fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Чт., 14.11.19 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

Помічник HR-менеджера до People Like U

HR-агентство з індивідуальним підходом People Like U шукає помічника HR-менеджера: з досвідом чи без нього. Ідеальний кандидат розмовляє англійською, любить багато спілкуватися з людьми і вміє самостійно і продуктивно працювати.

Регіональний координатор/ка до Beetroot Academy

Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy шукає регіонального координатора/ку. Потрібно знатися на SMM, вміти організовувати події та мати досвід проведення співбесід та пошуку співробітників.

Product Copywriter до Genesis

Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає продуктового копірайтера, який пише лаконічні та людяні тексти, розуміє цільову аудиторію та вміє дотримуватися tone of voice. 

Account Manager do Quadrate 28

Група компаній для стартапів, малого та середнього бізнесу Quadrate 28 шукає акаунт-менеджера з досвідом управління проєктами та командою та знанням англійської на рівні В1. Важливі стресостійкість та вміння бути командним гравцем.

Community Manager до Brand Loft Agency

Брендингова агенція Brand Loft Agency шукає Community Manager: енергійного, позитивного, який активно спілкується у соцмереджах і любить писати креативні рекламні та художні тексти. 

SMM-менеджер до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає SMM-менеджера, який бажає розвиватися у сфері SMM та контенту, вміє працювати з Photoshop та вирішувати будь-які питання.

Адміністратор офісу до Yacht Travel

Компанія-лідер на українському ринку з оренди яхт за кордоном та навчання яхтингу шукає адміністратора з перспективою росту до менеджера по роботі з клієнтами. Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий.

Junior digital-маркетолог до LABA

Освітня платформа LABA шукає junior digital-маркетолога, який структурно мислить, вміє аналізувати, грамотно пише, любить Excel-таблиці і базово розбирається y Photoshop та HTML.

PR Manager до Alcor

BPO-компанія Alcor шукає піар-менеджера з досвідом роботи з PR, вільною англійською, українською та російською мовами та досвідом співпраці із західними ЗМІ.

Менеджер з Культурного Туризму у «Культурний Проект»

Неформальна освіта для дорослих «Культурний Проект» шукає менеджера з культурного туризму: відповідального, ретельного, з досвідом кризового менеджменту.  Гуманітарна академічна освіта рівня PhD/MA буде перевагою.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: