fbpx

Топ-10 найпопулярніших статей 2018 року на Happy Monday Talks

Редакція Вс., 30.12.18 Карьера

Ми теж хочемо підбити підсумки року 🙂 Зібрали 10 статей нашого журналу, які у 2018 році читали найчастіше. І вони того варті!

Як обрати кар’єру, яка вам дійсно підходить   

Лонгрід Тіма Урбана про те, як зрозуміти, чого ви хочете від життя, тримається у топі з часу своєї появи в нашому журналі, незважаючи на орієнтовний час читання 98 хвилин!  

 

«Фріланс – моя особиста свобода». Про плюси, мінуси та підводні камені роботи на себе

Проектний та операційний менеджер Валерія Тимофієва, яка жодного дня не працювала в офісі, ділиться своїм поглядом на роботу фрілансера.

 

Як знайти себе та робити те, що любиш?

Як знайти себе та нарешті зробити своє життя таким, щоб хотілося прокидатися кожного ранку? Та чому так важко визначити, чим би ви хотіли займатися.

Топ-8 книг про розвиток і пошук шляху

CEO Happy Monday Анна Мазур радить, що читати, щоб надихнутися, замислитися про важливе, зупинитися та перевірити налаштування свого внутрішнього компаса.

 

 

Крутий поворот: 5 історій про пошук себе та кардинальну зміну професії

Наші герої будували успішну кар’єру, але одного разу ризикнули залишити престижні посади та змінити професію. Вони знайшли своє покликання і тепер роблять те, що люблять більше за все.

 

7 вправ для розвитку емоційного інтелекту

Як і навіщо розвивати емоційний інтелект, що, до речі, входить у топ-10 компетенцій, які варто опанувати до 2020 року, згідно з доповіддю Всесвітнього економічного форуму.

 

 

Teal-організації: що означає жити по-бірюзовому?

Teal-організації у першу чергу відрізняються самоуправлінням, цілісністю та еволюційною метою. На Заході таких компанія вже доволі багато, з’являються вони і у нашій країні. Як вони живуть і чим займаються?

 

Стратегії пошуку роботи: 4 рівні ефективності

Процес пошуку роботи, як і будь-якої іншої мети, передбачає наявність стратегії. Її можна несвідомо «прожити», а можна запланувати і коригувати. Як це зробити, розповідає кар’єрна консультантка.  

 

Поради для тих, хто звільняється та звільняє

Хай яким некомфортним нам видається звільнення, без нього у професійному житті не обійтись. Розповідаємо, як пройти цей іспит правильно і з мінімальними емоційними втратами.

 

Як стати щасливим: ідеї з усього світу

Датська традиція хюгге, японський ікігай, шведський лагом, турецький кейф, гавайське хо’опонопоно – говоримо про звички, які допомагають стати щасливим. У новому році точно стане у нагоді 🙂

 


Більше статей, які допоможуть змінити ваше життя на краще у 2019 році, –
у нашому дайджесті з планами на новий рік.

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: