fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 06.12.19 Новости

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Менеджер по роботі зі збірними вантажами до Ekol Logistics

Логістична компанія Ekol Logistics шукає менеджера по роботі зі збірними вантажами, який вже має відповідний досвід роботи у сфері міжнародний відправлень, має вищу освіту та знає 1С.8. Ідеальний кандидат володіє польською та англійською мовами на рівні вище середнього.

2. Marketing Data Analyst до LetyShops

Кешбек-сервіс LetyShops шукає аналітика маркетингових даних зі знанням SQL та досвідом роботи в галузі електронної комерції та / або веб-маркетингу. Будуть плюсом базові знання CSS, JS, HTML та досвід роботи з ІТ-продуктами. 

3. Product Analyst до LetyShops

Кешбек-сервіс LetyShops шукає продуктового аналітика з досвідом роботи від 1 року, впевненими знанням у галузі прикладної математики та статистики та хорошим знанням SQL. Досвід аналізу веб-трафіку в процесі розробки ІТ-продукту буде великою перевагою.

4. Office manager до Beetroot

Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot шукає офіс-менеджера, який любить людей, є уважним до деталей, вміє тримати в голові багато справ одночасно, добре розмовляє англійською і … любить борщ.

5. Middle PHP developer до Grade Education Centre

Центр міжнародних іспитів з англійської мови Grade Education Centre шукає девелопера, який зможе організувати роботу бекенду. Від кандидата очікують знання PHP та фреймворку (laravel), SQL та досвід роботи з WordPress.

6. Customer Support Specialist до NetGame

Команда дизайнерів та розробників NetGame шукає спеціаліста служби підтримки для роботи над новим проєктом, орієнтованого на ринок ЄС. Потрібно вільно володіти письмовою та усною англійською та російською мовами та бути готовим працювати в інтенсивному режимі.

7. Business Development Representative до Competera

Нейромережева платформа розумного ціноутворення Competera шукає менеджера з розвитку бізнесу, який має досвід у цій сфері від одного року, володіє англійською на рівні Upper-Intermediate + та вправний з цифрами та звітами.

8. Проджект-менеджер (продюсер) до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає проджект-менеджера (продюсера) — сильного, ініціативного, системного, який швидко реагує на зміни. Потрібно буде покращувати існуючі курси та розробляти нові.  

9. Менеджер відділу іміджевих проектів в «Нова пошта»

ТОВ «НПЦ» (керуюча структура Групи компаній «Нова пошта») шукає менеджера відділу іміджевих проєктів: уважного, ініціативного та активного, який має досвід на відповідній посаді від 2-х років.

10. Head of Sales до Видавництва Основи

Видавництво «Основи» шукає керівника відділу продажу, готового запустити стратегію агресивного росту продажів та запустити і розвивати флагманський офлайн-магазин. Потрібен досвід роботи у продажу, досвід роботи саме з книжками не обов’язковий. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: