fbpx

Tech Beetup: Що треба знати про математику в сучасному IT?

online
Пн., 15/06

Вебінар від Beetroot, на якому поговорять про криптографію, комп’ютерну графіку, трохи про комп’ютерний зір та машинне навчання. Поглиблюватись в алгоритми не будуть, алєе з’ясують, які саме математичні закони стоять за цими алгоритмами.

Що буде?

На івенті визначать:

  1. Чому вам треба розуміти теорію чисел, тригонометрію, обчислення та похідні, якщо ви розробляєте систему захисту даних?
  2. Як тригонометрія, обчислення, похідні допоможуть у розробці комп’ютерної графіки? А лінійна алгебра — якщо ви займаєтесть комп’ютерним зором, глибинним навчанням або просто під час обробки Excel таблиці.
  3. А код? – Буде багато формул, а код, що був розроблений для цього бітапу, буде на GitHub і ви отримаєте посилання після мітапу.

Хто спікер?

Денис Пер’єль — розробник, яким керує цікавість. Вже 12 років займається інжинірингом та розробкою ПЗ, має досвід у багатьох сферах  IT. Зараз працює над розробкою 3D ігор в компанії Evolution Gaming (Амстердам). Крім 3D розробки цікавиться математикою, machine learning, комп’ютерним зором, наукою про дані, криптографією.

 

Участь безкоштовна, потрібно лише зареєструватись.

Когда: 15 июня, Пн

Где: online

Скоро состоятся

Пн., 21/09 Событие

Вебінар «Як стати крутим HR в ІТ»

Ср., 23/09 Событие

Media Boost 2.0: Емоційне вигорання

Чт., 24/09 Событие

Вебінар «Стратегічний HR»

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: