fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Чт., 31/10 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Менеджер із комунікацій до UVCA

Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA) шукає менеджера з комунікацій, який має 2+ років досвіду у комунікаціях, PR, навички операційного управління, цікавиться інноваціями та інвестиціями.

2. Аccount-manager до Quadrate 28

Група компаній для стартапів, малого та середнього бізнесу Quadrate 28 шукає акаунт-менеджера з досвідом управління проєктами та командою та знанням англійської на рівні В1. Важливі стресостійкість та вміння бути командним гравцем.

3. Students Interviewer до Mate Academy

Школа програмування Mate Academy шукає Students Interviewer — людину, яка буде проводити онлайн-інтерв’ю із абітурієнтами та відбирати «саме тих» кандидатів.

4. Creative Copywriter до Quadrate 28

Перша в світі група компаній для стартапів, малого та середнього бізнесу Quadrate 28 Corp шукає креативного копірайтера з вищою професійною освітою, нестандартним і водночас стратегічним мисленням, вмінням працювати у команді та самостійно.

5. Копірайтер до PlusOne

Група PlusOne, яка об’єднує цифрову агенцію, комунікаційну агенцію та власний продакшн, шукає копірайтера, який грамотно і натхненно пише і прискіпливо вичитує, любить слова, сенси і тексти, вільно володіє українською і дуже добре — англійською.

6. Project Manager до DexDigital

Продуктова компанія DexDigital шукає проєктного менеджера, який має досвід в управлінні проєктами від 6 місяців, має у своєму активі успішний проєкт, яким можна пишатися, вміє самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

7. Конференц-менеджер до UNIT.City

Інноваційний парк UNIT.City шукає конференц-менеджера, який вміє організувати роботу технічної команди та хелптім, підтримує сервіс на найвищому рівні, дуже любить комунікувати та знає англійську на рівні не нижче Intermediate.

8. Marketing Intern до Beetroot Academy

ІТ-школа Beetroot Academy шукає інтерна-маркетолога, який має освіту і мінімальний досвід у маркетингу, вміє проводити онлайн-дослідження, узагальнювати дані, створювати звіти та презентації.

9. Адміністратор офісу до Yacht Travel

Компанія-лідер на українському ринку з оренди яхт за кордоном та навчання яхтингу шукає адміністратора з перспективою росту до менеджера по роботі з клієнтами. Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий.

10. Адміністративний Помічник до Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS)

Офіс ЮНОПС в Україні шукає адміністративного помічника, який/яка відповідатиме за підтримку продуктивного співробітництва й збереження міцних зв’язків між внутрішніми й зовнішніми заінтересованими сторонами, а також працюватиме з персоналом офісу ЮНОПС в Україні, установами ООН, дипломатичними представництвами, високопоставленими урядовцями та іншими партнерами.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: