fbpx

Нестандартні email-автовідповідачі на випадок довгих вихідних

Редакція Пт., 21.12.18 Карьера

Плануєте налаштувати автовідповідач на електронній пошті на час своєї відсутності? Маємо поради 🙂 Американський кар’єрний портал Glassdoor зібрав нестандартні й навіть трохи кумедні email-автовідповідачі.

Налаштувати автовідповідач на електронній пошті – це зазвичай останній пункт у переліку справ, які необхідно зробити перед відпусткою чи довгими святковими вихідними. Тому більшість, вже однією ногою поза офісом, витрачає хвилину на створення шаблону на кшталт «Дякую за повідомлення. Мене немає в офісі до 8 січня, але я відповім щойно повернуся».

Але чому б не перетворити email-автовідповідач на креативний витвір мистецтва, як це зробили читачі порталу Glassdoor?


1.

«Я у відпустці, повернуся [дата]. Не перевіряю поштову скриньку і не приймаю робочі дзвінки. Якщо це дійсно екстрена ситуація – дзвоніть 911».  


2.

«З понеділка [дата] по четвер [дата] я не в офісі, а на квесті у каліфорнійській пустелі. Час від часу я перевіряю поштову скриньку, але раптом у вас щось термінове, будь ласка, зв’яжіться з моєю тотемною твариною. Якщо для цього у вас немає достатньо кваліфікованого шамана – будь ласка, подайте димовий сигнал. На світанку я дивитимуся на схід в очікуванні новин».


3.

«Я у щорічній відпустці. Схрестила пальці на щастя – сподіваюсь, я виграю у лотерею і більше не повернуся».   


4.

«Привіт, дякую за повідомлення. З 23 листопада ми не працюємо у зв’язку зі святкуванням Дня подяки. Якщо маєте термінову справу, зв’яжіться з [ім’я] за номером [телефон]. Ми повернемось до роботи 27 листопада.

Ви можете стежити, як наша команда святкує День подяки, у нашому Instagram [посилання]. А поки ось вам кілька цікавих фактів та цифр про це свято:

$4.85 мільярдів – приблизно стільки коштують усі індики, вироблені у США.

$2.98 мільярдів – приблизно стільки у США витрачають на святкову вечерю.

52 мільйони – приблизно стільки індиків цього року з’їдять у США.

0 – стільки індиків варто запікати у посудомийній машині».


5.

«Це що, рай? Ні, це Айова. Саме тут я збираюся пробути пару днів, написавши вам цього останнього в цьому році автовідповідача. Не знаю, чи поле мрії (з однойменного фільму 1989 року – прим. ред.) справді існує, але я збираюсь його відшукати і повернутися до вас якомога швидше. Якщо вам щось потрібно, поки я тут застряг у кукурудзі – напишіть моєму асистентові і воні із задоволенням вам допоможе».


6.

«Ви отримали це автоматичне повідомлення, тому що мене немає в офісі. Якби я був тут, скоріше за все, ви б не отримали взагалі нічого».

Джерело: Glassdoor


Де планувати рік новий: блокноти, планери та дошки для візуалізацій

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: