fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 13.03.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Lead SMM до ArtCraft CG School 

Школа комп’ютерної графіки ArtCraft шукає Lead SMM з досвідом ведення груп та акаунтів у соцмережах та досвідом створення контенту для прямих ефірів. Зарплата 18000-25000 грн, знання англійської буде перевагою.


2. Facebook User Acquisition Manager до appflame 

Молода динамічна компанія з власними продуктами в ніші social discovery/social network шукає Facebook User Acquisition Manager з 1+ роком досвіду та англійською на рівні upper-intermediate +. Досвід роботи з країнами Tier-1, 2 буде плюсом.


3. SMM Manager / Junior Designer (remote) до IAMPM 

Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає SMM-менеджера / Junior Designer для віддаленої роботи. Потрібно вміти працювати з візуальними редакторами Photoshop / Canva та цікавитися роботою з відеоконтентом. 


4. Графічний дизайнер до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає дизайнера-початківця, який візьме на себе оформлення навчальних матеріалів: презентацій, кейсів тощо. Робота на фултайм, зарплата 8000-16000 грн. 

5. Onboarding Specialist – Customer Success до Attendify

Компанія Attendify, яка займається розробкою мобільних додатків для івентів, шукає спеціаліста, який працюватиме з клієнтами, які вперше знайомляться з Attendify. Потрібно володіти письмовою та усною англійською на рівні С1-С2 та мати досвід роботи у клієнтській підтримці або навчанні. 


6. SMM Manager до Uzahvati

Театральний проєкт Uzahvati шукає SMM-віртуоза: досвідченого і з портфоліо. Потрібно розуміти цінність культурного проєкту і потреби аудиторії, писати українською, російською та англійською мовами. 


7. Copywriter (English) до Maklai

Українська продуктова ІТ-компанія Maklai шукає копірайтера для проєкту 1Map. Потрібно володіти англійською на рівні Advanced, буде перевагою досвід роботи у стартапах та використання Jira. 


8. Ком’юніті-менеджер до LABA 

Платформа онлайн-освіти LABA шукає ком’юніті-менеджера на часткову зайнятість. Очікування: студент, який грамотно пише, спокійно спілкується з старшими людьми, вміє гасити конфлікти. Зарплата 4000 грн з можливістю перегляду кожні півроку.


9. Координатори освітніх програм до Kyiv Academy of Media Arts 

Kyiv Academy of Media Arts шукає координаторів, які будуть працювати зі студентами вечірніх програм. Знання англійської — обов’язкове. Робочий день координатора починається о 12, а закінчується о 8-10 вечора.


10. Finance & Administration Officer до WWF Україна 

WWF Україна шукає Finance & Administration Officer, який розділяє цінності WWF та має досвід подібної роботи у міжнародному середовищі. Потрібно добре володіти письмовою та усною англійською. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: