fbpx

Безкоштовний онлайн-курс «З учнями про освіту та кар’єру»

online

Мережа EducationUSA в Україні за підтримки Посольства США  у партнерстві зі Студією онлайн-освіти EdEra, Центром «Розвиток КСВ», МОН та МКМС запустили навчальний онлайн-курс «З учнями про освіту та кар’єру». Одним із тренерів курсу є Тарас Деркач – керівник платформи кар’єрного розвитку Career Hub (Центр «Розвиток КСВ») та Єлизавета Щепетильникова — старша радниця з питань вищої освіти в США консультативного центру мережі EducationUSA у Києві.

 

Про що курс

«З учнями про освіту та кар’єру» — це безкоштовний онлайн-курс для вчителів старших класів, класних керівників, соціальних педагогів, шкільних психологів, молодіжних працівників і батьків школярів. У ньому ви дізнаєтеся, що таке освітнє та кар’єрне консультування та які інструменти для цього існують. Також у відеокурсі лектори розглянуть реальні можливості для професійної та вищої освіти в Україні та за кордоном, а ще можливості для неформальної освіти.

Курс пропонує інструменти для роботи з учнями й ученицями 8-11 класів: плани уроків, додаткові матеріали, презентації й інтерактивні сценарії консультацій. Перший модуль з’явиться вже 3 березня, а протягом наступних тижнів будуть доступні нові модулі. 

Рекомендуем

«Школа менторів» від ГО «Про.Світ»

Ведет:
ГО «Про.Світ»

Длительность:
5 днів

Детали

Скоро состоятся

Обучение

Digital Urban Services. Human-Centered Design for Better Cities

Обучение

Программа по развитию индустриальных парков

Конкурси

«Школа менторів» від ГО «Про.Світ»

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: