fbpx

Програма «Молодь змінить Україну – 2020»

online
Чт., 08/10 - Сб., 10/10

З 1 по 10 жовтня відбувається набір учасників та учасниць на ключову програму Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» для молодих державних службовців та представників місцевих органів влади і самоврядування, активістів громадського сектору, соціальних підприємців та представників медіа.

Що буде?

«Молодь змінить Україну» – програма Фонду родини Богдана Гаврилишина, заснована всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році та, станом на сьогодні, має понад 850 випускників та випускниць. Її ціллю є підтримка активних, етичних, патріотичних молодих українських професіоналів, які складають критичну масу молоді, яка здійснить трансформацію України в ефективну демократичну країну.

Організують локальні онлайн-школи для учасників та учасниць з 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська, Луганська.

Програма відбуватиметься в 3 етапи:

  1. Локальні школи МЗУ 2020 онлайн. Шість тижнів змінотворчих лекторіїв з цікавими спікерами та спікерками щопонеділка та щочетверга з 19:00 до 20:30 (19 жовтня – 30 листопада).
  2. Втілення проєктів місцевого розвитку (грудень-лютий) .
  3. Навчальна тижнева поїздка до європейської країни (Австрія, Німеччина, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія) для найуспішніших учасників програми. Можливість отримання малого гранту від Фонду (літо 2021).

Для кого?

Для відповідальної молоді, яка пов’язує своє майбутнє з Україною, прагне позитивних змін для країни і потребує знань та досвіду для реалізації ідей, що змінюють життя.

Учасниками можуть бути:

  •  патріотична молодь віком 20-35 років;
  •  громадські активісти;
  • представники місцевих органів влади та самоврядування, соціально-відповідального бізнесу та медіа;
  • молоді люди з 9 областей України, активні в житті громади свого населеного пункту та готові взяти відповідальність за його подальший розвиток.

 

Реєстрація триває до 10 жовтня до 23:00 за посиланням.

Когда: 8 октября, Чт, 00:00 - 10 октября, Сб, 23:00

Где: online

Скоро состоятся

Конкурси

Ukrainian IT Awards 2020

Конкурси

Інфотон: створи крутий проєкт із медіаграмотності

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: