fbpx

Стажування серпня у Києві для студентів та випускників

Редакція Чт., 01.08.19 Карьера

Зібрали актуальні стажування у Києві від українських та міжнародних компаній для студентів та випускників. Проведіть останній місяць літа з користю!

Компанії:  ГC «Мережа правового розвитку» | DataArt Ubisoft | Skein | Innoware | Metro Store Academy Trainee | UKRSIBBANK | Transparency International Україна | WebPromo | Mazars Ukraine | Sigma Software University | 1+1 media

Стажування у ГC «Мережа правового розвитку»

Стажування триватиме три місяці та передбачає діяльність за одним, або декількома напрямами: комунікації та SMM, проектний менеджмент, організаційний розвиток та фандрейзинг, івент-менеджмент та логістика. Для участі потрібно заповнити анкету та пройти співбесіду. Дедлайн подачі заявок: 12 серпня. Орієнтовний початок стажування: 26 серпня.

Стажування у DataArt

Оплачуване стажування з напрямів .NET, QA, Java, Front end для студентів, що продовжують навчання у виші. На учасників чекає індивідуальне навчання і підтримка ментора на проектних задачах. Тривалість стажування — 6 місяців, графік гнучкий. В разі успішного проходження практики учасники отримають пропозицію працевлаштування.

Стажування в Ubisoft

Стажування з напряму Game Tester в одній з найбільших GameDev-студій України. Вимоги — любов до відеоігор, знання основних принципів тестування, середній рівень англійської.

Стажування у Skein

Неоплачуване стажування з гнучким графіком за напрямом Web Data Analyst. Вимоги до кандидатів: вміння працювати з Excel, досвід роботи з платною рекламою в Facebook, AdWords, Twitter, з електронними кампаніями MailChimp, розуміння принципів цифрового маркетингу та принципів SEO, відмінні аналітичні здібності та навички вирішення проблем, володіння англійською мовою.

Стажування в Innoware

Оплачуване стажування для Junior Business Analyst for Microsoft Dynamics. Вимоги до стажерів: студенти 3-6 курсів, що навчаються на спеціальностях економічна кібернетика, прикладна математика, системний аналіз, бухгалтерський облік, економіка тощо. Тривалість — 2 місяці, початок стажування 19 серпня.

Metro Store Academy Trainee

Участь в програмі Store Academy дає можливість швидко стати керівником департаменту в компанії Metro Cash and Carry. Учасники повинні мати вищу освіту, будь-який попередній досвід роботи та володіти англійською на середньому рівні.

Стажування в UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує студентів та випускників на посаду фінансового консультанта (стажера). Розглядаються кандидати з середньою спеціальною освітою та студенти заочної форми навчання, без досвіду роботи, але з бажанням розвиватися.

Стажування для перекладачів у Transparency International Україна

Департамент міжнародних зв’язків Transparency International Україна пропонує стажування для студентів та фахівців з високим рівнем володіння англійською мовою на позиції стажерів-перекладачів.

Стажування у WebPromo

Один з лідерів України в сфері SEO-просування шукає стажера на посаду Junior SEO Specialist з відмінним володінням англійською. Оплачуване стажування триває три місяці, після чого на кандидата чекає можливість офіційного працевлаштування та ріст ЗП.

Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців. Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови (додаткова німецька буде перевагою).

Стажування у Sigma Software University

Багато напрямів стажування в різних містах України тривалістю від 3 до 6 місяців на повний робочий день. В Києві відкриті напрями Business Analyst (дедлайн 12 серпня), PHP (дедлайн 31 серпня), Python (дедлайн 8 вересня), Javascript (дедлайн 1 вересня).

Стажування в 1+1 media

Програма стажування «Ближче до ТБ» — це можливість заявити про себе, навчатися у визнаних професіоналів, отримати хороші рекомендації та перспективи працевлаштування. Наразі шукають стажерів на посади молодшого фахівця з персоналу, молодшого відеодизайнера, діджитал трафік-менеджера, інженера з розвитку мережі мовлення, режисера ефірного промо, QA інженера проекту «Домашнє ТБ», контент-менеджера 1+1 video, молодшого фінансового контролера. 

 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: