Безумовно, у рекрутера є маса можливостей для росту. Врешті-решт, вони визначаються лише особистими амбіціями та інтересами.
Варіант №1. Recruiter Lead / Head of Recruiter Найбільш очевидним буде зростання до менеджерських позицій. Чим більше у вас досвіду, тим вище рівень експертності, й одного разу ви можете захотіти ділитися знаннями з іншими. І з менеджерами, які наймають, і з колегами-рекрутерами.
Варіант №2. Technical Sourcer / Senior Technical Recruiter
Помилковою є думка, що сорсер — це лише початковий щабель на шляху до того, щоб стати рекрутером, який всі рано чи пізно переростають. Як правило, Senior Technical Sourcers — це дуже талановиті люди, які знають, як знайти номер телефону того єдиного американського розробника з компанії-конкурента, якого немає в жодній соціальній мережі, крім MySpace. Тому в таких великих компаніях як Facebook, Google, Amazon, де вимоги до кандидатів дуже високі, саме ці фахівці шукають голку в копиці сіна й закривають найскладніші позиції.
Варіант №3. Account Manager / Project Manager
На початку пандемії вийшла
стаття Грегорі Льюїса, який провів дослідження з кар'єрного розвитку рекрутерів. Він проаналізував їх профайли в LinkedIn і виділив дві групи посад, на яких працюють колишні рекрутери: в HR-сфері та поза HR. І якщо розглянути другий блок, то виходить, що рекрутери дуже часто переходять на позиції в Account Manager, Project Manager, Business Development Manager та інші посади, що передбачають повну відповідальність за процеси й людей у них.
Thanks!
Our editors are notified.