fbpx

Скільки заробляють українські тестувальники — дослідження DOU

Редакція Пн., 29/07 Must Read

Продовжуємо ділитися результатами зарплатного дослідження сайту для програмістів DOU. Цього разу аналізуються зарплати тестувальників станом на червень 2019 року.

Портрет тестувальника

На DOU опитали майже 2 тисячі тестувальників з різних міст України, щоб дізнатися не тільки рівень зарплат, але й скласти портрет українського тестувальника.

Середній вік тестувальників — 28 років. Кожен другий працює в аутсорсингу. 

Порівняно з розробниками, тестувальники краще знають англійську і практично не працюють віддалено. А ще це саме та ІТ-професія, де найменше відчувається гендерний дисбаланс. Кожен третій представник професії — жінка, і за 5 років QA-інженерок стало на 5% більше. Серед джуніорів жінка кожна друга, та й з кар’єрним просуванням тут все набагато краще, ніж у жінок-девелоперів: 21% від усіх Senior QA Engineers — жінки.

А от топ-3 вишів той самий, що і серед розробників: КПІ, Львівська політехніка, ХНУРЕ.

зарплати тестувальників

Зарплати

Зарплати українських тестувальників стабільно зростають з кожним роком. 

У великих українських містах Junior QA Engineer з роком досвіду може розраховувати на $500-550. Тестувальники рівня Senior у Києві отримують на $500 більше, ніж у Львові й Харкові, та на $600 і $800 більше, ніж в Одесі і Дніпрі відповідно.

У Києві традиційно платять більше, ніж в інших містах, але не всім. General QA у Львові та Харкові отримують більше. Натомість зарплата Automation QA у столиці на $1000 вища, ніж у Харкові, і на $900 вища, ніж у Львові.

Повний текст дослідження читайте на сайті DOU.

Джерело: DOU

 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: