fbpx

Нова рубрика на Happy Monday: #прожарка резюме

Редакція Пн., 30.03.20 Новости

Готові надіслати нам своє резюме, щоб дізнатися всю правду про його сильні сторони та недоліки? Тоді ставайте анонімним героєм нової рубрики #прожарка у телеграм-каналі Happy Monday.

Що за #прожарка?


Ми опублікували вже досить багато статей про те, як правильно скласти резюме, і вирішили, що час переходити від теорії до практики. Наша нова #прожарка — це розбір основних помилок кандидатів на прикладі справжніх резюме, які нам надішлють добровольці. 

По середах у телеграм-каналі Happy Monday ми публікуватимемо реальне резюме кандидата, видаливши особисті дані учасника, а наші кар’єрні експерти детально розбиратимуть усі сильні та слабкі сторони надісланого до редакції документа. Таким чином наші читачі зможуть покращити свої резюме, навчаючись на чужих і власних помилках. 

Перша #прожарка відбудеться вже 8 квітня. Учасник наступної прожарки визначатиметься по п’ятницях за допомогою сервісу random.org серед усіх, хто надіслав свої резюме.


Умови участі

  1. Ви надсилаєте нам своє резюме за допомогою представленої нижче Google Форми та надаєте дозвіл на обробку своїх персональних даних.
  2. Перед публікацією результатів прожарки резюме у нашому телеграм-каналі ми видаляємо особисту інформацію учасника, зокрема, його прізвище, ім’я та контактні дані (номер телефону,  адресу електронної пошти, посилання на соцмережі).
  3. Ми не гарантуємо, що ваше резюме буде розглянуто для прожарки, оскільки ми обиратимемо його випадковим чином за допомогою сервісу random.org. Якщо саме ваше резюме буде обрано для наступної прожарки, ми про це вас повідомимо листом на вказаний імейл.
  4. Надсилаючи нам заявку на участь у проєкті, ви даєте згоду на публікацію результатів прожарки резюме у журналі та у соцмережах Happy Monday. Відповідно, відкликати публікацію ви не зможете.


Якщо ви сміливі, зацікавлені у отриманні нової роботи і готові до критики та похвали — заповнюйте форму!

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: