fbpx

9 подарунків для тих, хто піклується про кар’єрний і професійний розвиток

Редакція Пн., 23.12.19 Развитие

Лихоманка новорічних подарунків не оминула й нас 🙈 Втім, ми не будемо радити вам купувати шоколад, чай або шкарпетки. Натомість пропонуємо подарувати близьким, колегам або собі те, що мотивує у новому році рухатись вперед і досягати нових професійних вершин. 


Онлайн-тест із профорієнтації


Професія до душі — це дійсно унікальний подарунок 🙂 Тестування на профорієнтацію можна пройти самому або подарувати сертифікат людині, яка шукає себе. Ви проходите тест онлайн, особисто консультуєтесь із фахівцем (теж онлайн), і у результаті отримуєте список з 12 рекомендованих професій, перелік власних компетенцій та сильних сторін і чіткий план для досягнення намічених кар’єрних цілей.

Вартість: 950 грн


Консультація зі створення резюме


Для тих, хто шукає роботу, такий подарунок — майже як путівка у компанію мрії. Наш консультант — досвідчений рекрутер та HR-експерт допоможе написати якісне резюме, що відповідає всім вимогам ринку праці і точно передає вашу цінність, досягнення і професійні навички роботодавцю — без шаблонів і загальних фраз-кліше.

Вартість: 1000 грн


Тест + консультація = кар’єрний стрибок


А це можливість знайти себе й одразу почати діяти. Подарунок «Кар’єрний стрибок»  включає тестування на профорієнтацію з консультацією фахівця та розробку резюме, яке розкриє вашу цінність і допоможе влаштуватися на роботу, професійним HR-експертом.

Вартість: 1850 грн


Відеозапис кар’єрної конференції ProForum 2019


Якщо раптом ви приділяли недостатньо уваги своїй кар’єрі минулого року, це виправить перегляд однієї нашої конференції. 8 виступів крутих спікерів, серед яких — рок-зірка кар’єрного консультування Олена Рєзанова, зачіпають усі важливі теми професійного розвитку: пошук себе, мотивація і вигорання, маркетинг кар’єри, навички і професії майбутнього, а також правила, які допоможуть збудувати кар’єру мрії. І все це можна переглянути, не виходячи з дому!

Вартість: 500 грн


Освітній абонемент StudyDive Pass


Класний подарунок для тих, хто полюбляє відвідувати освітні події. Або для тих, хто дуже хоче їх відвідувати, але все не знаходить час. Одне слово, класний подарунок для усіх 🙂 З абонементом ви можете безкоштовно відвідати 3 події (вартістю до 400 грн) на місяць. А у переліку — івенти від UNIT.City, Inveria Flow Space, 1991 Civic Tech Center, Projector, Циферблат, Beehevior Academy, HUB 4.0 та інших.

Вартість: 499 грн


Календар-планер «365 яскравих днів»  


Важко було обрати, який порадити, бо очі розбігаються і хочеться купити усі блокноти-планери на світі. Цей календар зручний тим, що його можна примагнітити до холодильника, що з нього одразу видно усі плани на місяць — від глобальних цілей до щоденних справ. А ще він просто гарний і з крутими наліпками на усі випадки життя. 

Вартість: від 200 грн

Більше планерів і блокнотів ми радили минулого року у цій статті. Але не ображайтесь, якщо цього року вони коштують дорожче 🙂


Відеобібліотека Projector


Це річна підписка від школи Projector на прокачку скілів у дизайні, розробці, менеджменті, маркетингу й комунікаціях. Ви отримуєте доступ до бази із 150+ лекцій, конференцій і вебінарів, і база постійно буде поповнюватись. Найкорисніший супровід для зимніх вечорів під ковдрою 🙂

Вартість: 950 грн 


Тест для перевірки рівня англійської мови Linguaskill 


Зручний спосіб оцінити свій рівень англійської — тест глибокий та професійний (від Cambridge Assessment English) і водночас швидкий (результати доступні онлайн вже за 48 годин). За допомогою Linguaskill можна перевірити усі свої навички, або, наприклад, тільки письмову англійську. Результат дозволяє перевірити себе + його зручно демонструвати роботодавцям при працевлаштуванні.

Вартість: 1999 грн (усі модулі)    


Професійна література


Не можна просто так взяти і не згадати у статті про подарунки, що найкращий подарунок — це книга 🙂 Тим паче, що зараз виходить так багато крутого нон-фікшну на різні професійні теми, зокрема і про кар’єрний розвиток. І ми не знаємо іншого видавництва, крім «Наш формат», які випускали б так багато non-fiction літератури. Тому радимо посерфити їхнім сайтом у пошуках подарунків кому завгодно. Зверніть увагу на подарункові комплекти — наприклад, на «Набір для виживання в офісі».    

Сподіваємось, такі варіанти розумних подарунків стануть вам і вашим близьким у нагоді і сприятимуть вашому професійному зростанню у новому році 🙂

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: