fbpx

Вчені радять взимку приходити на роботу пізніше

Редакція Чт., 26.12.19 Новости

Пізні світанки та сірість за вікном погано впливають на продуктивність праці. Австралійські вчені радять зменшувати кількість робочих годин у зимовий період. 

Чому взимку так важко працюється?

Взимку організм потребує довшого сну, ніж у інші пори року. Холод, похмура погода, ранні заходи сонця та пізні світанки негативно позначаються на самопочутті співробітників. Січень і лютий вчені називають найменш продуктивними місяцями року — а все тому, що робочий графік не дає можливості скорегувати свій день і поспати зранку довше. 

Як допоможе скорочення робочого дня

Грег Мюррей, професор психології з університету Свінберна (Австралія), розповідає, що немає нічого дивного в тому, що взимку наш біологічний годинник може вимагати від нас кілька додаткових годин сну. Натомість ми прокидаємось у той самий час, що і завжди, і на робочому місці проводимо час вкрай неефективно.

На думку австралійських вчених, компанії-роботодавці тільки виграють, якщо дозволять працівникам взимку приходити на роботу пізніше. Виспані співробітники демонструватимуть кращі результати в роботі і рідше братимуть лікарняні. 

Джерело: Wired 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: