fbpx

Волонтерство у програмі «Сімейні Кімнати Рональда МакДональда»

Київ, Львів, Вінниця

Фундація Дім Рональда МакДональда (благодійна організація) запрошує волонтерів, які б допомогли з розвитком програми «Сімейні Кімнати Рональда МакДональда».

В чому суть програми?

Сімейні кімнати – це такі собі квартири с усіма зручностями, в яких батьки можуть безкоштовно відпочити, поїсти, переночувати. Це важлива можливість для тих, хто приїжджає в лікарні до дітей з віддалених сіл і містечок й не може орендувати житло.

Зараз такі кімнати є в п’яти лікарнях: у львівському Охматдиті, вінницькій обласній дитячій лікарні, київському Охматдиті, харківській обласній дитячій лікарні, сумській дитячій лікарні.

Що чекають від волонтерів?

Найголовніше – щире бажання допомогти. А допомога може бути різною:

  1. Проведення майстер-класів з малювання, плетіння браслетів, вишивання хрестиком для мам. Інші ідеї для розважальних подій вітаються. В закупівлі базових речей Фундація може допомогти.
  2. Облагородження території біля входу до сімейних кімнат. Сюди входить великий спектр робіт. Наприклад, посадка квітів, декорування труб, розмальовування стін.
  3. Організація розважальних заходів для дітей. Найбільше цього потребують у львівській та вінницькій сімейних кімнатах. Можна прийти та провести майстер-клас, просто погратися з дітьми, організувати інтелектуальні ігри (наприклад, «Що? Де? Коли?»), концерти, конкурсні програми.
  4. Переказ будь-якої суми на рахунок Фундації.

 

Аби долучитись до команди волонтерів Фундації, заповніть, будь ласка, гугл-форму.

Скоро состоятся

Стажировка

Стажування у відділі бухгалтерії Billa Ukraine

Стажировка

Стажування Global Talent

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: