fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 03.07.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та інших містах України виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Customer Support Representative до Livingston Research 


EdTech-компанія Livingston Research шукає Customer Support Representative з відмінними комунікативними навичками та високим рівнем усної та письмової англійської, готового працювати у нічні зміни щонайменше двічі на тиждень (з 23 до 7 ранку) для покриття західного ринку компанії. 


2. Менеджер проєктів, помічник керівника до 3steps 


Консалтингова компанія 3steps шукає менеджера проєктів з досвідом проєктного менеджменту в рекламних або консалтингових компаніях та високим рівнем емпатійності та адаптивності. 


3. Junior Financial Controller до Genesis


Одна з найбільших ІТ-компаній в Україні Genesis шукає Junior Financial Controller, який має хоча б рік релевантного досвіду у міжнародних українських компаніях/банках, високий рівень англійської та готовий працювати самостійно. 


4. Senior Designer до школи комп’ютерної графіки ArtCraft 


Найбільша школа комп’ютерної графіки в Україні ArtCraft шукає креативного та ідейного дизайнера, який вже мав досвід на Senior-позиції або курував командою на проєктах. Любов до ігор буде перевагою. Зарплата від 25 000 грн і вище. 


5. Middle/Senior Customer Support Representative до DexDigital 


Продуктова компанія DexDigital шукає Middle/Senior Customer Support Representative з досвідом роботи у службі підтримки/продажу на західному ринку, поглибленим рівнем англійської та навичками багатозадачності. Графік гнучкий, з двома нічними змінами на тиждень. 


6. Адміністратор(-ка) до Business Hub (Львів) (part time) 


Простір у центрі Львова Business Hub шукає адміністратора/ку: комунікабельного, відповідального, ініціативного, з просунутим рівнем володіння англійською. Зайнятість часткова, графік гнучкий. 


7. React.js developer (віддалено) до Yalantis 


Продуктова ІТ-компанія Yalantis шукає React.js розробника з 2+ роками досвіду роботи з React, Redux, глибоким розуміння основних JS / Typescript та англійською на рівні Upper-Intermediate. Працювати можна віддалено. 


8. Випусковий редактор у IT проєкт до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає випускового редактора у свій майбутній ІТ проєкт. Потрібно буде поєднувати функції редактора та проджекта, стратегічно мислити і вміти формувати беклог. Писати тексти теж треба.


9. Маркетолог до KrasotaShop 


Компанія з продажу косметики та парфюмерії KrasotaShop шукає маркетолога, який керуватиме віддаленою командою спеціалістів, розробить маркетингову стратегію компанії та просуватиме бренд на ринку. Уся маркетингова команда працює віддалено, але можливість працювати з офісу на Золотих воротах теж є. 


10. Маркетинг директор (CMO) до Sleeper


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає маркетинг директора (CMO), який буде працювати над побудовою маркетинг стратегії, керувати стратегічними запусками продуктів, створювати концепції та сенси комунікаційної політики бренду. Важливо мати 3+ років досвіду в онлайн маркетингу та управління командами.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: