fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 06/09 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Організатор івентів до Айті ЩДК

вакансії у Києві
Маленька компанія сімейного типу шукає організатора івентів. Потрібна комунікабельна, креативна, послідовна і грамотна людина, яка вміє брати на себе відповідальність. Вакансія з гнучким графіком роботи.

 

2. Super адміністратор до кулінарної студї Cooking Hub

вакансії у києві
Перша кухня-студія, де у компанії друзів можна приготувати вечерю ресторанного рівня, шукає адміністратора на часткову зайнятість, який займатиметься розкруткою проєктів, організацією івентів та господарською частиною.

 

 

3. SMM-менеджер до музею в темряві «Третя після опівночі»

вакансії у Києві
Інтерактивний музей у темряві «Третя після опівночі»  шукає людину, яка візьме під свій контроль соцмережі та зможе передати цінності та характер проєкту. Величезний досвід не обов’язковий, але потрібне бачення, вогонь в очах та самостійність.

 

4. Бренд-менеджер до Kachorovska та куратор до Kachorovska Cafe
Вакансії в Києві
Локальний бренд Kachorovska шукає бренд-менеджера,
який стане носієм та євангелістом нової бренд-платформи Качоровської, та куратора до кав’ярні,  який вдихне нове життя у це місце, яке любить увесь Київ.

 

5. Копірайтер (junior) до LABA

вакансії в Києві
Платформа онлайн-освіти LABA шукає копірайтера-райтера, який пише грамотно, просто і зрозуміло, має досвід подібної роботи та вміє працювати з Photoshop на базовому рівні.

 

 

 

 

6. Копірайтер/контент-менеджер до POLARIS

вакансії в КиєвіБренд-маркетингова агенція POLARIS шукає копірайтера з досвідом написання статей, SEO-текстів, знанням сервісів перевірки текстів та гарним почуттям гумору.

 

7. Senior Account Manager/Producer до Pepelatz Production

вакансії у києві
Компанія з розробки візуального контенту Pepelatz Production шукає старшого менеджера / продюсера, який вільно володіє англійською, має навички управління проєктами та досвід у рекламній індустрії.

 

8. Рекрутер до Oh My Look!

вакансії у Києві
Найбільший та найтехнологічніший сервіз з оренди суконь у Європі шукає рекрутера, який любить свою роботу, пройшов додаткове навчання і має досвід у рекрутингу від 1 року.

 

9. Digital маркетолог до Lookery Lab

вакансії у Києві
Освітня онлайн-платформа Lookery Lab шукає діджитал-маркетолога, який
цікавиться handmade та fashion та має досвід роботи з різними інструментами Digital: SMM, email-маркетинг, контекстна реклама, SEO.

10. PR-менеджер до Кураж Базар

вакансії в Києві
Київська барахолка «Кураж Базар» шукає найкрутішого PR-менеджера: експерта у сфері PR, який знає, як грамотно і правильно розповідати про благодійність, пише круті релізи, статті та вміє брати інтерв’ю і знайомий з головними редакторами київських медіа.

 

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: