Стипендії на магістерські програми з технічних спеціальностей для українських студентів

online

SET University в межах благодійної ініціативи SET Grants, запускає нову стипендійну програму. Ключова мета — поширення рівного доступу до якісної ІТ-освіти. Українці та українки можуть отримати гранти, що покривають до 100% від вартості навчання на магістерських програмах SET University.

Для кого?

Освітні стипендії покриватимуть від 25% до 90% вартості магістерських програм SET University. Для військовослужбовців, ветеранів та їх родин — стипендії покриватимуть 100% від вартості всього навчання. Подати заявку на участь в стипендійному конкурсі можуть:

  • талановиті фахівці, зі значними здобутками в IT-cфері;
  • абітурієнти з високими вступними балами;
  • представники Збройних сил України та Національної гвардії України (чинні військовослужбовці або ветерани);
  • діти та дружини/чоловіки учасників бойових дій;
    українки, які прагнуть розвиватися в IT.

Що буде?

В межах благодійної ініціативи SET Grants — SET University запускає стипендійну програму для магістратур з кіберзахисту, інноваційної інженерії, інженерії даних, машинного навчання та хмарних рішень. Завдяки підтримці благодійників, університет створює грантові місця для майбутніх магістрів, які прагнуть отримати якісну ІТ-освіту.
Стипендії будуть спрямовані на повне або часткове покриття оплати за навчання студентів. SET University прагне створити додаткові можливості для абітурієнтів, які обирають технічні магістерські програми. Відбір на стипендійну програму відбуватиметься на основі результатів іспитів ЄВІ та ЄФВВ згідно з вимогами Міністерства освіти і науки, попередніх досягнень кандидата, співбесіди та мотиваційного листа.

В стипендійній програмі беруть участь чотири магістратури SET University: “Кіберзахист”, та напрямки компʼютерних наук – “Інноваційна інженерія”, “Інженерія даних” і “Машинне навчання та хмарні технології”. Це міждисциплінарні магістерські програми розроблені з фокусом на поєднання фундаментальних теоретичних знань та практичних навичок.
В межах навчання студенти поглиблено вивчатимуть сучасні рішення на перетині різних технологічних доменів, управління інформаційною безпекою компаній, поєднання ШІ й кіберзахисту, розробку комплексних інфраструктурних рішень, хмарні технології, машинне навчання та ШІ. Окрім технологій, студенти також вивчатимуть менеджмент технічних команд та різні аспекти розробки ІТ-продукту. В межах дипломної роботи студенти зможуть розробити власний стартап або технологічне рішення для компаній.

Хто викладачі?

Серед запрошених викладачів топи міжнародних та українських компаній. Зокрема ексспівробітник ЦРУ і фахівець, який будував системи інформаційної безпеки Uber та Tesla Нік Джисінто, ексспівробітник ФБР та директор розвідувальної компанії Flashpoint Ендрю Борен, викладач бізнес-аналітики і ШІ в Каліфорнійському університеті Берклі Готьє Вассер, а також фахівці з CustomerTimes, Sigma Software, Wildix та десятків інших компаній. Формат на магістерських програмах передбачає 90% онлайн-навчання, що дозволяє студентам поєднувати навчальний процес та роботу.

Прийом заявок триває до 28 червня 2024 року.
Детальніше дізнатися про умови участі в стипендійному конкурсі та подати заявку можна за посиланням.

Where: online

Will be soon

Newsletter that develops your career

Subscribe to Happy Monday's weekly newsletter, prepared by our editor-in-chief, with a selection of the most exciting content, news, and career opportunities.

More
More More for companies
Job seekers
For companies
Login
Feedback

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: