fbpx

Британська бібліотека шукає стажера з України

Редакція Пн., 19.08.19 Новости

Національна бібліотека Великої Британії, розташована у Лондоні, шукає стажера, який допоможе впорядкувати та вдосконалити українську колекцію, — повідомляє культурно-видавничий портал «Читомо».   

Українська колекція у європейсько-американському відділі Британської бібліотеки складається з матеріалів українською мовою, надрукованих в Україні та за її межами; матеріалів іноземною мовою, виданих в Україні; а також матеріалів про Україну — її історію, культуру та народ. Особливо багато у колекції художніх творів та лінгвістичних праць українських авторів другої половини ХІХ століття. 

Оскільки усі ці матеріали розкидані різними каталогами бібліотеки та по-різному описані, це заважає продуктивній роботі з ними. Задача стажера — під керівництвом кураторів впорядкувати колекцію, описати наявні матеріали потрібним чином та полегшити до них доступ читачам і дослідникам. А ще — створити перелік сайтів, пов’язаних з українською діаспорою або дослідженням України у Великій Британії.

Стажер також зможе використати роботу у бібліотеці для популяризації української колекції за допомогою постів у блог та взаємодії з користувачами.

Вимоги до стажера: 

  • вища освіта або досвід роботи, співзвучний із тематикою колекції;
  • знання українською мови, історії та культури (а також історії та культури Радянського Союзу);
  • відмінна письмова та усна англійська;
  • досвід роботи у дослідницькій бібліотеці, академічному чи схожому на нього середовищі;
  • знання основ каталогізації;
  • навички користування комп’ютером та роботи з базами даних (буде перевагою).


Дізнатися більше та подати заявку можна
за посиланням.

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: