fbpx

«На таких івентах хочеться мислити, вигадувати щось нове»: як пройшов Student AgriVet Challenge

Редакція Пт., 26/10 Новини компаній

20-21 жовтня в Києві відбувся студентський хакатон від агроіндустріального холдингу МХП – Student AgriVet Challenge. Студенти ветеринарних і аграрних спеціальностей зі всієї країни зібралися у UNIT.City і 30 годин вирішували реальний кейс від компанії. Організатором хакатону для МХП виступила команда кар’єрного порталу Happy Monday.

Це вже не перший хакатон від МХП. Минулий – Student AgriTech Challenge – відбувся у травні. Тоді учасники представляли інноваційні ідеї з оптимізації та автоматизації виробництва агрохолдингу.


«Чому саме хакатони? Це звичний формат для IT-сфери, але абсолютно незвичний для аграрної індустрії. Ми проводимо хакатон вже вдруге, і результати перевищують усі наші очікування. Ми збираємо велику кількість талановитих, прогресивних та енергійних студентів, які розробляють інноваційні ідеї і мають шанс отримати цінні призи та кар’єрні перспективи в МХП»
, – розповіла Катерина Корченко, керівник відділу внутрішніх і зовнішніх комунікацій агрохолдингу МХП.


Student AgriVet Challenge надихає на нові рішення

30 годин хакатону студенти працювали над інноваційними ідеями з оптимізації біобезпеки виробництва. Під час відкриття заходу ментори поставили завдання, і 13 сформованих команд протягом двох днів шукали неординарне вирішення питання, які технологічні, біологічні або механічні процеси можуть попередити/запобігти поширенню хвороботворних мікроорганізмів серед пташиного поголів’я.

«Учасники приїхали на хакатон, бо хотіли отримати щось нове, і вони це отримали. Дуже приємно бачити, як народжуються ідеї, як їх обговорюють з менторами. Учасники дивилися на проблему вглиб, а не поверхово», – розповів один із менторів Анатолій Волошин, заступник директора з ветеринарної медицини птахокомплексу «Вінницька птахофабрика» Групи МХП.

Продуктивна робота, креативні ідеї, студентський нетворкінг

За два дні учасники встигли не тільки розширити свої знання у галузі біобезпеки, а й долучитися до нетворкінгу з іншими студентами та отримати важливі консультації від провідних експертів МХП.

«Захотілось побачити щось нове, запропонував своїм одногрупникам, вони були не проти. Приїхали сюди і були приємно здивовані рівнем організації. Коли приїжджаєш на такі івенти, відразу хочеться щось робити, мислити, вигадувати», – розповів Діма, учасник з Кременчука.

Ментори також були вражені, з яким завзяттям студенти підійшли до вирішення поставлених завдань.

«Отримав безліч позитивних емоцій, особливо від учасників. Усі були енергійними, і я відчув, що не просто ділюсь досвідом. Коли їм щось пояснюєш, то пригадуєш такі знання, які вже сам міг забути», – поділився враженнями Микола Фурсов, головний лікар ветеринарної медицини «Старинської птахофабрики» Групи МХП.


Дехто з учасників вже не перший раз брав участь у хакатоні від агрохолдингу.

«Попереднього разу на Student AgriTech Challenge ми увійшли до п’ятірки найкращих. Подобається гостинність організаторів, і я радий, що знову опинився тут, зустрів своїх друзів і показав себе. Цього разу була дуже спеціалізована тема, довелося зачепити велику кількість секторів, проаналізувати багато інформації», – розповів Андрій, учасник з Черкаської області.

Цінні призи та кар’єрні перспективи

Студенти показали, що завжди готові до нових викликів та непростих завдань. Усі 13 команд показали себе обізнаними у галузі і презентували рішення кейсів на високому рівні.

Найкращі учасники отримали шанс пройти практику або стажування з подальшим працевлаштуванням до агрохолдингу МХП поза конкурсом. Переможці виграли ультрабуки Lenovo IdeaPad.


«Ми почули і побачили тут десятки молодих людей, у яких горять очі і які хочуть розвиватися та щось робити – не стояти на місці, а крокувати вперед. Найголовніше – що все це робить нас сильнішими. Хотів би сказати їм одне: ніколи не зупиняйтеся, йдіть вперед, і у вас обов’язково все вийде»
, – сказав Олексій Утешев, директор птахокомплексу «Вінницька птахофабрика» Групи МХП.

Більше фотографій з хакатону шукайте тут  


Отчет о прошлом хакатоне : «Захотелось развиваться, узнавать новые технологии, вкладывать свои силы в развитие страны». Участники Student Agritech Challenge и MHP accelerator делятся впечатлениями

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: