно.

Не забудьте зареєструватися на зустріч, яка відбудеться 2 вересня о 16:00 на платформі Zoom, під час якої організатори дадуть відповіді на всі можливі запитання щодо конкурсу.

Где: online

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: