fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 22/11 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Керівник бар-напрямку у FEDORIV Hub

FEDORIV hub шукає людину, яка побудує з нуля до довготривалого керівництва бар на 10-15 місць. Умови — цілковита свобода дій: зібрати свою команду, запустити проєкт та керувати ним довго та щасливо. Тільки не забувати щомісяця звітувати про успіхи.

2. Communication specialist до One Philosophy

Група компаній One Philsophy шукає спеціаліста з комунікацій для роботи з міжнародним партнером. Потрібно цікавитися соціальними науками, політикою, економікою, володіти англійською та вміти працювати з соцмережами.

3. Менеджер з Культурного Туризму у «Культурний Проект»

Неформальна освіта для дорослих «Культурний Проект» шукає менеджера з культурного туризму: відповідального, ретельного, з досвідом кризового менеджменту.  Гуманітарна академічна освіта рівня PhD/MA буде перевагою.

4. Асистент/ -ка інформаційно-координаційного хабу до House of Europe

Програма професійного та творчого обміну «Дім Європи» шукає шукає асистента, який має досвід управління проєктами, вміє проводити базові дослідження та шукати інформацію і готовий до ненормованого робочого дня.

5. Менеджер освітніх проєктів до LABA

Онлайн-університет LABA шукає менеджера освітніх проєктів, який розуміє тренди в освіті, вірить у діджитал-навчання та має критичне мислення. Потрібно буде покращувати існуючі курси та створювати нові. 

6. Помічник HR-менеджера до People Like U

HR-агентство з індивідуальним підходом People Like U шукає помічника HR-менеджера: з досвідом чи без нього. Ідеальний кандидат розмовляє англійською, любить багато спілкуватися з людьми і вміє самостійно і продуктивно працювати.

7. Customer Excellence Consultant до British Council Ukraine

The British Council Ukraine шукає консультанта, який володіє англійською на рівні В1 і вище, має досвід використання CRM-систем та роботи з клієнтами особисто, телефоном та через електронну пошту.

8. SMM спеціаліст до компанії СУПЕРЛЮДИ

Команда зі створення освітніх проєктів «СУПЕРЛЮДИ» шукає SMM-ника, який любить дизайн, рекламу, нишові комунікації, тексти із сенсом і хоче за допомогою контенту здобути славу і високі особисті результати. 

9. Community Manager до Brand Loft Agency

Брендингова агенція Brand Loft Agency шукає Community Manager: енергійного, позитивного, який активно спілкується у соцмереджах і любить писати креативні рекламні та художні тексти.

10. PR Manager до Alcor

BPO-компанія Alcor шукає піар-менеджера з досвідом роботи з PR, вільною англійською, українською та російською мовами та досвідом співпраці із західними ЗМІ.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: