fbpx

Що читати влітку: поради від мільярдера

Редакція Чт., 23.05.19 Новини

Хоча ми вже вийшли з того віку, коли вчительки літератури складали для нас обов’язкові списки книг на літо, але тепер й самі шукаємо, що б такого цікавого прочитати. Пропонуємо в ролі вчительки засновника Microsoft Білла Гейтса, який люб’язно склав список із 5 книжок, які радить прочитати влітку.

У своєму блозі Gatesnotes Білл Гейтс розказує про власний підхід до вибору книжок у відпустку і рекомендує 5 книг, які варто прочитати цього літа. Це новинки, які зацікавили особисто засновника Microsoft, тож, навряд чи ви щось з цього списку ви вже маєте. Втім, це також означає, що книги поки що не перекладені з англійської, а замовляти їх потрібно буде через Amazon. Але це не складно.

  1. Upheaval, by Jared Diamond. («Переворот», Джаред Даймонд). Гейтс зізнається, що є великим шанувальником творчості Даймонда. Його остання книга досліджує, як суспільства реагують на кризові моменти, такі як громадянська війна, іноземні загрози та загальне нездужання. Гейтса ця книга змусила більш оптимістично дивитися на здатність людства вирішувати проблеми.
  2. Nine Pints, by Rose George. («Дев’ять пінт», Роуз Джордж). Книга журналіста зібрала цікаві факти про кров, її назва — це середньостатистичний об’єм крові в організмі дорослого.
  3. A Gentleman in Moscow, by Amor Towles. («Джентльмен у Москві», Амор Тоулз). Білл Гейтс зізнається, що обожнює книги про Росію і прочитав усього Достоєвського. Роман Тоулза прочитали всі його знайомі, а самому Гейтсу цю книгу передав зять. Це веселий, інтелектуальний і на диво оптимістичний роман про графа, пожиттєво засудженого до домашнього арешту в московському готелі.
  4. Presidents of War, by Michael Beschloss. («Президенти війни», Майкл Бешлосс). Гейтс цікавиться всіма аспектами війни у В’єтнамі, тому не дивно, що ця книга потрапила в список.  Після її прочитання мільярдер дізнався багато нового не тільки про В’єтнам, але й про вісім інших великих конфліктів, в які вступили США, починаючи з ХІХ століття і до 1970-х років.
  5. The Future of Capitalism, by Paul Collier. («Майбутнє капіталізму», Пол Кольє). Книга на тему, яка хвилює багатьох. І хоча сам Білл Гейтс не в усьому погоджується з автором, він вважає, що в цій книзі є чудовий аналіз проблеми з досвіду економіста, але пропонуються не найкращі рішення.

Джерело: Gatesnotes

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: